Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[Rozpatrzone] Podanie na admina ZM


waliosq

Rekomendowane odpowiedzi

1.Imię: Łukasz
2.Wiek:Minimalnie 16lat ; 16
3.Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198972715334/
4.Steam ID: 
STEAM_0:0:506224803
5.Czy Jesteś w stanie spędzać 15h tygodniowo na naszym serwerze ?; Bez problemu.
6.Ile masz przegrane na naszym serwerze ? min. 15h ; 70h.
7.Ile masz godzin na Cs:Go ? 180h
8.Dlaczego Ty ? ( 3 - 4 zdania ) : Chciałbym wspomóc serwer. Nie ukrywam, że nie jestem ideałem, ale jestem bardzo towarzyski,  łatwo się zaprzyjaźniam. Znam 98% ludzi na serwerze i z każdym mam dobry kontakt oraz bardzo lubimy się z Administracją. Tak jak napisałem wyżej dużą część czasu jaką grałem w CS spędziłem na tym serwerze ponieważ naprawdę mnie pochłonął. I dla tego chciałbym zostać administratorem tego serwera. <3 Mam nadzieję że dacie mi szansę .
9.Czy posiadasz sprawnie działający mikrofon ?; Tak.
10.Znajomość komend ? : Do podszkolenia lecz myślę, że szybko się je sobie ogarnę .

11.Znajomość języku Angielskiego (Lub Innego).: Znam Angielski , oraz dogadam się z kolegami ze wschodu .
12.Doświadczenie jako Admin ?: Posiadam lecz nie jest ono wielkie.
13.Czy jesteś w stanie być kulturalnym,sprawiedliwym,cierpliwym,uczciwym ? Nie ma z tym problemu .
14.Znajomość Regulaminu Forum jak i Serwera ? Znam .

15.Czy masz możliwość wchodzenia raz dziennie na Forum/Server ? Jestem na serwerze codziennie . oraz nie ma żadnego problemu abym wchodził też na forum.
 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...