Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanko


KarolusRex

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ▓█ Karolus_Rex █▓
e-Mail (może być prywatnie podany):Prosiłbym raczej prywatnie 
Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]): https://www.gametracker.com/player/▓█ Karolus_Rex █▓/188.68.252.62:27016/, https://www.gametracker.com/player/Karolus_Rex/188.68.252.62:27016/, https://www.gametracker.com/player/LISKI.Karolus_Rex/188.68.252.62:27016/, https://www.gametracker.com/player/Menel z Żabki/188.68.252.62:27016/
Wiek: 14 
Steam ID:76561198167678033
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: 3-4 często więcej 
Miałeś kiedyś u nas bana: jeden raz 
Doświadczenie w adminowaniu: Niestety jeszcze brak
Umiejętność obsługi komend SourceMod:4-5
Dlaczego miałbyś dostać admina:Jestem codziennie na serwie chce aby wrócił on do swoich najlepszych czasów wiele osób na serwerze mnie lubi myślę że przydałby by się tak aktywny admin
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: Nie
Znajomość Regulaminu: 8-9/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Drobna pomoc pieniężna:Nie ma problemu 
Edytowane przez ▓█ Karolus_Rex █▓
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ Spokojny i opanowany

+ Pomocny 

+ Aktywny 

+/- wiek

- regulamin brak emotki

- brak doswiadczenia ( ale kazdy kiedys zaczynal )

Ogolnie jestem NEUTRALNY z jednej strony przydal by sie aktywny admin ale z drugiej jakos nie widze cie za bardzo w tej roli pomimo tego ze ci bardzo lubie i widac ze sie starasz 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Zacznijmy tak, 

jesteś fajny gościu często cię widuje na serwerze oraz dobrze radzisz sobie w ct.

Jednak z czego widać jest tutaj kilka sporych minusów które jednak utrudniają ci się dostać na te stanowisko.

 

+ Aktywny 

+ Dobro duszny 

+ No toxic 

+ Kulturalny 

+/- Regulamin (Buźka po edycji)

- Wiek (trochę młodziutki jak na admina)
-  Brak jakiego kol wiek doświadczenia w tej robocie


  Zaczynając od plusów, jesteś aktywny, na serwerze widuję cię prawie codziennie. Lubisz pomagać nowym graczom w odnalezieniu się w tym trybie.

Nigdy nie widziałem ciebie żebyś się z kimś wyzywał, lub też tworzył nie potrzebną awanturę na serwerze. Nie słyszałem od ciebie ani jednego przekleństwa 
co jest dużym plusem co do tej fuchy. Regulamin widziałem że na serwerze dobrze znasz, lecz jednak ta buźka była dodana dopiero po edycji, może ktoś ci 
napisał na pw a może doczytałeś regulamin. 
Moje zdanie jest takie, że masz pewną blokadę która uniemożliwia ci w pewien sposób bycia Adminem. Natomiast twój wiek razem z brakiem doświadczenia właśnie 

wytwarza tą blokadę (To wszystko z blokadą to tylko według mojej opinii). Miał byś dużo problemów z decyzjami oraz trudnymi sytuacjami kiedy to serwer zaczyna się 
buntować (w sensie krzyki, wyzwiska itp). Dlatego też co do Admina JB jestem na NIE lecz bardzo bym chciał ciebie zobaczyć na pozycji Strażnika JB. Według mnie jak 

na start Adminowania jest to idealne rozwiązanie dla ciebie. Jesteś dużo aktywny a Strażnik zawsze się przyda ;) 
(wiem że podobnie o strażniku napisałem u cheatz pod podaniem lecz tutaj wydaję mi się jeszcze lepiej dopasowane)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...