Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Czarny Magik

Wiek: 16

Coś o sobie: Siema, piszę te podanie ponieważ zacząłem grać na Only Mirage prawie codziennie, jednak nie raz miałem sytuacje w której wszedł na serwer jakiś dzieciak z Cheatami lub jakiś Toxic. 
Aktualnie moim zdaniem na serwerze brakuje administracji, np. wczoraj serwer zmienił się z Only Mirage na HvH. A co do mnie, mam aktualnie G3 bo nie gram za dużo MM'ów a jak już to rzadko, już więcej gram na wingmanie ;). Jednak dla mnie i tak ranga nie gra. Co do łapania cheatów nie jestem w tym zły, oglądałem dużo Overwatchy Izaka i trochę się nauczyłem. Nie raz miałem tak że jak typ mnie zabił 1 raz to już coś podejrzewałem i zawsze wychodziło na moje ;). Moja Aktywność nie jest jakaś mega bo byłem ostatnio na Urlopie który trwał 2 tygodnie. Mam nadzieję że dostanę szanse :D. ps. półroczny Strażnik JB B) 

SteamID: STEAM_0:1:458415464

Znajomość SM: 6-7

Znajomość Regulaminu: ¯\_(ツ)_/¯

Ilość godzin w CS:GO: 457 (podliczając wszystkie stare konta 2000 - 3000 będzie ?)

Ranga CS:GO: MM: Gold Nova 3 WM: Master Guardian Elite

Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Czarny Magik/91.234.146.169:27315/

Kontakt: Forum, STEAM, TeamSpeak

Jeżeli ktoś by chciał przyczepić do aktywności na JB nic na to nie poradzę, brak ludzi na serwerze. A jak już ktoś jest to zawsze wbije.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Od siebie mogę powiedzieć że bardzo często go widuje na serwerze, nie jest toksyczny, dodatkowo ma doświadczenie.

Plusy:

+ Aktywność

+ Kultura

+ Doświadczenie

+ Wiek

Nie do końca przekonuje mnie obecna ilość godzin na serwerze ale skoro ostatnimi czasy jest na serwerze codziennie to napewno ta liczba wzrośnie więc +/-

Minusy:

- Z mojej strony to chyba do niczego bym się nie przyczepił

 

Ja na TAK 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

To Tak:

+/- Aktywność (ale znając ciebie nolife zaraz to nadrobisz :p )

+ Wiek

+ Doświadczenie

- Lubisz zgrywać kozaka

Reasumując

Po analizie powyższych argumentów dochodzę do konkluzji, że oto powyższe podanie można rozpatrzyć pozytywnie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

A tu mnie kolega zaskoczył 

Jak dla mnie nawet dobry kandydat na admina minusem jest niska ranga ale dla mnie ranga w csie jest gowno warta ale tez pokazuje czy możemy rozróżnić prawdziwego dobrego gracza od chitera jesteś śmieszek koleżeński toxic u cb to nie widziałem i tez na 2 serwery będziesz działał strażnik na jb i only mirage ale znając cb to bez problemu ;) 

Powodzonka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...