Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

[DR] | [JB] - Degradacje


Dante

Rekomendowane odpowiedzi

  • Head Admin

Z przykrością informuję o degradacji ze stanowisk opiekunów @MARTIN oraz @MasaSkilli.

Masa za zerową aktywność na forum i serwerze. Nie wchodzenie na forum = degradacja. 

 

Martin natomiast za zaniedbanie swoich obowiązków jako opiekun. Wbijasz na CSa codziennie, zdarzy się wejść na serwer, a mimo to skargi i tematy otwarte leżą w dziale JB. Do narzekania jesteś pierwszy, ale zrobiłeś mniej niż chociażby Czarny Magik w sprawie serwera. 

Jasne, nie dziwię się, bo serwer miał problemy, ale to opiekun powinien motywować swoich ludzi do działania. 

A nie wchodzić na inne serwery i narzekać jak to serwer nie działa i administracja nie pracuje. 

Żeby nie było, że Cię tylko karcę - wiem jak dużo chciałeś dać serwerowi, ale trochę nie miałeś jak, jako drugi opiekun. Było widać Twoje zaangażowanie na początku, ale chyba już Ci się znudziło. 

Permisje admina JB zostają rzecz jasna. 

 

Przyjmijcie to jako ostrzeżenie dla wszystkich, którzy używają wymówki "serwer nie działa" - jedyny serwer jaki nie działa to CodMod, ale nim zajmę się w najbliższym czasie. 

 

Grajcie, motywujcie ludzi do pisania podań, dzielcie się wrażeniami z sieci. 

Do zobaczonka w grze ;)

PiateczkaPozdro600

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Dobra to się wypowiem na temat skoro jest o mnie. To jest moja subiektywna opinia. Możecie się nie zgadzać, ale cóż. Post nie ma zamiaru nikogo obrazić!!!!!!!!!!!!1111111

Jest mi trochę przykro z faktu że zostałem zdegradowany, ale też się czuje trochę pokrzywdzony. 

Ok fakt my mistake i wiem, że nawaliłem z skargami na forum. Ale zauważmy, że mamy 2 opiekunów sorry @Ewel♡ nic do ciebie nie mam ale no co poradzę ale na moment pisania tego byłaś na forum tydzień temu.

Narzekanie na serwer to nie tylko z mojej strony tylko większej ilości osób. A wzięło się ono z tego, że od długiego czasu ma być coś robione a tak naprawdę prawie nic nie zostało ruszone. 

A co do tego co zrobiłem na serwerze to mam pytanie, a co ja mogłem zrobić? Co napisać kolejnego zbiorczego posta na forum który byłby odsuwany przez najbliższe pół roku na bok aż ktoś by się upomniał, że taki post jest na forum. Ja wszystko rozumiem brak czasu nie, chcę mi się, teraz mam wyjebane na to, ale zwlekanie z wszystkim aż wszystko zdechnie żeby to zbierać w kupę i odbudowywać od nowa po raz enty to chyba jest coś nie halo.

Godzinę temu, Dante napisał:

 narzekać jak to serwer nie działa i administracja nie pracuje

A co miałem być happy z tego powodu. narzekałem. Co do narzekania na administrację to sobie wypraszam nigdy nie narzekałem na nią bo wiedziałem, że moja aktywność też nie była najlepsza, a do tego serwer był przez większy czas pusty.

A jak coś mówiłem to tylko w żartach z osobami z administracji.

 

Przejdźmy dalej pytaniem od @✪AZZTORM✪  "Siema martin pytanko czy ty zamierzasz odejść od globali?"

Odpowiadam Nie nie odchodzę z Globalelite (i nie wiem skąd to się wzięło)  ale miałem złożyć rezygnację z Opiekuna JB ale ktoś mnie wyprzedził (eheeeem @Dante :D ). Więc oficjalnie składam rezygnację ze stanowiska Admina JB. I proszę tego nie odbierać jako foch bo straciłem opiekuna i łeee popłakał się bo go zdegradowali. Były osoby, którym o tym wspominałem.

I z tej strony chcę podziękować za ponad 2,5 roku współpracy czasem lepszej, czasem gorszej, zabawnej, denerwującej, owocnej.

Dziękuję za szansę bycia Opiekunem JB  @Dzagu @Ewel♡ jak i DR @BobPixel#DJ#Back, oraz Adminem serwerów JB, DR i Starego CODMOD. 

Dziękuję administracji JB oraz graczom innych serwerów za fajne spędzone chwile na serwerowni. Jest was zbyt wielu żeby wymieniać wszystkich.

 

 

 

 

 

Kończąc fajnie było ale się skończyło

Odmeldowuję się NARKA

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Do zoba na serwerach oczywiście :DDD

P.S. 2 sorry, że tak to chaotycznie napisałem 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Dotarły do mnie wiadomości, że chcesz zrezygnować. Przykro mi, że to w taki sposób się zakończyło.

Sytuacja serwera nie jest łatwa.

I nie dostałeś degradacji za słabą aktywność na serwerze, tylko za zaniedbywanie obowiązków opiekuna.

Szkoda, że taka była decyzja, ale cóż, czasem coś się musi zakończyć, żeby coś mogło się zacząć.

 

Mimo wszystko liczyłem, że zostaniesz jako admin z dużym stażem, żeby wprowadzać w nowych w te sprawy. Jestem pewien, że dużo się od Ciebie nauczą. Przemyśl sprawę i daj znać na PW.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

Ja bym chciał dorzucić swoje trzy grosze do tej całej sytuacji i chcę stanąć po stronie @MARTIN.

 

Tak jak Martin, tak i ja oczywiście nie mam nic do Ewel, nie jest to nic osobistego, ale uważam, że nie jest to równe traktowanie bo nie oszukujmy się, ale "forumowa strona serwera" była zaniedbana przez 2 opiekunów, z resztą tak samo jeśli chodzi o aktywność na serwerze.

 

Przejdźmy do tematu narzekania i zmian na serwerach. Ja też cały czas narzekam, co innego opiekun może zrobić? Jeśli serwer stoi w miejscu, ma gorszy okres to czy to jest wina opiekuna? Co kiedy opiekun czeka na zmiany do wprowadzenia na serwer już nawet po 2 miesiące? 

 

Kończąc mój wywód, który pewnie i tak nie ma sensu, uważam, że Martin został potraktowany nie fair.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

@Comfti wymagaliśmy od Martina właśnie dlatego, bo on miał czas. Nie dostał degrada za to, że nie miał czasu poświęcić na serwer, bo każdy z nas ma z tym kiepsko (dlatego też nie poszły degrady wobec obecnych adminów), tylko za to, że mimo że miał czas to podania leżały. To były pierdoły, których nie dopilnował, a narzekał, że u nas nic nie działa. "Jeżeli chcesz zmienić świat, najpierw zacznij zmieniać siebie" jak kiedyś powiedział ktoś mądry.

 

To prawda, H@ nie mieli za dużo czasu w te wakacje, każdy z nas ma kluczowe momenty w życiu, które musi wykorzystać, a czasem po prostu ceni sobie spokojny wyjazd.

Postaramy się to nadrobić, ale nie oczekujcie, że nagle wszystko się ułoży. Nam też nie jest łatwo w obecnym kryzysie CSa.

Powiedzcie ile razy sami chcieliście rzucić już CSa, co? :P

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw

Ja nie wymagam od H@, żebyście byli dostępni 24/7 i w ogóle, wystarczy chociaż jeden dzień w tygodniu, a nawet mniej, po prostu jeden dzień, w którym można wszystkie rzeczy do zrobienia wgrać na ten serwer. Przecież to nie jest tak, że codziennie jest coś do zmiany, tylko co jakiś czas.  Mamy już 01.09, a mam rzeczy nie wgrane, o które zacząłem prosić 12.05 :DDD

 

A co do ostatniego pytania, to szczerze powiedziawszy, nigdy. Na csie się wychowałem, grałem od dzieciaka, z resztą pewnie jak większość. Tyle wspomnień ile mam z czasów cs'a 1.6, kiedy się grało na jb. Tyle czasu poświęconego na tę grę, uważam nawet, że już spokojnie mogę to nazwać jako hobby i raczej prędko z niego nie zrezygnuję. Wiadomo, każdy ma czasem tak, że potrzebuje tej przerwy, ale i tak się do tej gry wraca, przynajmniej ja tak mam. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Z tego co zauważyłem to niektórzy admini JB wchodza na dosłownie 5 minut i uciekaja, na tym polega ich aktywność. Jedynymi adminami którzy są aktywni (moim zdaniem) to:

Chinczyk

Martin

Magik

Reszta jest prawie nieuchwytna na serwerze. 

 

Btw czy opiekun ma możliwość wgrywania map na serwer?

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

@Comfti więc zapewniam, że nie każdy tak ma, że chce wrócić. Czego dowodem jest spadająca ilość graczy w CS:GO.

Co do pierwszej części, to są wakacje. Każdy z nas miał różne rzeczy, każdy z nas prowadzi dorosłe życie lub zaczyna się w nie wdrażać.

Jestem pewien, że gdybyśmy właśnie przechodzili z klasy I do II liceum, to mielibyśmy więcej czasu.

 

Nie mam czasu nawet na serwer o którym zawsze marzyłem do którego mam dostęp :x

 

@SySyr nie mają. Ale może to zrobić Dzagu LUB Pixel. Wystarczy być odpowiednio natrętnym i dać gotowe rzeczy do wgrania Kappa Ja tak musiałem robić jako opiekun i jakoś działało xd

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest pewnie jeszcze trudniej o kontakt z nimi i zgaduje, że może być to trochę uciążliwe dla opiekuna, który ma jakiś "plan". 

Proponowałbym, aby opiekun miał możliwość wprowadzania zmian na serwerze przez co nie będzie takiego zastoju w rozwoju serwera. Na jb przewijają się tylko 4 mapy które są od kilku miesięcy, które są praktycznie niegrywalne i nudne. Cloudsy na ten moment wyglądają jak ffa, a nie jak jb przez co nikt nie chce prowadzić na tej mapie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Generalnie to ja czekam na VIPa na only mirage już 3 miesiące. Jb szczerze powiedziawszy był bardziej rozwinięty za czasów Fuzhou’a. Napisałem tez post w którym opisałem problem ze nie mogłem wejść nikt nie pomógł musiałem przeszukać trochę neta i poradziłem sobie jakoś teraz co jakiś czas wchodzę ale no jest jak jest 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

@wowhere VIPa może Ci dać tylko Dzagu. Przypominam też, że to on decyduje, czy ten VIP się należy biorąc pod uwagę, że to nie Ty go wygrałeś. A jestem pewien, że są ważniejsze sprawy, które powinien zrobić Dzagu niż dodanie Ci VIPa. 

 

Turniej 1vs1 zależy tylko i wyłącznie od osób, które biorą udział. 

Serwer do rozegrania jest, zainteresowania u uczestników brak. 

 

 

PS. Mogłeś tego nie zauważyć, ale całe H@ miało wakacje. Nie możemy zajmować się wszystkim na raz, a życie prywatne mimo wszystko jest istotniejsze. Jak wspominałem wcześniej, może jakbyśmy byli w drugiej liceum, to mielibyśmy czas, ale obecnie każdy z nas ma pracę, zajęcia, wyjazdy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...