Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Małe FPS-Y w lobby


Ja jestem DIABEŁ !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam jakiś dziwny problem ,  kiedy  odpalam  gierkę w lobby mam około 10 fpsów , Natomiast  podczas  gry  koło 150 .  Jest to  moim zdaniem  bardzo dziwne .  Zmieniałem  ustawienia  graficzne  na  każde inne  nawet na 640x480 i wszystko  na LOW i nadal 10 fps w lobby . Wyłączałem synchronizacje  pionową  , też nic ,  od nowa gierke  przeinstalowałem . NAWET STEAMA  , ale nadal to samo . Ktoś wie  w czym problem ? 
 PC  jest słaby 

Intel Core 2 Duo E8500  3.16GHz 
4gb ramu 
GTX Ge Force 260 
Ale  Podczas  gry  nic mi nie przeszkadza , tylko w looby ścina  i ledwo co się  można poruszać  po nim  

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, a nie masz przypadkiem wpisanej komendy fps_max_menu 10/20? Ustaw sobie 120 (Robisz to przez konsolę która zbindowana jest na "`" lub "~", jednak może być też tak że musisz ją najpierw aktywować przez Ustawienia - Ustawienia Gry - Pokazuj Konsolę pod "Dany przycisk". Było to pierwsze co mi przyszło do głowy, może i też jest to inny problem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...