Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

parachute Propozycja by ZuH


ZuH

Mniejsze " PayToWin "  

9 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Spadochron

    • Zostawmy spadochrony
    • Jestem za DoubleJump'em


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, witam

 

=>  Tak to ja były admin HNS i krótko po rezygnacji już przychodzę z propozycją.

A więc chodzi mi o spadochrony, nie ukrywajmy że nie widziałem tego zanim nie zdołałem napisać rezygnacji z admina bo tak było po prostu łatwiej, latać sobie non stop z spadochronem nie zwracając uwagi

na to co myślą o tym graczem, a dzisiaj po tym jak losy się odwróciły i stałem się takim graczem już znam ich ból jak na seek_town oraz innych mapach typowo pod "Vip'a" kiedy terrorysta bez vip'a nie dogoni osoby z posiadaną rangą vip chyba że ma szczęście albo vip nie popełni jakiejś pomyłki... Sądzę że to bardziej irytująca sprawa niż samo turbo u vip'a, ale w zamian za spadochron słyszałem od większości że równie dobry mógłby być DoubleJump na co ja odparłem szczerze że Nie no... ale po dłuższym namyśle no przecież tak czy siak dało się wejść na txt i była szybka reakcja administracji a takim DoubleJump'em to ani nie przelecisz przez całą mapę 2 strefami jak to jest oficjalnie z spadochronami gra nie była by taka " PayToWin " i dałoby się dogonić takiego osobnika z vip'em i rozważam wtedy nawet podjęcia się tego ryzyka i pozostawienie 

Turbo na serwerze w zamian za usunięcie tych spadochronów. 

 

Liczę na szybkie rezultaty bo ponoć większość rzeczy miało być już dodane jakiś czas temu a nadal nie widać żadnych kroków w tą stronę... 

Pozdrawiam i widzimy się na serwerze ;) 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zamiana spadochronu na doublejump'a zdaje się być całkiem dobrym rozwiązaniem, jeżeli chcemy przyciągnąć nowych graczy na serwer. Często zdarza się, że nowi gracze po otrzymaniu odpowiedzi co trzeba zrobić, żeby otrzymać spadochron po prostu wychodzą z serwera rzucając tekstem "Serwer pod hajs" czy też "Pay to win".

Dobra, nowi gracze swoją drogą, a zostaje jeszcze kwestia stałych graczy bez VIP'a, którym szukanie nie sprawia przyjemności z prostych powodów. Drużyna TT bez chociażby jednego VIP'a na każdej większej mapie ma praktycznie zerowe szanse na wygranie rundy. Wystarczy spojrzeć na mapę skyhouse.

Zostaje temat txt, może się wydawać, że z doublejump'em gracze będą tam wchodzić, ale czy spadochron nie daje podobnych możliwości co do tego?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Propozycje już słyszałem wczoraj na serwerze. Po dłuższym zastanowieniu się, jestem na tak. Ale jeszcze bym to podrasował i muszę porozmawiać z Bobem. Post będzie edytowany jak już wszystko będzie jasne.

EDIT; wstępnie double jumpa nie będzie, ale myślimy już nad czymś lepszym.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...