Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie


cheatz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: cheatz
e-Mail (może być prywatnie podany): [email protected]
Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]):https://www.gametracker.com/player/cheatz/188.68.252.62:27016/ a drugi nick: https://www.gametracker.com/player/Zabuza Momochi/188.68.252.62:27016/
Wiek: 17
Steam ID:STEAM_0:1:109914886
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 5-9 teraz szkoła sie zaczyna i bd tak 3-4
Miałeś kiedyś u nas bana: owszem na 30 min
Doświadczenie w adminowaniu:byłem jakiś czas temu adminem na surfie ale serwer zlikwidowali
Umiejętność obsługi komend SourceMod:5-6 nie umiem zdefiniować dużo a kilka po prostu znam te co sie najbardziej przydają
Dlaczego miałbyś dostać admina: Myślę że jestem dobrym kandydatem na admina ponieważ jestem aktywnych graczem, znam regulamin jak własną kieszeń, jestem rozpoznawalny.
Lubie tą serwerownie znam już prawie każdego admina tak samo jak i oni mnie XD, i moją obecnością chciałbym coś zmienić i przynieść świeżość jb np. szukałbym nowych mapek czy dawał co miesiąć nową listę piosenek. A co najważniejsze jak wiadomo 
jestem znany z bycia toxickiem oraz niesfornym "dzieciakiem" natomiast przez ostatnie pare miesięcy zmieniłem się, można zapytać ludzi z serwa.
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: nie
Znajomość Regulaminu: 9,5/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drobna pomoc pieniężna: oczywiście 
Edytowane przez cheatz
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak,

często widzę ciebie na serwerze lecz niestety nie wyobrażam sobie ciebie na stanowisku admina.

Wydaję mi się że podejmował byś zbyt pochopne decyzje. Wiem że na serwerze nie ma dużo aktywnych 
adminów lecz nie możemy przez to przygarniać byle kogo żeby był. 


Kilka punktów:
+ rozpoznawalny

+ ogarnięty warden

+ Admin na surfie

+/- Regulamin, nie raz go zapominałeś 
- Bywasz egoistyczny 

- Łatwo wpadasz w niepotrzebne kłótnie

- Nie raz widziałem jak potrafisz się rządzić 
- Prowokator (edit)
- Toxyczny (edit)

 

Jednak dobrym startem dla ciebie był by Strażnik JB

Co do admina jestem Neutralny z przychyleniem na NIE, lecz co do strażnika jestem na Tak

EDIT:
@Sadyba przypomniał mi o sytuacji na SB o której zupełnie zapomniałem. Moje zdanie automatycznie zmienia się na NIE wraz ze strażnikiem.

Do tego dochodzi kilka punktów. 


 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

XD.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tak szczerze jestem na mocne NIE. Poznałem Cię i pamiętam jak pisałeś na sb i co mówiłeś o administracji i jakie było twoje podejście do servera, ludzi na nim. Jesteś toksycznym, niewychowanym, zarozumiałym gnojkiem za przeproszeniem. Do tego lubisz prowokować i zaczepiać. W skrócie jeśli taka osoba miałaby mieć Admina to dajcie go również dobrze znanemu dobrze Cebuli np. To tyle ode mnie. Każdemu kto to czyta życzę miłego dnia.

Edytowane przez Sadyba
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Zgadzam się w 100% z byłym adminem JB @Sadyba. Jestem również na WIELKIE NIE, wolałabym żeby Cebula była adminem. Za każdym razem jest prowokacja i spiny. Takiego zachowania nie można przyjąć na posadzie admina. Jeśli ktoś poczuł się urażony to Pozdrawiam ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nie znam sie nad JB ale ciebie tam napewno nie widze nie mam nic do ciebie ale twoje zachowanie jakie prezentowałeś to dawało dużo do myślenia na twój temat, ale też są plusy które są

 

+ Wiek

+ Rozpoznawalny przez graczy

+ Doświadczenie z surfa

- Toxyczne zachowanie które prezentowałeś

- Prowokujesz innych z tekstami jak 'ez' itp

- Nie znasz limitu kiedy przesadziłeś itp

Ja jestem na Neutral z przycheleniem na NIE nic do ciebie nie mam ale najpierw bym musiał zobaczyc twoje zachowanie i potem ocenic czy sie zmieniłeś bo ludzie sie zmieniają ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

3 godziny temu, Chinczyk napisał:

Na NIE, nie znasz nawet podstawowych podpunktów w regulaminie i zasłaniasz się kolegami z administracji.

powiedziałem ze dany admin zrobił tak samo więc nie naditerpretuj moich słów :)

 

bo to co napisałeś brzmi źle

Edytowane przez cheatz
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno mnie tutaj nie było oraz wiem ze nie powinienem się wtrącać dlatego ze cię nie znam nie wiem jak się zachowujesz na serwerze. Lecz czytając odpowiedz sadyby na twoje podanie stwierdzam jedno, jeżeli chcesz dostać admina wydoroślej... Ja gram chociaż teraz można powiedzieć ze grałem na tym serwerze od początku od kiedy gram w cs go. Może i wyzywałem i tak dalej ale to tylko dlatego ze denerwowało mnie to jak 11 letnie dzieciaki z vipem mówili mi że ruchają mi matkę za przeproszeniem. Powiem ci jedno ja dostałem tyle mutów i banów było na mnie tyle skarg lecz i dużo pochwał za to ze dobrze prowadzę ze znam regulamin itp. Powiem ci z mojego doświadczenia możesz zajebiscie znać regulamin lecz jak wyzywasz tak ze nikt ciebie nie lubi i nikt nie chce żebyś dostał admina to go nie dostaniesz. Wydoroslej przestań wyzywać i zacznij wychodzić na dwor bo wiem ze wyzywanie innych przez komputer jest odskocznia od prawdziwego życia... Ja wyzywałem dlatego ze miałem problemy a ty wyzywasz dlatego ze nie masz kolegów i każdy cię poniża... Ogarnij się młody tyle ode mnie.  Siema

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, cheatz napisał:

tylko że nikt kto sie wypowiedział o mnie źle nie grał ze mną 5 miesięcy także ich informacje nie są zgodne z teraźniejszością :)

 

 

Nie mów ze nie wyzywasz bo ja nawet teraz wyzywam ludzi tylko ze ja wyzywam ludzi których znam ja na serwerze jedyne kogo obrażałem to dzieci 11 letnie oraz administracje która znam czyli prawie każdego jeżeli kogoś nie znasz nie wyzywaj bo uwierz ze jak byś mnie na serwerze zwyzywał to bym się do ciebie wybrał i bym ci no tak wiec młody ogarnij dupe i wyzywaj sobie tych których znasz ale tez nie na serwerze szczerze mówiąc to pisząc ze na wakacje grasz po 9 godzin mogę stwierdzić ze jesteś nerdem którego poniżali i będą poniżać w szkole nie ma kolegów lub jedynych kolegów jakich ma to przez internet rozumiem poniżają cię w szkole postaw się im tak jak robisz to przez internet dostaniesz raz drugi wpierdol i przestaniesz wyzywać ja do tej pory wyzywam dlatego ze jeszcze nigdy wpierdol nie dostałem a ty grając po 9 godzin na kompie w wakacje tylko sam siebie obrażasz ;) 

(bez interpunkcji bo widzę ze to jest dziecko i sam nie pisze poprawnie a ja jestem leniwy i mi się nie chce)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra znów coś powiem od siebie. 

Po pierwsze każdy ma prawo się wypowiedzieć i na tyle co o Tobie wie napisać. Po drugie nie wypowiadaj się niepotrzebnie pod swoim podaniem. Po trzecie to czy są zgodne z teraźniejszością roztrzygnie Opiekun nie ty. Po czwarte jak tak Cię boli przeszłość było pomyśleć co robisz jak pisałeś głupoty na ludzi i szerzyłeś ferment. Apeluję tylko abys już nie spamił pod swoim podaniem bo Dante prawdopodobnie się tym zainteresuje na co liczę w sumie. Pozdrawiam i czekam już cierpliwie aż odrzucom twoje podanie pozdro 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

6 godzin temu, cheatz napisał:

powiedziałem ze dany admin zrobił tak samo więc nie naditerpretuj moich słów :)

 

bo to co napisałeś brzmi źle

Dany admin zrobił tak samo ? Hmmm.. pomyślmy bo tak się składa, że pisałem z tym adminem i on napisał w jaki sposób wypowiada się to polecenie. Chcesz to mogę screeny przytoczyć :() I nie wypowiadaj się pod swoim podaniem dzbanku :*

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...