Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] UB CT [druga szansa]


KarolusRex

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Aktualnie "Karolus_Rex" nick na którym dostałem bana to "Menel z żabki" 

 

Admin który cię zablokował:

æµRastaMan

 

Powód blokady na CT: Zacznę od początku.Wszedłem do ct niestety mój dostawca internetu miał problemy w tym dniu lecz postanowiłem wejść do ct mimo to.Wypowiedziałem komendę "Marker przed celami"co miało doprowadzić do zabicia TT widziałem jak inni CT-cy tak robili nawet admini było to wtedy skutecznie więc postanowiłem tego użyć po tym RastaMan powiedział,że mam bana.Próbowałem się tłumaczyć,lecz nikt nie odpowiadał nagle zauważyłem,że nie mam internetu .Wyszło z tego nieporozumienie.Prosiłbym o szansę.Dobrze prowadzę nikt się na mnie nigdy nie skarżył,mam bardzo dobrą opinię na serwerze jestem stałym graczem.Dziękuję 

Mapa na jakiej dostałeś blokadę:Niestety nie pamiętam 

Kiedy dostałeś blokadę:3. 4. 2019 13:29

 

 
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 ZAKAZ zmylania graczy pt.: "Ustawcie szereg na linii" po czym, gdy ustawią - zabijasz pod pretekstem, że "nie pozwoliłeś iść". Tego nie robimy.

Panie kolego jeden z punktów w regulaminie, radzę się z nim zapoznać a następnie wchodzić do CT. 

 

 

EDIT: Aczkolwiek jestem za UB, chłopak może dostać drugą szanse.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Wtedy któryś z adminów używał takiej komendy, lecz nie było jeszcze tego w regulaminie i wyszło z tego nieporozumienie. Po dodaniu tego do regulaminu Karolus pewnie nie zdążył ogarnąć nowego punktu i dostał bana. Jestem jak najbardziej za unbanem. ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 weeks later...
  • Head Admin

UB przyjęte po ustaleniu z adminami. 

Nie wiem czemu prośba czeka tak długo na werdykt, ale również uważam, że (zwłaszcza po takim czasie) zasługuje na drugą szansę. 

 

Ponieważ SB nadal nie działa, to poproszę, żeby któryś admin zdjął bana, jeśli będzie mógł. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...