Dzagu

Zmiana TS na Discord? Redukcja slotów do 32? Co dalej z TS

Co z ts  

15 members have voted

 1. 1. Co robimy z TS

  • Przenosimy się w całości na Discorda
   9
  • Redukujemy sloty do 32 i wprowadzamy weryfikację użytkowników którzy wchodzą z pierwszeństwem dla administracji
   6


Recommended Posts

Drodzy użytkownicy, w wyniku kończącej się już licencji na TS3 chciałbym dowiedzieć się jaki program VOIP preferujecie. Opcje są dwie, czyli TS albo Discord z Mumble już chyba nikt nie korzysta. Możemy przenieść naszych użytkowników na Discorda lub ograniczyć ilość slotów na TS3 do 32. 

Jeśli ograniczymy ilość slotów to będziemy musieli jakoś weryfikować ludzi którzy wchodzą na serwer, może jakieś hasło, albo coś podobnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jestem za discordem, ,moim zdaniem jest o wiele lepszy od TS, ma fajniejszego music bota, role (rangi) , mobilność między kanałami, komendy, i jest darmowy,no ogólnie godny polecenia, więc nwm nad czym tutaj rozmyślać. Po co wydawać na jakiegoś TS'a 400zł jak za taki hajs to można zajebisty serwer postawić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kurczę, jak teraz myślę, to chyba najlepszym rozwiązaniem byłoby wprowadzić Discorda na próbę i TSa zachować na tyle ile jesteśmy w stanie.

 

Raczej nie skończy się to jak z serwerami, ale jednak dobrze jest nie pozbywać się zbyt szybko tego, co mamy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z bólem serca to stwierdzam, ponieważ jestem przyzwyczajony do teamspeak'a, ale discord to chyba o wiele lepsze rozwiązanie. 

Discord jest darmowy, więc z zamiast zrzuty na ts'a można byłoby tak jak napisał josh, wpakować te pieniądze w reklamę. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moja sympatia, to zdecydowanie ts. Ale patrząc na to praktycznie, to Discord był by o wiele lepszą opcją. Po pierwsze nie trzeba za niego płacić, druga to w sumie wygląda trochę lepiej. Więc jestem za przeniesieniem się na Discorda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Discord lepszy pod względem graficznym (wg. mnie) i praktycznym, poza tym mimo wszystko obecnie więcej ludzi korzysta z discorda no i jest również bezpłatny.

Można wprowadzić discorda jeszcze w czasie gdy licencja na ts się kończy i zacząć go promować. Raczej discord>ts

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie raz gadałem z ziomkami na Discordzie i w porównaniu do TS3 nie ma prawie żadnej różnicy co do jakości głosu, nawet można powiedzieć że jest trochę lepsza. Dodatkowo teraz większość ludzi korzysta bardziej z Discord'a, patrzą oni w szczególności na grafikę jaką ma Discord oraz na to że jest on darmowy. Dobrze wiem że dużo ludzi może być przyzwyczajona do TS3 od lat ale jednak moim zdaniem TS staję się już stary, jak ostatni raz wbiłem na TS'a to przypomniały mi się czasy Minecraft'a i TF2. Szczerze lepiej się ruszyć niż stać w miejscu, każdy dał radę się przyzwyczaić, a grafikę ma na prawdę spoko :)  

Share this post


Link to post
Share on other sites

Discord'a zawsze można zrobić jest to dobra opcja bo jeśli się nie chcę to nie trzeba go pobierać gadasz przez przeglądarkę, w dodatku jest prosty w obsłudze co zachęca do zwiększającej się ilości użytkowników siedzących właśnie na tym komunikatorze, jest darmowy oraz posiada wiele możliwości różnego rodzaju botów / kanałów oraz wiele innych funkcji, sam jestem zwolennikiem TeamSpeak3

ale zawsze zdarzało się wpaść na tego Discord'a i nie sprawiało to problemów, jestem za tym co napisał @Dante żeby trzymać ts3 tyle ile da radę ale przy okazji zrobić tak już na zapas żeby

mogli się wszyscy zacząć przyzwyczajać serwer Discord.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogólnie to już jest discord globalowy stoi już od roku czasu ale nikt na niego nie zagląda, dziś byłem na nim i widzę że wszytko działa tylko zostały już poprawki.

 

Link do Discord'a to -> jeszcze nie

 

 

Edited by Dante
Usunięty link ;)
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
W dniu 26.05.2019 o 21:01, michuba02 napisał:

Ja jestem za ts 32 slotów

Mysle że wszyscy sie pomiescimy i tak bardziej z przyzwyczajenia bo preferuje tsa niz discorda

Hurr stary to i dobry durr

Sugeruję porzucenie jakiegokolwiek postępu i powrót do rozłupywania skałek kutasem.

 

Od siebie dodam, że discord jest o wiele bardziej użyteczny, a mając w swoich szeregach gościa, który to ogarnie można zrobić rzeczy będące stale tylko i wyłącznie mokrym snem TSowców.

 

Jedynym plusem (minusem?) TSa jest fakt dedykowanego serwera stawianego na maszynie właściciela, więc niezależność od jakichkolwiek usterek z góry.

 

no ale tak w sumie, to po co to komu?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.