Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanko


Fafik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Fafik


e-Mail (może być prywatnie podany): wole prywatnie

Ilość przegranych godzin na serverze(link do gametrackera[wszystkie nicki]):
 https://www.gametracker.com/search/?search_by=online_player&query=fafik 
ogólnie gram teraz od miesiąca praktycznie codziennie ale kiedyś grałem dużo na tym serwerze

Wiek:16
Steam ID: STEAM_1:0:148461988
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a: w tygodniu 1-2h, w weekend od 2 do 5h
iałeś kiedyś u nas bana: nie przypominam sobie

Doświadczenie w adminowaniu: pare mięsięcy temu byłem adminem na serwerze nie od globalelite

Umiejętność obsługi komend SourceMod: 6 ale będę się uczył

Dlaczego miałbyś dostać admina: aktualnie często gram na serwie ogarniam ct i regulamin, 
ale często gdy gram trafiają się trafiają osoby nieogarniające lub chamsko się zachowujące.
Chciałbym pomagać nowym graczom, 

Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl: NIE

Znajomość Regulaminu: 10/10   ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Drobna pomoc pieniężna: Może być 
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Ahh shiet, here we go again.

+ Kulturalny 

+ Ogarniasz ten tryb

+ Chęci

+/- Regulamin (10/10 no nwm, jakiś test by się przydał)

+/- Aktywność

- Godziny 

- Dopiero co powróciłeś na serwer

 

Ostatecznie jestem na NIE

Nadrób zaległe godziny i spróbuj ponownie napisać podanie. Jeżeli zostanie odrzucone :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

O kurla tego się nie spodziewalem ale dobra:

+Wiek

+Ogarnia 

+Pamietam jak w 2017 gralismy wiec staz

-godziny 

 

Wszystkie znaki na niebie wskazuja na tak ale z racji tego ze nie dawno powrociles jestem na NIE pograj jeszcze troche i sprobuj jeszcze raz

Edytowane przez Dante
Już nieaktualne
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.09.2019 o 11:27, Ezik napisał:

O kurla tego się nie spodziewalem ale dobra:

+Wiek

+Ogarnia 

+Pamietam jak w 2017 gralismy wiec staz

-godziny 

 

Wszystkie znaki na niebie wskazuja na tak ale z racji tego ze nie dawno powrociles jestem na NIE pograj jeszcze troche i sprobuj jeszcze raz

Edit: przez ten tydzien nadrobiles godzinki i dales sie poznac innym gracza, nie widze aktualnie zadnych przeciwskazan. Moje zdanie zmienia sie na TAK 

Edit#2 1.Co do banow to byly one w 2017 a pamietam ze Fafik byl w tedy naprawde toxikiem ale przez te 2 lata przynajmniej jak dla mnie troche ,,wydoroslal'' co oczywidcie nie zmienia faktow ze byly... 

2. Przynajmniej kiedy ja gralem na serwie nigdy nie zachowywal sie w taki dziecinny sposob a wrecz slyszalem nawet jak mowil cos w stylu ,,nie klocie sie o byle co''

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, ✪AZZTORM✪ napisał:

Może ja coś napiszę ..

Grając ostatnio na jb (rzadko bo rzadko ale wbiję) trafiłem na ciebie który kłócił się zdaję mi się że @Mewtwo pod jakim nickiem gra teraz Punisher *takie typowe przepychanki w przedszkolu* co odrazu mnie zniechęciło do słuchania ciebie jak i samego grania na serwie. Czepianie się non-stop szczegółów + mówienie komuś że podczas prowadzenia nie jest kreatywny.

(Rozumiem że jako stałego gracza może nudzić takie prowadzenie ale wystarczy napisać mu to na pv czy też w jakiś inny sposób a nie podczas gdy on daję nam daną komendę) 

Jest to ogromny minus żeby zachowywać się tak i wdawać się w takie przepychanki. 

Jedyne + dla mnie to :

+Wiek 

+Mutacja 

Pozdro600

 

 

 

Z tego co pamiętam to @Mewtwo dzień po tym o którym mówisz dostał bana na ct, ponieważ były na niego skargi, w tym czasie już od paru dni wchodził do ct i psuł wszystkim gre. Rozumiem że jak wbiłeś mogło to wyglądać tak jak przedstawiłeś. 

Edytowane przez Fafik
dodanie nazwy gracza
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Jestem na TAK

Sam miałem długą dosyć przerwę, ale myślę że mogę się wypowiedzieć.

Pamiętam cię jak 2 lata temu graliśmy i wydaje mi się że już wtedy ogarniałeś i byłeś bardzo lubiany na serwerze. Nie zmieniło się nic,  jesteś znany  i dobrze postrzegany, ogarniasz i spełniasz reszte wymagań ( to że miałeś przerwę i teraz wróciłeś to nie jest duży problem, bo można to szybko nadrobić) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Fafik napisał:

 

Z tego co pamiętam to @Mewtwo dzień po tym o którym mówisz dostał bana na ct, ponieważ były na niego skargi, w tym czasie już od paru dni wchodził do ct i psuł wszystkim gre. Rozumiem że jak wbiłeś mogło to wyglądać tak jak przedstawiłeś. 

Ale Fafik to, że on wtedy dostał bana na CT, nie znaczy, że możecie robić aferę na cały serwer, bo nie wiecie jaki Pepe ma nick. Osobiście nic do ciebie nie mam, bardzo cię lubię + obecnie znasz regulamin perfekcyjnie, ale w tej edycji dopiero powracasz i nie masz tych godzin dużo.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...