Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

zbanowany Freekill


cheatz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 17
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie? J0k3r
Nick Oskarżyciela: cheatz
SteamID oskarżonego:STEAM_1:1:96024263
Gdzie to się wydarzyło(KONKRETNA MAPA!): jb_summerjail
Data zdarzenia(Godzina):18:37
Opis Sytuacji:1.. freekill na mnie, powiedział krok przed cele zrobiłem i mnie zabił twierdząc że to nie był krok
Dowody: demko
Czego oczekujesz: ban ct 24h like me
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Administracja JB ma się wypowiedzieć pod tym tematem. To są jaja, żebym musiał za Was interweniować, gdy jesteście świadomi problemu.

Za niewypowiedzenie się będę osobiście rozmawiać z każdym, czy na pewno chce zostać dalej adminem na tym serwerze, bo jeśli nie udziela się na forum, rozumiem to za domyślną opcję "nie chcę".

 

@Magik no nie wiem, możesz napisać tutaj np. czy zgadzasz się z wymiarem kary, albo czy uważasz, że skarga bez sensu. Możesz nawet się doczepić do interpunkcji, jeśli szukasz dalej powodu, żeby napisać. 
Oczywiście to żart, bo taka wypowiedź nic tutaj nie wnosi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzialem danej sytulacji wiec nie do konca widze sens wypowiadania sie pod postami takiego typu ale z drugiej strony jednak wypada sie dozucic cos od siebie.

Ogulnie jak J0K3r prowadzil  to rzadko zdarzalo mu sie popelniac bledy wiec sadze ze jak to on czesto ma w zwyczaju byl bardzo zdenerwowany i pod

wpylywem emocji cos mus sie pomylilo, nie mam demka wiec jest spora szansa ze moge sie mylic.

Tak czy owak sytuacja byla juz jakis czas temu (J0k3r wbija tez teraz raz na pare dni) wiec mysle ze ban na 24h nawet mu roznicy nie zrobi wiec whatever jak 

dla mnie czy dostanie bana czy nie.?‍♂️?‍♂️

P.S Moze jestem niedoinformowany ale czemu w tym przypadku Opiekunka serwera nie wypowiada sie od jakiegos czasu pod postami ( No Offens, porostu jak 

dla mnie Opiekun tez powinien wypowiadac sie pod postami, jeszcze raz to podkresle NIE MAM ZAMIARU SIE DO NIKOGO CZEPIAC. )

Sory ze troche chaotycznie ale juz zbyt dlugo nie pisalem tak dlugich zdan po polsku xD

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takie coś, moim zdaniem powinno się dać ostrzeżenie. Ale tylko jeżeli jest to 1 taka sytuacja. Jednak gdy sytuacja się powtórzyła nie raz, ctban na 2-3 dni byłby prawidłową karą. Szczerze to tylko 1 freekill, a tego gościa nie widzę już na serwerze od tygodnia. A więc rozwiązanie jest proste, Upomnienie lub ctban na 2-3 dni. Jeżeli na SB nie działają jeszcze ctbany zawsze jakiś aktywny admin może dać poprzez Steam ID.

 

EDIT: Czas zależy też od ilości FK, jeżeli zrobił to na tylko 1 osobie, w tym przypadku Cheatz bana można dać nawet na dzień, żeby się nauczył swojego błędu. Bo jednak po przemyśleniu Ctban za zrobienie 1 FK na 3 dni to jednak za dużo moim zdaniem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...