Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Odrzucona] Serwer MG


error 404

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wychodzę z propozycją aby stworzyć nowy serwer MG ?. Fajnie by było zobaczyć jedyny "jak na razie" w Polsce serwer MG. Na Globalu widzę że najwięcej osób gra na HNS czyli taka gra 4FUN jaka była by na serwerze MG.

 

Pod spodem podam parę ciekawych map MG

 

mg_swag_multigames_v7

mg_potatogames

mg_weapon_case_arenas

   mg_50arenas_v2_3

mg_jacs_multigame

mg_hype2

mg_mikis_multigames

MG_Princess_Multigames

mg_yolo_multigames_v2

mg_mario_party

                                                                                         

 

 

                                               

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, ✪AZZTORM✪ napisał:

Serwer MG ‽ Mini games ? Multi games ? 

-Na jakiej zasadzie miał by on działać ? 

-Jaki byłby system rywalizacji wśród graczy (jeżeli byłby potrzebny :v) 

-Jak na razie wystartował serwer cod mod,na który zapraszam IP--->188.68.237.206:27015

- Ilość slotów ? 

- W związku z startem cod moda raczej jest to mało prawdopodobne by ruszył odrazu kolejny "nowy tryb" 

+Pomysł sam w sobie fajny 

1. Po prostu tt vs ct grają mapę multigame. 

2. System rywalizacji mógłby być np. Ranking pkt i gracze rywalizowali by o to kto będzie top 1.

3.Wiem aczkolwiek byłby to serwer minigames jedyny w polsce dlatego fajnie by było go zrobić. 

4. Myślę że spoko liczba to taka 20-30.

5. Nie musiałby teraz wystartować może być za miesiąc dwa. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Kolejny "genialny pomysł" , po co zainteresować się serwerami, które już mamy. Skoro możemy otworzyć kolejny serwer, zabrać graczy z HNS, żeby poszli grać na jakiś inny serwer i zostawić kolejny serwer pusty :) Dodatkowo jest jeden serwer już w planach, który faktycznie może wypalić bo jest na niego "hype" (tak mi się wydaje). I do tego jeszcze 20-30 slotów, na serwer, który dopiero zaczyna? Według mnie, nie znalazło by się na nim co najmniej 15. Też trzeba pomyśleć, że trzeba kolejnych Adminów, którzy musieli by być zainteresowani serwerem, a nie wchodzić na niego raz na tydzień. Generalnie tryb fajny mógł by być, ale póki co wykonanie tego było by mega słabe.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Na razie nie będzie otwarcia żadnych innych serwerów, wystartował cod mod, Dzagu nie ma za dużo czasu, ja też nie do końca wakacji, więc na razie za dużo tam nie zrobimy, a jest sporo do roboty. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...