Magik

[Odrzucona] Zmiana serwera DM

Recommended Posts

Witam, daję tutaj propozycję zamiany serwera Deathmatch na Arenki 1v1. Jak rozmawiałem z niektórymi osobami im też strasznie brakuje tego serwera. Jak widać aktualnie na serwerze gra 0 graczy tak jak codziennie, serwer nawet nie ma opiekuna :v . Wydaję mi się że na arenkach było by więcej graczy oraz miał by ten serwer większy udział na forum. Pozdrawiam cieplutko :D 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja proponuję, żeby nie zmieniać serwerów co dwa dni, tylko skupić się na jednym i go dopieścić na maksa. Cod miał potencjał, gdyby był otwarty w nieco innym terminie i miałby kto nad nim pracować, a nie akurat jak dante wyjechał, to serwer mógłby teraz być pełny. Ja bym proponował popracować nad tym codem. Poprawić błędy, dodać coś nowego i otworzyć go jeszcze raz.

 

Edit

I w ogóle to proponowałbym się zająć aktualnymi serwerami, na mirage był teraz boom, grało dużo osób, a zmiany o które proszę nie są robione. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem zamiana serwera na arenki, które niestety także świeciły pustkami nie ma sensu. Tak jak @Comfti wspomniał należy dopieścić serwery, które już mamy, a dopiero później myśleć o innych. Jest co robić więc nie ma co sobie dokładać obowiązków tylko zająć się tym co jest.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak napisano. 

Zajmijmy się najpierw tymi serwerami co mamy, zamiast dodawać kolejne. Tym bardziej, że arenki miały potencjał podobny do DMa i w praktyce tak samo wyglądały. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.