Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie by Rafał


Beluga

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Rafał.
Wiek: 22, leci 23 rok.
Coś o sobie: Mam na imię Rafał (nie trudno było zgadnąć) i pochodzę z małej miejscowości obok Wrocławia. Wydaje mi się, że jestem osobą komunikatywną, miłą i opanowaną, a przynajmniej taką, z którą można się dogadać. W swojej ocenie zawsze staram się być obiektywny, bo to nie byłoby sprawiedliwe, gdybym kogoś potraktował łagodniej tylko dlatego, że go lubię. Interesuje się sportem, a zwłaszcza piłką nożną, choć lubię też jazdę na rowerze. Na serwerze gram już od jakiegoś czasu, więc jestem zaznajomiony z ludźmi i panującymi tam zasadami. Staram się grać regularnie, a jedynie od czasu do czasu nie ma mnie dzień czy dwa.
Znajomość SM: 4/5.
Doświadczenie: W CS'ie nie posiadam, jedynie sprawowałem jakieś mniejsze/większe funkcje na niektórych grach/forach.
Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Rafał/188.68.252.62:27015/
Kontakt: Steam/Discord.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+pomocny

+staż

+sympatyczny

+wiek

+godziny spędzone na serwerze

+dyplomata

+kulturalny

+/-komunikacja (więcej się udzielaj)

-doświadczenie (bez problemu je zdobędzie)

Jestem na TAK

Kolejna para rąk do pomocy na pewno się przyda, a Ty jesteś świetnym kandydatem?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+Staż

+Wiek

+Czas poświęcony na serwer

-Komunikacja ( mam wrażenie że nie masz mikrofonu albo unikasz używania 

-Doświadczenie ( Nabędziesz doświadczenia z czasem, ale dobrze by było jakbyś już umiał przynajmniej te podstawy )

 

Jestem na NEUTRAL

Przyda się ktoś do pomocy ostatnio dwie wspaniałe osóbki @Insane oraz @Aryan nas opuścili dlatego dodatkowa para rąk będzie przydatna

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem neutral, ale bardziej na TAK

Zalety;

+Wiek

+Godziny

+Staż

+Zaangażowanie

+Chęć do pomocy przy serwerze

Pół na pół;

+/-Doświadczenie (z tego co rozmawialiśmy, to doświadczenie masz. Nie koniecznie z cs, ale z innych gier)

+/-Komunikacja (jeżeli miał byś zostać adminem, to raczej będziesz musiał się częściej odzywać)

Wady;

-SM (nie ukrywając 4/5, to nie jest za wysoki poziom. Można się tego wyuczyć, więc to nie jest aż tak wielki minus)

 

Nad ostateczną decyzją jeszcze pomyślę. Werdykt będzie dnia 19.06. :D 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...