Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

UNBAN [zamknięty]


adasiek

Rekomendowane odpowiedzi

nick: ✯adasiek✯ #1337

Unban/Unmute: Unban

Steam ID : [U:1:934300908]

Admin ktory cie zbanował : Rufus

Powód Bana : Sprzedawanie

Wyjaśnienie: Grałem na mapie mymap ja zgniałem szukającym był felek kiedy runda się skończyła osoba która przeżyła nie chciała powiedzieć felkowi gdzie była a z racji ze ja zgniałem ogladalem rozgrywke i chcialem napisac felkowi gdzie był ale przez przypadek napisałem to quattenowi który pomyslał ze sprzedaje kilka dni poźniej (dzisaj) Quatten dostał bana  i się  wkurzył więc podał graczowi o nicku kajtek ss że niby sprzedawałem i dostałem bana unbana dostane dopiero w niedziele a wiec pod koniec wakacji a w roku szkolnym bede miał bardzo mało  czasu więc prosze o unbana

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ja nie wiem, co ja mam z tym zrobić szczerze mówiąc xD. Chłopie co mnie obchodzi, że wakacje się kończą i nie będziesz miał czasu.

Nie dość, że się przyznałeś, to tak jak Element napisał "Kolejny raz z kolei dostałeś bana za to samo". Zamykam, ale dobry żart ci wyszedł.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...