Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na Opiekuna JB - Czarny Magik


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa serwera: Jailbreak 
Imię: Sebastian 
Wiek: 16
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Same wchodzenie na serwer to dziennie 2-3 godzinki, jednak co do forum zerkam co godzinę-pół.
Staż na serwerze: First Seen: Dec 31, 2018 8:00 PM - Około 9 miesięcy 
Znajomośc sourcemoda (1-10): 7-8
Zaufanie wobec graczy (1-10): Aktualnie kontakt z graczami mam bardzo dobry, stałych graczy można powiedzieć że znam na wylot, a więc 8
Dlaczego akurat Ty: Dużo czekałem z pisaniem tego podania, i tak szczerze to Admini oraz gracze zachęcili mnie żeby w końcu je napisać.
Sytuacja JB aktualnie nie jest za dobra co do Opiekunów, Ewel ma teraz tryb życia jaki ma więc nie ma co do niej się przyczepiać lecz 
chyba każdy zauważył że 2 opiekun jest na ten moment bardzo potrzebny. Przykładem jest to że 3 podania które stały już ponad tydzień 
zostały rozpatrzone dopiero dzisiaj przez @Dante. Wiem że dużo ludzi powie że z takim stażem to za daleko nie zajdę lecz sytuacja 
wymaga opiekuna jak najszybciej a z tego co widzę nikt inny nie jest chętny na tą pozycję. Szczerze mówiąc zostanie opiekunem było by 
dla mnie nowym dużym osiągnięciem. Tryb JB znam już długi czas a więc w tym trybie jestem zapoznany na 100%. Kiedy przypomnimy sobie 
JB rok temu, to właśnie ten serwer używał najwięcej forum, jednak z czego zauważyłem gracze od pewnego momentu przestali pisać na forum
z powodu długich oczekiwań na odpowiedź od opiekuna lub też jej brak.
Jeszcze jedna rzecz* Dużo ludzi kazało mi czekać z pisaniem tego podania, no ale ile można.
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Regularne rozpatrywanie tematów na forum, kilka punktów w regulaminie oraz odświeżyć dział Jailbreak.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

W sumie to się wypowiem, bo czemu nie.

+Aktywność, tego odebrać tobie nie można na pewno,

+Rozpoznawalność, ludzie Cię znają z różnych powodów. Dobrych jak i złych, ale znają,

+Aktywność, twój GT raczej nie kłamie,

+/- Twoje zachowanie, czasami zachowujesz się "źle", żeby nie obrazić nikogo przy tym. Zarówno jak i na serwerach jak i na forum. Nie podobało mi się twoje zachowanie na HNS za co ma totalny -, ale chyba potrafisz się zachować (mam nadzieje),

-Twoje zabawy, z N1ko czy jaki on ma tam teraz nick. Nie potrafisz ustawić jednego nicku, żeby nikt nie zadawał pytań "kto to właściwie k*rwa jest?". Albo momenty, kiedy próbujesz na siłę być zabawny, co po pierwsze nie wychodzi, po drugie jest żałosne i bardzo często prostackie. I tu ode mnie tak osobista sprawa, oby nie było drugiej takiej sytuacji z hns jak została mi przekazana i sam słyszałem ;) 

-Potrafi w 2 min zabrać chęci do gry na JBKappa(żart) Chodziło o sytuacje jak ustawiłeś zabawę nie w tej rundzie zabiłeś komendą /slay @all a zabawa została dalej i trzeba było zmienić mapę, co mnie totalnie zniechęciło do gry.

 

Moja ostateczna decyzja nie była łatwa, ponieważ nie oszukujmy się, na początku z dobrej strony to się nie pokazałeś. A, że ja jestem pamiętliwy, to dał bym NIE. Tyle, że jestem osobą (raczej) obiektywną i uważam, że jeżeli poprawisz te minusy, które ja napisałem i inni to jesteś chyba wstanie podołać wyzywaniu opiekuna jb. A więc niektórzy mogli się tego nie spodziewać, takiego plot twistu, ale jestem na TAK.

 

Nie zmarnuj tego;)  PowodzeniaPiateczka

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panie jak ty napisałeś to może ja też ;)( żart)

To jest ważna decyzja po tym jak MARTIN został wyrzucony z posady opiekuna jakis inny by sie przydał bo JB nie ma Opiekuna aktywnych

Ale do ciebie

+ Rozpoznywalny i to bez 2 zdań każdy cb kojarzy z dobrej jak i złej strony

+ Aktynwosc też widze ciebie na Mirage i tam na JB tam cos zerkałem więc też duży +

+ Doświadczenie jako admin

+ Nowy pomysły co może pomóc strasznie

 

+/- Twoje 'szczeniackie' zachowanie mówie o cwaniakowaniu które prezentujesz typu ale ez gosciu itp zamiast motywować innych

 

- Czasami nie znasz granic kiedy przestać 

 

Werdykt mój i też mysle o serwerze bo JB znowu to powiem nie ma aktywnych opiekunów więc ciebie z twoją aktywnoscią nie powinno być problemu

Na tak ale prosze popracuj nad minusami ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Ja natomiast uważam że nic to nie da że będzie nowy opiekun, który będzie szybko rozpatrywal tematy. Moim zdaniem trzeba zrobić coś żeby było tak jak półtorej roku temu. Ludzie grali powyżej 15 roku życia i były fajne ekipy, wszystko zawaliły błędy serwera i mało aktualizacji oraz prawie żadnych konkursów, jeden raz w roku konkurs to moim zdaniem za mało żeby serwer był grany cały czas. Więc nie żeby coś Magik ale 16 latek na opiekuna to jeszcze nie ten czas, jak ja bym wszedł na serwer i zobaczył że 16 latek ma opiekuna to bym sobie pomyślał że albo ma znajomości albo to jakiś zje*any serwer. Masz takie zachowanie gimbusiarskie często i każdy by zauważył że starszy to ty nie jesteś. Nic do Ciebie nie mam, spoko adminujesz itp. Ale ta rola praktycznie nic nie pomoże oprócz tego że będą szybciej rozpatrywane tematy, bo żadnych uprawnień nie będziesz miał by naprawić jakieś błędy serwera lub zmienić mapy. Od tego jest właściciel serwera i to On musi zacząć coś robić żeby serwer znowu był postawiony na nogi. Tyle w temacie ?

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Więc tak:

Zgadzam się z powyższymi, że wiek to duży problem u Ciebie, nie potrafisz czasem się powstrzymać od szczeniackiego zachowania i nie znasz umiaru. Kiedy są żarty, to żarty, ale jak ktoś ze starszych adminów już Ci mówi "zamknij ryj" (nie tymi słowami, choć i takie chęci padały), to znaczy że coś jest niehalo.

Dodatkowo częściowo Boguś ma rację, póki serwer nie będzie zaktualizowany i poprawiony, to tak naprawdę 16-latek, który jest dość świeży na serwerze, nic nie zmieni. Zupełnie nie dasz rady przekonać Dzaga o wprowadzanie zmian, a ludzie po prostu nie będą traktowali serwera poważnie.

Jednak jedno jest pewne, JB potrzebuje aktywnego opiekuna. Tak jak mówiłem, częściowo Boguś ma rację. Jasne, najważniejsze, żeby serwer na którym grają ludzie był naprawiony i ożył, ale nie zapominajmy, że to forum jest naszą wspólną wizytówką i gdy coś nie działa na serwerze, ktoś ma jakiś problem lub po prostu chce się kogoś zgłosić, a na forum dostaje się zero odpowiedzi, to odechciewa się grać na takim serwerze, bo widać, że nikt nie ma chęci cokolwiek robić z tym, że graczom jest źle (jakby cokolwiek było pisane, to ludzie wiedzieliby, że coś się dzieje, nawet mimo braku efektów).

 

Ostatecznie:

+ chęci
+ rozpoznawalność wśród graczy
+ aktywność
+ potrzebny jest opiekun

- wiek
- niedojrzałość
- w sumie kolejny punkt o niedojrzałości, bo po prostu nie umiesz jej ogarnąć xD – robienie sobie jaj z graczy po to, by ich zdenerwować (jak Mirage miało mało graczy, to wkurzanie ich po to, by wyszli było strzałem w kolano za który chciałem Cię banować :) )
- masz admina na Mirage, a tam admin się przydaje
- jesteś dość nowy na serwerze

 

Więc mój werdykt ostateczny to NIE.
Dobrze sobie radzisz jako admin, wiesz, że trzeba coś działać, więc wykorzystaj to by opiekunowie mieli łatwiej i pomóż mu/im.

 

P.S. Jakby ktoś się zastanawiał czemu dopiero teraz piszę, to po prostu czekałem, aż niektóre osoby napiszą, bo zauważyłem, że ludzie lubią zmieniać zdanie pode mnie, jak tylko się wypowiem :)

P.S.S. Pssst... jest taki myk, że w podaniach, gdy kandydat nam się nie podoba na stanowisko, to mówimy NIE, zamiast bawić się w "lubię Cię, więc dam neutral z lekkim nie" i dawanie złudnej nadziei, a dodatkowo przyczynianie się na przyjęcie kogoś, kto się nie nadaje na to stanowisko.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ok to teraz chyba moja kolej ?

Tak, że ten no... 

Zacznijmy może od plusów.

Pierwszy z nich to chęci, których Ci nie brakuje. Starasz być często na serwerze i na forum. 

Następnym jest to, że na serwerze jesteś bardzo pomocny. Zwłaszcza dla nowych graczy. Co wiąże się z następnym punktem czyli rozpoznawalnością, która jest nie tylko duża na serwerze, ale i na calej sieci. 

Teraz płynnie przejdźmy do tej gorszej części dla składającego podanie. 

Po pierwsze wiek. Nie jestem pewny czy 16 lat to jeszcze nie jest za mało jak na opiekuna serwera. 

Po 2 bardzo często pokazujesz się że strony "kim to ty nie jesteś". Twoje zachowanie jest nie dojrzałe. Niby jest to jakiś żart ale strasznie a tym przeginasz i stawia cię to w złym świetle i jest to strasznie irytujące nie tylko dla graczy, ale i dla administracji. 

Po 3 jesteś na sieci od nie całego roku z czego przez co większość czasu byłeś strażnikiem a pełnego admina masz od bodajże 2-3 miesiące. Co raczej nie jest gwarancją doświadczenia i  zaufania względem takiego opiekuna. 

Po 4 to jest to co napisał @Boguś i raczej nic nie dodam tu od siebie bo ujął to dokładnie. 

Po 5 masz też admina na only mirage. 

Suma sumarum jestem na NIE 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Jestem na nie.

-wiek,

-staż,

-według  mnie  nie jesteś wystarczająco dojrzały na tę posadę, 

-zbyt wiele słyszałam o tobie różnych informacji, które nie przychylają mnie do tego, by być na tak,

-dla mnie to i tak dużo, że masz administratora. No offense

A odnośnie tego szukania opiekuna - owszem, może i się przyda, ale bez wkładu właściciela sieci to on nic nie zmieni w tym, jak stoi aktualnie serwer(oczywiście poza forum;)).

Pozdrowionka

 

edit; widzę, że Boguś to świetnie ujął i się z nim w 100% zgadzam.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...