Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

WAŻNE! Jailbreak


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

  Witam, tworzę ten oto temat który jest ważny dla serwera Jailbreak, wymienię tu wszystkie znalezione przeze mnie oraz stałych graczy błędy, bugi oraz tego typu rzeczy.

Dużo z wymienionych rzeczy jest właśnie od naszych graczy serwera JB, a więc wielkie dzięki za pomoc :D 

Będą tu wymienione rzeczy ważniejsze które wymagają działania oraz rzeczy mniej istotne lecz które cały czas gdzieś występują.

 

          Aktualne błędy serwera

  • W ostatnio dodanym sklepie pod komendą !shop po zakupie skórki dla więźnia "Venom" znika on z konta po 1 przegranej rundzie. 
    zdarza się to również z jednym ze skinów dla "CT". Czyli krótko mówiąc sklep usuwa nam po zakupie niektóre rzeczy.
  • Opcja w sklepie (tym razem pod komendą !sklep) "Otwórz drzwi na które patrzysz" nie działa na każdych drzwiach,
    przykładem jest mapa jb_clouds na której ta komenda nie działa na drzwi od celi oraz na drzwi od "Secreta" do którego
    się wchodzi poprzez teleportacje przez komin/wentylację. 
  • BunnyHop w sklepie (!sklep) jest całkowicie bez użyteczny. Jest on zbugowany tak że zamiast nas przyśpieszać, bardziej nas spowalnia.
    Bardzo dużo graczy się na to skarżyło wielokrotnie lecz nic z tym nie zostało zrobione. Aktualnie BunnyHop działa na takiej zasadzie 
    że podczas trzymania spacji skoki nie są płynne oraz nie dodają nam żadnej prędkości, wygląda to jak byśmy dostawali chwilowego
    freez'a po czym normalnie sobie podskoczyli.
  • Niektórym graczom na mapie jb_clouds występują wielkie ERRORY lecz wydaję mi się że nie jest to z winy serwera a z winy braku 
    niektórych potrzebnych plików. Z czego słyszałem trzeba pobrać mapę z warsztatu na STEAM samemu żeby ten błąd naprawić.

 

  Dużo graczy szczególnie interesuje się postaciami/skórkami które można zdobyć poprzez zakup pod komendą !shop lub za kupienie 
VIPa tak jak to było kiedyś. Wydaję mi się że do tego trybu strasznie przydało by się więcej takich skinów. Dlatego też zrobiłem niżej małą

listę skórek, każda z nich ma małą notatkę ode mnie. 

 

         Lista Skórek


Sklep można było by zrobić tak jak na przykładzie poniżej:

                     Sklep

[VIP] Donald Trump - 1500 Fajek

Agent 47 - 1000 Fajek

Octodad - 1200 Fajek 

[ADMIN] Voyager - 1500 Fajek


Oczywiście były by 2 sekcje, skiny dla Terrorystów oraz dla Antyterrorystów. Dałem tylko przykład a więc
cena oraz który skin jest dla jakiej grupy trzeba byłoby jeszcze dopracować. Jednak wydaję mi się że każdy zrozumie
schemat o który mi chodzi. 


 Droga administracjo, na serwerze nie ma już pustek. Wszystko po woli wraca na swoje miejsce.

A więc weźcie się w garść i zacznijcie działać zamiast robić rekordy obijania się na GameTrack'erze,
@Chinczyk @wowhere @Dominik @SloW @N1ko @Offense @流RastaMan
player_score.php?nameb64=5rWBUmFzdGFNYW4
Tak, wiem że niektórzy oznaczeni nie mają takiej tabelki lecz na pewno
nie ma tam żadnych zachwycających wyników.


Gracze Jailbreak!

Teraz chciałbym poprosić każdego gracza serwera o wypisanie błędów na serwerze Jailbreak których jeszcze nie wymieniłem. 

Proszę was również o wypowiedź co do skórek. Z góry dzięki.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

skiny fajne, co do błędów nie zauważyłem więcej niż wypisałeś, ja bym proponował dodać więcej map bo co chwile są te same, i całkowicie zmienił system kontraków bo są useless, powinno być ich więcej np. zabij 30 ct/ zabij 30 tt. a w nagrode 300 fajek czy jakiś eksluzywne skiny za zrobienie iluś tam kontraków, wydaje mi się że to na tyle

Edytowane przez Zabuza Momochi
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dzagu 

Co uważasz na ten temat? 

Ja osobiście mógłbym znaleźć więcej fajnych rzeczy do dodania na serwer, pluginy, skiny, itp. i wtedy po dodaniu takiej dużej ilości rzeczy zrobił bym jakąś nową edycje. Aktualny stan serwera jest dobry lecz start nowej edycji spowodował by tłumy na tym serwerze. Jednak może tylko ja tak myślę. 

 

/// @cheatz o tym właśnie mówię, że bym mógł poświęcić jeden dzień na szukanie fajnych rzeczy do dodania na jb przy okazji można było by też odświeżyć administracje 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Ja mam kilka bugów:

-Na zabawie cowboy dostajemy dual beretty zamiast R8

-Zabawa w "człowiek pochodnia" buguje całkiem mapę (nie da się użyć prawego przycisku myszy) oraz osobom mającym ponad 100hp nie zadaje wcale dmg

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SloW napisał:

Ja mam kilka bugów:

-Na zabawie cowboy dostajemy dual beretty zamiast R8

-Zabawa w "człowiek pochodnia" buguje całkiem mapę (nie da się użyć prawego przycisku myszy) oraz osobom mającym ponad 100hp nie zadaje wcale dmg

Wydaje mi się że to nie jest bug czasem dostajemy rb a czasem dwie berrety 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do błędów, to znalazłem jeden...i nie jest to błąd mapy. Chodzi dokładniej o zabawy FFA, Cowboy, One In The Chamber...

Podczas nieobecności adminów na serwerze mnóstwo osób kampi na tych zabawach tak perfidnie że to jakiś żart. Czekają aż zostanie tylko jedna osoba po czym wychodzą ze swoich kryjówek aby ,,uczciwie iść na kosy".

Powstrzymam się narazie z pisaniem skargi, ale gdy jeszcze raz spotkam się z taką sytuacją odrazu idę na forum.

Pozdrawiam, MaxZz

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...