Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Turbo. Usunąć, zredukować czy zostawić?


Rufus

Turbo po stronie T   

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jesteście za usunięciem turbo? Pytanie rodzi się z tego, że jest zbyt overpowered według graczy.

    • Usunąć, po co nam to.
    • Zostawić, zawsze łatwiej będzie kogoś złapać.
    • Po co usuwać? Zredukujmy.

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 2019.06.26 o 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

  • Legenda

Jeżeli jesteście za zredukowaniem, to dodatkowo napiszcie na dole w jaki sposób możemy to zrobić, aby wam przypadło do gustu. Odpowiadajcie szczerze. Ankieta póki co nie ma określonej daty zakończenia. Z góry dziękuje za głosy :D 

 

EDIT; Jeżeli chodzi o moje zdanie co do turbo. To nie raz miałem sytuacje, gdzie ludzie robili coś w stylu "o Admin, użyje turbo". Albo kiedy udało mi się perfekcyjnie uciec, to osoba w ostatniej chwili użyła turbo i mnie zabiła. Według mnie jest to nie potrzebne, ale jednocześnie, jeżeli miało by zostać, to zredukowane. Jak? Do końca jeszcze nie wiem. To tyle :D 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turbo jest strasznie irytujące moim zdaniem jest zbędne, Wiadomo że chodzi o to żeby kogoś dogonić ale daje to za dużą przewagę bo nie ukrywajmy że szanse na ucieknięcie przed 

osobą która użyje takie turbo jest nikłe. Moim zdaniem lepiej by było naprawić sklep który szczerze mówiąc jest strasznie rzadko używany na serwerze bo efekty trwają 20s a można kupić do 30 sekund od zaczęcia rundy czyli na nic to, a gdyby tak można było kupić 1 efekt na 1 rundę przez nie określony czas, oczywiście wtedy by można było opcje do zakupu zmienić na jakieś inne bardziej pod HNS. Można się dogadać a wtedy mógłbym się postarać zrobić taki sklep działający, Wydaje mi się że taka opcja była by najlepsza

 

Prosiłbym o opinie administracji oraz graczy na ten temat :

 

@ElemenT @Rufus 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za usunięciem turbo. Dlaczego? Użycie  turbo często kończy się dużym hejtem w stronę osoby szukającej. Szczerze mówiąc nie ma się co dziwić, gdyż sam niejednokrotnie miałem taką sytuację jak Rufus, że udało mi się kogoś "opluć" w perfekcyjny sposób po czym i tak zginąłem ,ponieważ terrorysta użył turbo. Jest to bardzo irytujący przywilej VIP'ów, który jest zbędny, a jego usunięcie na pewno przyniesie więcej korzyści niż strat. Liczę na pozytywne rozpatrzenie propozycjiPozdro600

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że usunięcie funkcji "turbo" przyniesie więcej korzyści niż strat. Jak już słusznie @ElemenT zauważył, coraz więcej osób (ja w sumie też) jest zirytowanych tym, że po udanej "akcji" i tak zostają złapani przez terrorystę. Choć ja wspomniałbym o  innej rzeczy, o której rozmawialiśmy (na pewno pamiętasz o co chodzi @Rufus), gdzie w jeszcze gorszej sytuacji są osoby bez VIP'a, które są kompletnie bez szans, jeśli szukający użyje turbo. Wydaje mi się, że zamiast tego można wprowadzić coś innego (to akurat sprawa do przemyślenia) albo tak jak powiedział @» z υ н « , można trochę ulepszyć sklep, z którego teraz mało kto korzysta. Nie wątpię, że znajdą się osoby, które powiedzą, że turbo się przydaje (przyznaję, każdego czasem kusi użycie go, zwłaszcza jak ktoś biega przez 3 minuty np. dookoła domku), ale i bez tego da się żyć. Na pewno jest to sprawa do głębszego przeanalizowania, ale nie mogę powiedzieć więcej bez opinii innych osób.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...