Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Nowy DM, żegnamy arenki


Dante

Rekomendowane odpowiedzi

  • Head Admin

Czołem. Jak można zauważyć na stronie głównej, wystartował serwer Deathmatch. 

Pewnie zauważyliście (lub nie), że ma adres IP taki jak arenki. Niestety, żeby coś musiało powstać, coś musi być usunięte. 

 

Tym samym @SZEDI zostaje zwolniony z funkcji Opiekuna Aren. Dzięki za wielki udział w tworzeniu serwera.

To samo dotyczy adminów arenek. Dzięki za pomoc chłopaki. 

 

Została otworzona rekrutacja na opiekuna i administrację DM-a, ale muszą to być osoby, które pomogą nam najpierw tworzyć społeczność tego serwera, a dopiero potem złożą podanie. 

 

Na razie h@ i Dzagu będzie się zajmować "opieką" serwera. 

 

Widzimy się na serwie ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, że piszę tak wypowiedź pod swoją wcześniejszą wypowiedzią, ale naszła mnie myśl. @Dante , a nie lepiej byłoby spytać administrację arenek czy chcieli by kontynuować posadę na nowym serwerze? To trochę nie fair w stosunku do nich , co więcej uważam, że skoro dali radę na arenkach można im spokojnie dać posady na serwerze dm, jeśli oczywiście by chcieli. Co o tym myślicie? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

5 minut temu, Sadyba napisał:

Sory, że piszę tak wypowiedź pod swoją wcześniejszą wypowiedzią, ale naszła mnie myśl. @Dante , a nie lepiej byłoby spytać administrację arenek czy chcieli by kontynuować posadę na nowym serwerze? To trochę nie fair w stosunku do nich , co więcej uważam, że skoro dali radę na arenkach można im spokojnie dać posady na serwerze dm, jeśli oczywiście by chcieli. Co o tym myślicie? 

Jak dla mnie sadyba juz ktos to zaproponował i ten pomysł mi sie podoba :) 

Ja z chęcią napisze podanie o admina na DM może nawet na opiekuna serwera bo miałem dostac na arenkach ale nie wypaliło :( 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

@Sadyba nowy serwer ma dać szansę nowym osobom na sieci. Fajnie jest się obracać w swoim gronie, ale pomyśleliśmy (a przynajmniej ja, bo ja wyszedłem z tą propozycją, biorę na siebie odpowiedzialność), że to dobry pomysł na stworzenie okazji do zaangażowania w tworzenie czegoś nowego przez kogoś nowego. Starzy ludzie odchodzą, a my musimy pilnować, żeby nowi zostali na dłużej.

 

Fakt, nie fair było to na pewno zachowanie wobec @SZEDI, ale już sobie to wyjaśniliśmy. Natomiast chłopaków głosu nigdzie nie widzę zwłaszcza patrząc na to, jaką aktywność mieli ostatnio ;)

Wyjątkiem jest michuba, ale to też osobna kwestia, którą ktoś rozpoczął w nieodpowiedni sposób.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Dante unfeatured this temat
  • Dante unpinned this temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...