Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Głosowanie na najlepszego admina


Wujek Zbyszek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, z inicjatywą wyjdę I stworzę taki luźny temat. Mianowicie chodzi w nim o to, żeby gracze pisali jaki admin według nich jest najlepszy i w dwóch zdaniach napisał dlaczego  akurat on ?

 

Oczywiście wszystko jest w celach humorystycznych, nikt tutaj nie ma na celu faworyzowania kogoś. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To teraz dałes dobry temat ;) 

Ja wybieram AZZTORMA

 

Dlatego że zawsze mozna na nim polegac posmiac sie a nawet tam porozmawiac o wielu rzeczach, wybór dla mnie jest trudny bo chyba wszystkich lubie na tej serwerowni ale to on zajmuje miejsce 'Najlepszego Admina' 

EDIT: miałem tam swoje problemy i to do niego pisałem i to on dawał tego czego każdy potrzebuje 'MOTYWACJA' 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Ciężko mi wybrać pomiędzy dwoma, więc wybiorę ich obu.

 

Najpierw Dante;

Zrównoważony, nie jest stronniczy. Potrafi dobrze pokazać błąd jaki się popełniło i wytłumaczyć dużo rzeczy. Jeżeli ktoś  potrzebuje pomocy, to mówi w prost i daje dużo do zrozumienia. Myślę,że dzięki niemu zobaczyłem kilka swoich wad i zalet oraz dużo się nauczyłem.

 

Drugą osobą jest BobPixel;

Kiedyś za czasów, kiedy miałem admina pokazywał, jak zdyscyplinować serwer, jak nauczyć ich szacunku do drugiego człowieka i do pieniędzy. I jeżeli nic się nie zrobiło, to nie ma się czego bać. Nauczył mnie też bycia cierpliwym, nie wiem czy przez przypadek, czy miał taki cel :p 

 

Po za tym z jednym i z drugim można śmiało pożartować :D 

Pozdrawiam Piateczka

 

EDIT; Przeniosłem do działu hydepark, bo nie związane w zasadzie z zm

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to tak :D
Jeżeli chodzi o Adminów to był to Sadyba, on mnie wprowadził w forum,
pomógł napisać podanie, i wgl pierwsza osoba którą poznałem :D 


A jeżeli rozmawiamy o aktualnych adminach to będzie to raczej będzie to tOmuŚ @N1ko.
Tylko dlatego bo znam go prawie tyle co Sadybę, a tak to największy bot jest. 


Kula prawdy:

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

Ale i tak każdy wie że najlepszy admin sieci to Czarny Magik 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Moim zdaniem najlepszym i najbardziej doświadczonym adminem był JOSH, był to człowiek z czystym sumieniem gdy dostał niesłusznego degrada 2 razy, połowa społeczności za nim tęskniła, więc nie raz wracał i poprawiał humor każdemu smutnemu graczowi na serwerach GlobalElite , dodam że był to wzorowy człowiek z cechami na opiekuna, pomagał każdemu zbłąkanemu człowiekowi, dzięki niemu pewne osoby przestały czitować , no takich ludzi szukać ze święcą , tyle powiem

Edytowane przez Josh
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Head Admin

Dobra, dopiero zauważyłem temat.

 

Kurde, ciężka sprawa.

Padło mnóstwo ludzi, którzy naprawdę ogarniają i mogliby startować w tych zawodach.

 

Nieironicznie najlepsi admini to Ci, którzy mają swoje zdanie, czasem inne od opiekuna, ale potrafią się zastosować do jego poleceń.
Więc Kamil odpada w przedbiegach, bo od dwóch lat mu każę pisać powody do mute, a on swoje xD

 

Najlepiej pracowało mi się (nieironicznie) z Zubarem, Kamciem i BaSroSem. Dlatego szkoda, że odeszli, ale nikogo nie będę zatrzymywać.

Wow i Sadyba też swoje zrobili i zasłużyli na miejsce w rankingu.

Josha nie dam, bo on jest nr 1 w rankingu opiekunów lol

 

Więc powiedziałbym:

1. @BaSroS

2. @ZubaR1337, @Kamcio39, @Necas

3. @michuba02, @✪AZZTORM✪ 

 

Może pora na ranking opiekunów? xD

 

Taaak, dałem tylko adminów AWP, bo z nimi znam się najlepiej :d

Sadyba i wow gdzieś przy 4 się kręcą ;)

 

P.S. Jestem prawie pewien, że twórca posta miał na myśli ranking adminów na ZM, ale cóż... Skoro serwera nie ma xd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • Legenda
W dniu 11.08.2019 o 11:50, Chinczyk napisał:

Najlepszym Opiekunem/Adminem był Fuzhou, człowiek wielu talentów, filantrop, akrobata, hipokryta, no mógłbym tak wymieniać cały dzień ale nie będę już mu słodził ponieważ sam był i jest świadomy swoich umiejętności. Szkoda, że odszedł z sieci Kappa 

Dziękuje Chińczyku za te ciepłe słowa. 

Pierwszą osobą która mi przyszła na myśl to Megero. Rafał robił dobrą robotę : ) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...