Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie o administratora zm


Łysy z Brazzers

Rekomendowane odpowiedzi

1.Filip ;

2.16 lat ; 

3. https://steamcommunity.com/profiles/76561198880513423/ ;

4. STEAM_0:1:460123847 ;

5.Jestem w stanie lecz są tygodnie gdzie mam wyjazdy i te 15h mogę naciągnąć do 12h;

6.Mam przegrane w momencie pisania podania 33h lecz ta liczba stale się zmienia ponieważ przesiaduje na serwerze dość często;
7.W Counter Strike mam przegrane 166h lecz tak samo jak punkt wyżej ciągle się to zmienia;

8. Myślę że jestem najlepszą propozycją na zostanie administratorem ponieważ nie jestem w żaden sposób osobą toksyczną. moim hobby jest programowanie w c++ a także powoli uczę się języka java.

Bardzo szybko się uczę więc jeśli dojdą jakieś nowe komendy bądź jest na serwerze jakaś której nie znam od razu będę starał się ją zapamiętać. Czuję się na tym serwerze (przez społeczność) jak w domu :D.

9.Posiadam dość dobry mikrofon lecz jeżeli będzie jakiś problem z nim posiadam kapitał do kupna nowego (czekam aż ten się popsuje)

10.Większość komend znam lecz tak jak wspomniałem wyżej nie mam problemu z zapamiętywaniem; 

11.Język angielski znam na poziomie średnim lecz znam jeszcze w podstawie język rosyjski 

PS. Nie tylko słowa typu blyat czy cyka;

12. Administratorem co prawda nigdy nie byłem lecz mój starszy o 3 lata kuzyn gdy byłem trochę młodszy paru najważniejszych rzeczy nauczył 

PS. często u niego przebywałem;

13.Tak jak pisałem wyżej nie jestem osobą toksyczną wiec z zrozumieniem i cierpliwością nie mam problemu a według mnie jeżeli jakaś osoba kandyduje na administratora musi być sprawiedliwa ;

14.Regulamin serwera znam dość dobrze a co do forum zaraz się podszkolę
Edit:Przestudiowałem w całosci, znam już całkowiecie regulamin serwera jak i forum; 

15.Oczywiście że posiadam tą możliwość zresztą od kiedy gram na tym serwerze jestem codziennie (było 2 czy 3 wyjątki).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie, że wypowiem się dość rygorystycznie na temat podania.

Przez pewien czas dużo ludzi, którzy byli toksyczni w stronę osób z Rosji/Ukrainy miało dużą frajdę z wyzywania i bluzgania. Tobie też Łysy się to zdarzyło, aczkolwiek po pewnym czasie chyba zauważyłeś błąd który popełniłeś. Czy to jest tylko przez to, że chcesz być adminem? Odpowiedź pozostawiam już Tobie.
Teraz przejdźmy do tej milszej odpowiedzi. Widać, że Ci zależy, starasz się i próbujesz dać z siebie 100%. Mam nadzieję, że dalej będziesz miał taką zajawkę na granie i nie przestaniesz iść w tą stronę. Podanie napisane jest ładne, jest parę błędów ale można przymknąć na to oko. Trzymam kciuki i oby tak dalej. Na TAK :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...