Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie


RZK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: RZK
Wiek: 15 (tak wiem ze minimum 16 ale orientuje sie w tych sprawach i jestem aktywny oraz rozpoznawalny PS. moim zdaniem)

Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/id/PANDEMOLKA/
Steam ID: 
STEAM_0:1:87601320

Ilość godzin w tygodniu, którą przeznaczasz na serwer:  od 5 godzin w góre 

Ilość godzin na serwerze (wg GT): 49.97

Ilość godzin w CS:GO: 1005 godzin 

Ranga (MM i Wingman): MG1 i DMG
Stopień w CS:GO: 2 (nie dawno odebralem medal za 2019)
Czemu Ty miałbyś zostać adminem?: Rzadko widuję administracje na serwerze i jak jest potrzebny jakis admin to wszyscy sa offline np. jak jest cheater lub w innej sprawie.
Doświadczenie jako admin: Bylem raz admine na tym wlasnie serwerze co prawda adminem probnym 

Znajomość SourceMod (1-10): 5

Datki pieniężne (TAK/NIE): Jesli bedzie taka potrzeba to jak najbardziej. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten użytkownik zasługuje na 2 szanse, pamiętam jak miałeś okres próbny i potem nie byłeś na serwerze przez miesiąc bo miałem problemy osobiste czy coś tam 

Też zostałeś oskarżony o używanie wspomogaczy jakim jest WH, ale sprawa została zamknięta poprzez brak dowodów.

 

+ Rozpoznawalny na serwerze

+ Kultura

+ Ranga

+ Aktywność przez ten tydzien

+/- Czasami jest a potem znika na jakis tydzien lub dwa

Więc jak dla mnie na Neutral (z przycheleniem na tak) edit bo mi sie coś przypomniało

Powodzonka ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

>doświadczenie
>RZK

Wybierz jedno :)

 

Trafiłeś na zły dzień, bo średnio mi się chce użerać z Tobą i Twoimi problemami ponownie.

- miałeś miesiąc próbny, a i tak zawaliłeś

- dużo gadasz, rzadko z sensem

- wiek

- mało na forum Cię widać

 

+ rozpoznawalność

 

Ja nie mam zamiaru się znowu z Tobą użalać, ale masz szczęście, że jest jeszcze @「кamil」, może jemu się będzie chciało.

Totalnie na NIE.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

A więc tak jestem na NIE. Powodem mojej decyzji jest to że już raz dostałeś szansę no ale tak jakoś wyszło że nie zagrałeś ani razu na serverze mimo że twój okres próbny trwał z miesiąc. I w sumie wcześniej na serverze cię za bardzo nie widziałem sprawdziłem twoje GT i zacząłeś regularnie grać od momentu gdy topka została zresetowana. Więc narazie podanie zamykam negatywnie. Pograj jeszcze trochę na serverze,  udzielaj się na forum I spróbuj napisać podanie za jakiś czas.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...