Skocz do zawartości

Hej,

widzę, że jesteś niezalogowany. O wiele łatwiej jest udzielać się w naszej społeczności, jeśli założysz własne konto.

Na początku będziesz mieć parę ograniczeń, dlatego im wcześniej to zrobisz, tym szybciej będziesz mieć pełne możliwości.

Nie zmuszamy do rejestracji, natomiast wiedz, że wspierasz nas aktywnością jak i samym logowaniem.

Dzięki za uwagę!

Dante Dante

Hej!

Zajęliśmy się serwerem CodMod. Od teraz będzie ograniczona pula map oraz tymczasowo usunięto wszelkie klasy poza standardowymi.

Zachęcamy do zaglądania, najlepiej się bawi ze znajomymi!

Zaproś koleżanki i kolegów!

Najbardziej aktywni będą nagradzani!

Dante Dante
Ezik

Propozycja zmiany map

Rekomendowane odpowiedzi

Sieam przychodze tutaj z propozycja wyrzucenia starych i dodania nowych map bo nie ukrywam ze mi (i chyba nie tylko mi)

czesc map juz sie przejdla a na niektorych bardzo slabo sie gra...

Oto lista map ktore bym wyrzucil:

- jb_renegade_v5_gle2        Jak dla mnie mapa zbyt prosta i nudna poniewaz maza malo secretow oraz oraz mozliwosc buntu

( 1 secret oraz tylko 1 bron w 1 celi)

- jb_fortify_v2-2_gle            Mapa niby fajna, dozy wybor zabaw na mapie ale znowu ale znowu bardzo mala mozliwosc buntu

( o ile sie nie myle to 1 bron na dachu celi oraz 1 pistolet w celi )

- jb_summer_jail_v2_gle    Mapa bordzo oklepana co prawda wiele mozliwosci buntu oraz sekretow ale kiedy gralem jakis rok

temu to ta mapa juz byla i mysle ze przydalo by sie ja po tek dlugim czasie zmienic bo jedna co za dozo to nie zdrowo xD

- jb_dust2_v47_gle             O ile sie nie myle ta mapa tez jest juz na serwerze bardzo dlugi czas i jest juz az za bardzo oklepana

A te mapy byly by lepsza alternatywa wedlug mnie:

- jb_spy_vs_spy                   Ta mapa pamietam ze dawno temu byla w puli i chetnie bym ja ujrzal ponownie ( z tego co pamietam

jest kilka fajnych sekretow oraz broni na mapie ) LINKhttps://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=330985652&searchtext=jb_spy_vs_spy

- jb_august                          Rowniez ta mapa byla kiedys grana i byla super zalety to wiele zabaw oraz bardzo dozy rozmiar jak dla

mnie must have w puli map LINKhttps://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1683577866&searchtext=jb_august

- jb_snow Jailbreak             Swietna rozbudowana mapa z wieloma sekretami oraz ciekawymi zabawami ( nie jestem pewien ale 

chyba tez kiedys byla w puli ) LINKhttps://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=682045550&searchtext=jb_snow+Jailbreak

- jb_milg                               Z tego co zdazylem obejrzec mape to wydaje sie bardzo fajna i ciekawa LINKhttps://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=524812402&searchtext=jb_milg

Dzieki za przeczytanie moich wypocin i mam nadzieje ze chociaz czesc z map zostanie wyrzucona/dodana :D

Wybaczcie za bledy ortograficzne ale nie mam polskiej klawiatury

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tak, z jb_summer_jail_v2_gle to się zdecydowanie zgadzam. Ta mapa powinna być wyjebana i nigdy nie wracać, nie ma na mapie prawie w ogóle zabaw, a te które już tam znajdziemy to nic szczególnego.

Z tych co podałeś jako nowe to jb_snowjailbreak jest zdecydowanie warta uwagi.

Od siebie dodam mapkę jb_arcade. Mapa super wykonana, dużo oryginalnych zabaw, do każdej jest instrukcja, która się wyświetla każdemu TT. Nawet minimapa działa :O

Link : https://gamebanana.com/maps/201241

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobre mapki dodałbym tylko Update cloudsów do v5 i summer jail jeżeli miałby zostać to też jest update  oraz jb_arctic_jail_v3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo dobra propozycja nowe mapy na pewno zachęcą troszkę bardziej ludzi do gry :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

#REFRESH

Pozwole sobie odswiezyc temat poniewaz mapy ktore wymienilem wyzej naprawde przejadly sie wiekszosci graczy

i wiekszosc chetnie by je zamienila.

Edit1: skoro opiekunka jest aktualnie na urlopie to czy jest mozliwosc zeby @Dante wgral nowe mapy a stare usunol? Aktualnie teraz ty zajmujesz sie sprawami JB (przynajmniej na forum)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jb_spy_vs_spy moim zdaniem jedna z lepszych map na JB...Co prawda mało możliwości buntu i średnia ilość zabaw, ale jest zaprojektowana w bardzo dobry sposób.

Nowe mapy by się przydały, to prawda.

Jak najbardziej myślę, że zachęciłoby to graczy do przesiadywania na serwerze.

Pozdro?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

GLOBALELITE.pl

Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Social Links

Gdzie nas znajdziesz

Discord Facebook Teamspeak

Ważne linki

Ważne linki niezwiązane z forum

Lista banów Sklep VIP Dema z serwerów

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami

Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Najważniejsze osoby na globalelite.pl :)

• Dodaj nową pozycję...