Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[HNS] Oxvi


Rufus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Twój okres próbny skończył się teoretycznie wczoraj, ale musieliśmy jeszcze przemyśleć kilka spraw. Niestety nie udaje ci się go przejść. Ze względu na kilka sytuacji, które ostatnio zaistniały i przez ten tydzień nie licząc 1 dnia praktycznie zerową aktywność. Dodatkowo nie radzisz sobie z SM i czasami presją, jaką wywołują u ciebie gracze. @Dante @BobPixel#DJ#Back @Dzagu prosił bym o odebranie rangi. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Wiem, że to nie profesjonalne tak odpowiadać pod swoim postem, ale.. Nie napisałem, że banujesz za nic tylko, że nie radzisz sobie z SM przykład taki, że musiałem po tobie poprawiać bany. Jakiś czas temu sam mi napisałeś, że chyba odchodzisz, bo gracze się "spinają" do ciebie, to druga sprawa. Trzecia sprawa, że w tym tygodniu nabiłeś 3-4h, ale godziny nie były w tym wszystkim najważniejsze (btw dokładnie 3 dni 0 aktywności). Czwarta sprawa, to jak zaspamiłeś cały serwer stronkami z haxami i Element musiał cię zgagować. Nie pomijając tego, że po 1 tygodniu już miałem skargi na ciebie, że jesteś toksyczny. Ostatnia sprawa, z forum teraz. Nie podkreśla się całej wypowiedzi, tylko używa się tego zamiast cudzysłowu.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę tu powodu do tłumaczenia się nad swoją decyzją wystarczy się z nią pogodzić z strony @Oxvi0970 Lubię cię mordko i sam się zdziwiłem jak taka decyzja padła miałem pisać pod postem

ale stwierdziłem że będzie to za otwarte i mogła by się rozwinąć kłótnia więc tego nie zrobiłem, dla @Rufus'a też pewnie nie była to łatwa decyzja ponieważ napisał że 

18 godzin temu, Rufus napisał:

musieliśmy jeszcze przemyśleć kilka spraw

Czyli leżało coś na rzeczy.

 

Moim zdaniem do zamknięcia a w razie jakichkolwiek problemów to na PW do siebie wyjaśnić o co chodziło.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

W zasadzie to forum jest właśnie od wyjaśniania takich spraw, więc nie do końca rozumiem powód zamknięcia tematu. 

Jeśli @Oxvi0970 ma wątpliwości co do tego, czy został słusznie oceniony, to ma do tego prawo. 

Opiekun za to ma prawo wybierać adminów w zależności od tego... Właściwie co mu pasuje, ale żeby być obiektywny. 

Temat otworzony, może ktoś chce jeszcze coś dodać. 

 

P. S. U mnie za reklamę haxów jest permban, niezależnie od tego czy zrobił to admin. 

P. S. 2. @Rufus jak zależy Ci na tym, żeby ktoś dostał rangę, to pliz, wskaż gdzie ma napisać prośbę o rangę, bo nie zawsze mam czas czytać wypociny na temat powodów przyjęcia osoby na stanowisko admina, bo wystarczy mi temat "prośba o rangę". Oznaczaj mnie przy ważniejszych rzeczach, prośba prywatna. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinno być tak

 1: Jeżeli Oxvi coś sie nie spodobało np przyczyna nie przyjęcia go do admina HNS powinien porozmawiać z Rufusem żeby obgadać np aktywność skoro mówi że ma więcej niż inni admini (Nie brałem pod uwage opiekunów tylko adminów) HNS 

image.png.a68f698a08d5dbad2d7afc09107592b7.pngimage.png.5cd7fa4e2f0444931bfb58b5bea65ad6.pngimage.png.0413afa6e1e71c9718343519a53245cf.png  

5 godzin temu, Oxvi0970 napisał:

1 dzień nieaktywności to dla ciebie dużo

Raczej 3 a nie 1

 

1: Nie masz najwięcej z całej administracji HNS, bo Element powiem że nolife na HNS xD ale godzinki są imponujące, ty jesteś na drugim miejscu, a insane nie wiem czy ma urlop czy co ale widac aktywnosc

2: Rufus masz może SS albo kogos kto może potwierdzic że Oxvi podawał stronki z haxami itp jak element potwierdzi to skoro go zgagował to potem sie wszystko potwierdzi, żeby wszystko było na jednym talerzu ;) 

5 godzin temu, Oxvi0970 napisał:

Znam SM chcesz to ci mogę powiedzieć na TS3

Skoro Oxvi mówi że zna i może to udowodnić na tsie to daj mu tą szanse (po tym sam zdecydujesz czy bedzie miec admina czy nie Rufus)

Tyle mam do powiedzenia :) 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Jeżeli chodzi o ogół, to według mnie nie potrzebujemy kogoś na stanowisko, po kim trzeba poprawić każdego bana lub muta. Ani osoby, która jest arogancka/toksyczna wobec graczy. Moje zdanie jak na ten moment zostaje takie same :)

Edytowane przez Dante
Usunięto screen
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Decyzja zapadła, raczej nie trzeba drążyć dłużej tematu Oxvi wie i może jeszcze się zawsze dopytać mnie lub Rufusa o szczegóły. Na decyzje złożyło się wiele czynników których nie ma sensu raczej roztrząsać. Jeżeli będzie miał tylko chęci i wszystko będzie grało może przecież napisać podanie ponownie. Jak dla mnie temat do zamknięcia.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

@Aryan gdyby Rufus zamknął temat zaraz po odpowiedzi Oxviego, to spoko, ale jak potem postawił na swoim i nie dał szansy odpowiedzi, to niezbyt dobrze stawia naszą administrację. Tak jakbyśmy uciekali od zdania innych ;)

 

A z decyzją się całkowicie zgadzam, co zamieściłem w pierwszym poście + na PW z Rufusem :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...