Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycja na ulepszenie forum jak i serwerów


Casp3r

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Mam dużo pomysłow na ulepszenie

 

1:

Żeby co dzień były pytania dnia e.g. jaki był najgorszy prezent jaki dostaliscie albo ile mieliscie lat kiedy zaczeliscie grać itp

 

2:

Newsy czyli coś o E-Sporcie CS:GO LOL itp jest dużo wiadomości co można dodać i zaciekawić ludzi 

 

3:

Na naszym profilu dodać naszą ulubione piosenke jak sie wejdzie na jakis profil (zrobic okienko z linkiem na yt zeby pokazała sie miniaturka)

 

4:

Jak sie dodaje dotacje to lepiej dodać opcje zapłacenia kartą lub dodania walute funta bo chciałem dać donacje ale nie używam paypala i nie bede bo nie lubie

 

5:

Dodania plugina na serwerach opcje czy któs ma csa z steama czy z bez steama to może troche pomóc z rozpoznaniem czy ktos jest chiterem czy po prostu gra dobrze

 

6:

Stworzyć kanał na Reditcie z nasza serwerownią i zachęcac ludzi bo CS ma swój kanał i daje updaty i można promować naszą serwerownie albo w inne strony

 

7:

Dodać okienko twitcha np mój i innych co grają na naszej serwerowni żeby sie promować itp

 

8:

Dodać arenki z powrotem prosze :) 

 

9:

Konkursy na każdym serwerze żeby ludzie mogli wracac i miec nadzieje wygrać cos np jb 1 w tabeli 2000 malboro (czyli fajek ;)) albo cos na AWP 1 w tabeli vip na miesiać itp na każdym serwerze cos innego

 

10:

Kanał na yt globalelite.pl i każdy może wysyłać najlpesze akcje z ich strony jak Comftiego hs w locie na trainie albo inne rzeczy tylko ktos musi byc za kanał odpowiedzialny i jakis edytor (ja moge edytować)

 

11:
Lista top donatorów żeby któs miał jakies uprawnienia itp np 10zł może miec nie ograniczone ilosc reakcji itp 100zł vip na każdym serwerze na GE.PL

 

 

 

Takie mam propozycje jak bede miał wiecej to bede edytować

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Detektyw

Co do pomysłów michuby:

 

1. Niezbyt rozumie o co chodzi.

 

2. Nie wiem czy to konieczne.

 

3. Duperel, ale może być.

 

4. Też już o inne formy donacji prosiłem, więc +1

 

5. Może być

 

6.  Nie zaglądam na reddita, więc nie mnie to oceniać.

 

7.  Promować sieć czy was?

 

8. Nie XDD

 

9. Temat poruszany po raz 200321021

 

10.  Pytanie, komu chce się poświęcać swój czas, żeby pracować za darmo :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

1. Nawet spoko.

2. EEEEE czy ja wiem 

3. Nie jestem pewny to chyba było coś podobnego ale usunięto to.

4. Przydały by się 

5. Fajny plugin +1

6. czy ja wiem

7. nw nie wypowiem się

8. Raczej wątpię

9. Temat rzeka 

11.Spoko opcja

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

A co mi tam wypowiem sie

1. Chetnie bym cos takiego zobaczyl

2. Czemu nie 

3. Nie wiem czy to jest konieczne

4. +1 waluta Euro tez by sie przydala (np. dla mnie xD)

5. Rowniez +1

6. Nie korzystam z Reddita wiec nie wypowiem sie 

7. Fajne ale jak np.  poleca donejty to jak rozwiaze sie sprawe pieniedzy?

8. Nawet +2 xD

9. Temat byl juz wiele razy poruszany i nigdy nic nie wyszlo ale ja jestem za

10. Ciekawy pomysl chyba ze nikt nie bedzie nic wysylal ale jestem za

11. Dobry pomysl

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
Spoiler

1:

Żeby co dzień były pytania dnia e.g. jaki był najgorszy prezent jaki dostaliscie albo ile mieliscie lat kiedy zaczeliscie grać itp

 

2:

Newsy czyli coś o E-Sporcie CS:GO LOL itp jest dużo wiadomości co można dodać i zaciekawić ludzi 

 

3:

Na naszym profilu dodać naszą ulubione piosenke jak sie wejdzie na jakis profil (zrobic okienko z linkiem na yt zeby pokazała sie miniaturka)

 

4:

Jak sie dodaje dotacje to lepiej dodać opcje zapłacenia kartą lub dodania walute funta bo chciałem dać donacje ale nie używam paypala i nie bede bo nie lubie

 

5:

Dodania plugina na serwerach opcje czy któs ma csa z steama czy z bez steama to może troche pomóc z rozpoznaniem czy ktos jest chiterem czy po prostu gra dobrze

 

6:

Stworzyć kanał na Reditcie z nasza serwerownią i zachęcac ludzi bo CS ma swój kanał i daje updaty i można promować naszą serwerownie albo w inne strony

 

7:

Dodać okienko twitcha np mój i innych co grają na naszej serwerowni żeby sie promować itp

 

8:

Dodać arenki z powrotem prosze :) 

 

9:

Konkursy na każdym serwerze żeby ludzie mogli wracac i miec nadzieje wygrać cos np jb 1 w tabeli 2000 malboro (czyli fajek ;)) albo cos na AWP 1 w tabeli vip na miesiać itp na każdym serwerze cos innego

 

10:

Kanał na yt globalelite.pl i każdy może wysyłać najlpesze akcje z ich strony jak Comftiego hs w locie na trainie albo inne rzeczy tylko ktos musi byc za kanał odpowiedzialny i jakis edytor (ja moge edytować)

 

11:
Lista top donatorów żeby ktoś miał jakies uprawnienia itp np 10zł może miec nie ograniczone ilosc reakcji itp 100zł vip na każdym serwerze na GE.PL

 

1. Nie wiem na jakiej zasadzie to ma działać. Codziennie nowy temat? Jakiś drugi "shoutbox", gdzie by były te pytania? Nie wiem, dla mnie to bez znaczenia bo i tak nie biorę udziału w takich rozmowach.

2. Takie newsy zazwyczaj kończą się tym, że są przekopiowane z innych stron. Żeby samemu pisać o tych sprawach trzeba się tym interesować. Dla mnie bez sensu, wchodzę na forum serwerowni, żeby zobaczyć co się dzieje na serwerowni, a nie w esporcie cs'a czy lol'a.

3. Spoko, chociaż pewnie mało kto by z tego korzystał ?

4. Moim zdaniem paypal wystarcza do wszystkich płatności w internecie, nie wiem czemu ktoś miałby nie korzystać. Rozumiem jak ktoś nie ma konta w banku i nie ma możliwości, ale samo nieużywanie, bo się nie lubi to hehe. Jak idziesz do sklepu i nie ma płatności kartą to albo wypłacasz z bankomatu albo nic nie kupujesz.

5. Nie wiem czy chodzi o steam i nonsteam czy o kupioną wersję i darmową. W pierwszy przypadku bez sensu, bo drugi przypadek, a w drugim przypadku bez sensu, bo wystarczy kliknąć na profil i zobaczyć, że ma niski lvl, bez odznaki za lojalność czy coś takiego. A i tak nie powinno się tym kierować czy ktoś jest cheaterem czy nie.

6. Słaby pomysł, kto szuka serwerów nowych na reddicie? Jak chcę znaleźć serwer to wchodzę na stronę temu poświęconą

7. Tematy z własnymi kanałami raczej wystarczą, takie okienko imo by tylko zaśmiecało forum

8. :^)

9. Są takie konkursy

10. Czemu kanał na yt serwerowni ma być jakimś fragmovie ich graczy, i tak raczej takie rzeczy obejrzy tylko ktoś kto kliknie w linka na forum, a to dochodzi dodatkowa robota. 

11. Lista spoko, przywileje pewnie też. By administracja musiała pomyśleć

 

Reasumując:

Punkt 3 i 11 mogą być. Reszta raczej na nie, z różnych powodów, które napisałem wyżej

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin
Spoiler

 

Witam 

Mam dużo pomysłow na ulepszenie

 

1:

Żeby co dzień były pytania dnia e.g. jaki był najgorszy prezent jaki dostaliscie albo ile mieliscie lat kiedy zaczeliscie grać itp

2:

Newsy czyli coś o E-Sporcie CS:GO LOL itp jest dużo wiadomości co można dodać i zaciekawić ludzi 

3:

Na naszym profilu dodać naszą ulubione piosenke jak sie wejdzie na jakis profil (zrobic okienko z linkiem na yt zeby pokazała sie miniaturka)

4:

Jak sie dodaje dotacje to lepiej dodać opcje zapłacenia kartą lub dodania walute funta bo chciałem dać donacje ale nie używam paypala i nie bede bo nie lubie

5:

Dodania plugina na serwerach opcje czy któs ma csa z steama czy z bez steama to może troche pomóc z rozpoznaniem czy ktos jest chiterem czy po prostu gra dobrze

6:

Stworzyć kanał na Reditcie z nasza serwerownią i zachęcac ludzi bo CS ma swój kanał i daje updaty i można promować naszą serwerownie albo w inne strony

7:

Dodać okienko twitcha np mój i innych co grają na naszej serwerowni żeby sie promować itp

8:

Dodać arenki z powrotem prosze  

9:

Konkursy na każdym serwerze żeby ludzie mogli wracac i miec nadzieje wygrać cos np jb 1 w tabeli 2000 malboro (czyli fajek ) albo cos na AWP 1 w tabeli vip na miesiać itp na każdym serwerze cos innego

10:

Kanał na yt globalelite.pl i każdy może wysyłać najlpesze akcje z ich strony jak Comftiego hs w locie na trainie albo inne rzeczy tylko ktos musi byc za kanał odpowiedzialny i jakis edytor (ja moge edytować)

11:
Lista top donatorów żeby któs miał jakies uprawnienia itp np 10zł może miec nie ograniczone ilosc reakcji itp 100zł vip na każdym serwerze na GE.PL

 

 

1. Jak ktoś zrobi, to będzie. Są tematy, gdzie możecie pisać takie rzeczy, ale raczej nikomu z H@ nie będzie się chciało tego robić :/

2. To samo jak w punkcie 1. Mogę dodać rangę odpowiednią dla osoby, która by się tym zajmowała, ale myślę, że najbardziej odpowiednią osobą byłby Redaktor, jeżeli mielibyśmy to wprowadzić.

3. Nie wiem, czy jest nam to potrzebne, zobaczymy co Dzagu na to.

4. To brzmi okej. Twój powód mnie nie przekonuje, bo to zwykłe lenistwo i "nie bo nie", ale dodanie innych metod brzmi okej.

5. Czekaj, można wbijać na nasze serwery bez Steama? Mamy zabezpieczenie VAC, które wymaga włączonego Steama przy koncie.

6. Idk, nie wchodzę na reddita :v Jak komuś się chce, to niech da znać jak idzie ;)

7. Promowanie osób streamujących często grę na naszych serwerach brzmi okej. Spróbujemy coś zrobić.

8. xD

9. Jest coś takiego. Jak chcesz mieć to na każdym serwerze, to uderzaj do opiekunów. Oni decydują, co jest na ich serwerze.

10. Ktoś musi się podjąć prowadzenia takiego kanału. Mi się szczerze nie chce mieć dodatkowego obowiązku, mimo że chciałbym coś takiego zrobić. Może jakbym nie miał 15 fpsów podczas nagrywania, to bym sam zrobił coś takiego, ażeby móc samemu coś wrzucać. Ale nie zrobię.

11. Jest ranga Donator, która daje uprawnienia. Od donacji >200 zł ogółem jest donator na stałe. Wpłata 20 zł to donator na jakiś okres czasu. Można coś do tego dodać, ale nie wiem, co byście chcieli (po to był temat z pytaniem o nowe rangi). Możemy pomyśleć o jakimś rankingu donatorów.

 

Większość propozycji jest spoko, ale potrzeba ludzi, żeby je poprowadzić. I są to rzeczy, które nie wymagają zezwolenia H@. Wystarczy zrobić. Jak zrobicie coś dla sieci, to dawajcie znać, to my zobaczymy, jak możemy Wam to wynagrodzić (jeśli w ogóle).

 

 

Spoiler

 

1.Dodania rangi Donator? który zaczynał by się od 5zł .

2. Ranga VIP różniła by się od normalnego zasłużonego VIP tym że byłby płatny i na dany okres .

Zalety takiego vipa płatnego np.

- Brak limitu dodawanych reakcji

- Możliwość zmiany nicku 

- Dostęp do beta testów forum 

- Możliwość usunięcia własnej zawartości

- Większy rozmiar plików gift,jpg na prof więcej niż dotychczasowe dla wszystkich 0.98MB

- Zwiększenie czasu na Edycje danej zawartości lub bez ograniczeń czasowych 

*Tutaj niestety kończą się moje pomysły na korzyści dla tej rangi* liczę że ktoś jeszcze doda coś od siebie .

3. Dodanie na sb gifów żeby nie było ciągłe dodawanie tych samych emotek lub dodanie do obecnych emotek nowe.

4. Możliwość dodania własnej sygnatury.

5. Dodać rangę Anty-cheat ranga ta miałaby za zadanie podsyłanie demek lub sprawdzanie czy dany gracz jest czysty. Oczywiście potrzeba do tego ludzi*otworzyć rekrutację na to*.

 

 

1. Jest donator, zaczyna się od 20 zł. Wyjaśniłem wyżej ;)

2. Mogę pomyśleć nad jakąś kupną rangą. Z rzeczy które może mieć to:
- brak limitu reakcji

- większy rozmiar plików i załączników, nielimitowana sygnatura

- większy limit czasu na edycję posta

- wyróżnienie postów

- brak limitu wiadomości na skrzynce wiadomości (każdy ma 100 wiadomości)

- możliwość ukrywania własnej zawartości

- mogę dodać jakiś efekt do nicku i odpowiedni kolor

3. To dajcie jakieś propozycje :v

Mnie się nie chce wszystkiego wymyślać :/

4. :v

5. Dostępu do demek nie otrzymają, bo to wiąże się z dostępem do serwerów. A tego nawet ja nie mam xd

A UB Team było kiedyś omawiane i nie ma potrzeby tworzenia takiego zespołu. Administracja każdego serwera powinna się zajmować swoim serwerem, w razie problemów może zapytać o radę innych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...