Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycja


ViShO

Rekomendowane odpowiedzi

Moją propozycją jest  aby reaktywować konkurs na najlepszego prowadzącego miesiąca, ponieważ jest to bardzo opłacalna rzecz patrząc na to jak teraz jb funkcjonuje, bo dużo graczy będzie chciało rywalizować o nagrody ( to już sami wiecie) i poprzez to więcej osób będzie chciało grać na serwerze. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Można zrobić konkursik, jak najbardziej jestem za, lecz tak jak wspomniał @Chinczyk 3/4 ludzi nie ma mutacji bądź nie znają regulaminu i nie mają prawa wejść do ct. Ludzie z mutacja jak najbardziej by się kwalifikowały do tego konkursu. Jeśli znalazłoby się fajną grupkę osób na ctka miesiąca to można wtedy pomyśleć. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nie wiem czy jest sens pisać  nową propozycje ale może by tak odbanować wszystkich z ct i dodać !voteswap lub !votekick dla vipów ( oczywiście admini też muszą kontrolować). Przez to byłoby też więcej osób na serwerze 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Dobra, to ja odbanuję u siebie wszystkich na AWP z czitami, bo przecież będzie więcej graczy. 

 

The fuck? xD

 

Raczej nie ma mowy o UB na CT tylko dlatego, żeby Ci co nie mogą tam wchodzili. 

Więcej osób na serwerze będzie niedługo moim zdaniem. Chwilowy przestoj. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dante to że ktoś czituje na skillowym serwerze a  dostaje bana za to że  nie ma  mutacji i  dostaje  perm bana na ct, zraził się i już potem nie wbijał to jest totalnie inna sprawa. Też kiedyś dostałem bana na ct od hejona za brak mutacji  ( chociaż wszyscy lubili jak prowadziłem i mój głos im nie przeszkadzał ) i nie grałem na serwie przez 7 miesięcy

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś za mojej kadencji było bardzo dużo osób z mutacja chętnych do ct. Według mnie jest to spoko pomysł, ale nie na teraz. Konkurs zaczal bym na początku lipca jeśli będzie widoczna aktywność serwera jb. Oczywiście, nie wszyscy wchodzą na forum, dlatego uważam iż powinna być informacja na serwerze podczas gry, która będzie raz na jakiś czas wyskakiwać. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...