Jump to content
Wujek Zbyszek

Głosowanie na najlepszego admina

Recommended Posts

Siemka, z inicjatywą wyjdę I stworzę taki luźny temat. Mianowicie chodzi w nim o to, żeby gracze pisali jaki admin według nich jest najlepszy i w dwóch zdaniach napisał dlaczego  akurat on 😁

Oczywiście wszystko jest w celach humorystycznych, nikt tutaj nie ma na celu faworyzowania kogoś. 

• Upvote 3

To teraz dałes dobry temat ;) 

Ja wybieram AZZTORMA

Dlatego że zawsze mozna na nim polegac posmiac sie a nawet tam porozmawiac o wielu rzeczach, wybór dla mnie jest trudny bo chyba wszystkich lubie na tej serwerowni ale to on zajmuje miejsce 'Najlepszego Admina' 

EDIT: miałem tam swoje problemy i to do niego pisałem i to on dawał tego czego każdy potrzebuje 'MOTYWACJA' 

• Thanks 1

Ciężko mi wybrać pomiędzy dwoma, więc wybiorę ich obu.

Najpierw Dante;

Zrównoważony, nie jest stronniczy. Potrafi dobrze pokazać błąd jaki się popełniło i wytłumaczyć dużo rzeczy. Jeżeli ktoś  potrzebuje pomocy, to mówi w prost i daje dużo do zrozumienia. Myślę,że dzięki niemu zobaczyłem kilka swoich wad i zalet oraz dużo się nauczyłem.

Drugą osobą jest BobPixel;

Kiedyś za czasów, kiedy miałem admina pokazywał, jak zdyscyplinować serwer, jak nauczyć ich szacunku do drugiego człowieka i do pieniędzy. I jeżeli nic się nie zrobiło, to nie ma się czego bać. Nauczył mnie też bycia cierpliwym, nie wiem czy przez przypadek, czy miał taki cel :p 

Po za tym z jednym i z drugim można śmiało pożartować :D 

Pozdrawiam Piateczka

EDIT; Przeniosłem do działu hydepark, bo nie związane w zasadzie z zm

Może dziwnie to wygląda ale ja z michubą serio mam dobry kontakt więc mój głos leci na niego 💪

Zawszę potrafi rozśmieszyć oraz pomóc w trudnej sytuacji DzaguBiceps

• Upvote 1

No to tak :D
Jeżeli chodzi o Adminów to był to Sadyba, on mnie wprowadził w forum,
pomógł napisać podanie, i wgl pierwsza osoba którą poznałem :D 

A jeżeli rozmawiamy o aktualnych adminach to będzie to raczej będzie to tOmuŚ @N1ko.
Tylko dlatego bo znam go prawie tyle co Sadybę, a tak to największy bot jest. 

Kula prawdy:

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

Ale i tak każdy wie że najlepszy admin sieci to Czarny Magik 

• Like 1
  • Haha 4

Ja wybieram Admina o nazwie Azztorm dlatego że jak jest jakiś cheater albo dziecko które wyzywa wbija bardzo szybko na serwer nie zawsze wbije bo czasami też coś innego robi jak naprzykład jest na miescie itp

• Thanks 1

Według mnie najlepszym adminem a zarazem graczem naszej społeczności jest wowhere.
Jest on inteligentny, pomocny i zna się na rzeczy.
Jest również przyjazny, nie toksyczny polecam gracza.

• Like 2
  • Haha 4

Posted (edited)

Moim zdaniem najlepszym i najbardziej doświadczonym adminem był JOSH, był to człowiek z czystym sumieniem gdy dostał niesłusznego degrada 2 razy, połowa społeczności za nim tęskniła, więc nie raz wracał i poprawiał humor każdemu smutnemu graczowi na serwerach GlobalElite , dodam że był to wzorowy człowiek z cechami na opiekuna, pomagał każdemu zbłąkanemu człowiekowi, dzięki niemu pewne osoby przestały czitować , no takich ludzi szukać ze święcą , tyle powiem

Edited by Josh
  • Upvote 1
  • Haha 2

Posted (edited)

Moim skromnym zdaniem najlepszy był Sadyba. Pamiętam wchodzę na serva i już słysze Sadyba to kozak , wszyscy się go słuchali. Ogólnie najlepszy adm jaki był na jb. Teraz najlepszy adm to @Chinczyk bo dobrze gra w bilarda.

Edited by Sadyba
  • Like 1
  • Haha 1

Najlepszym Opiekunem/Adminem był Fuzhou, człowiek wielu talentów, filantrop, akrobata, hipokryta, no mógłbym tak wymieniać cały dzień ale nie będę już mu słodził ponieważ sam był i jest świadomy swoich umiejętności. Szkoda, że odszedł z sieci Kappa 

• Like 1
  • Upvote 1