Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Propozycja v2


Magik

Rekomendowane odpowiedzi

 Siema,
mam kilka fajnych (według mnie) propozycji które odświeżą trochę forum.
A więc tak, przygotowałem coś w stylu "Medali" lub "Odznak" które można tylko zdobyć po przez spełnianie pewnego puntku
lub i wykonanie czegoś. Na pewno dużo z ludzi chciało by uzupełnić sobie pustą zakładkę "Trofea" jakimiś fajnymi odznakami. 
Odznaki/Medale nie były by tylko dostępne do zdobycia dla ludzi z rangą admina w wzwyż, lecz dla każdego, dosłownie każdego 
(No pomijając zbanowanych :v ). (Więcej takich medali dorobię ale najpierw muszę być pewny że takie coś się przyjmie)

Chodzi o tą zakładkę:
1089447907_Zrzutekranu(56).thumb.png.9dbf47860beb92313f9a9c7cc7b7ef7e.png 

A tutaj macie Medale/Odznaki/Trofea które zrobiłem dla przykładu:
odznaki.thumb.png.0a4add80f0a62a77570e2578be395a79.png

Jadąc od przodu, wytłumaczę po kolei:

  1.  Odznaka Streamer'a Twitch - Do zdobycia po przez Streamowanie z reklamą forum minimum Tydzień.
  2.  Odznaka YouTube - Podobnie jak do 1 odznaki "Streamera" jednak tą zdobywa się inaczej. Natomiast trzeba w opisie filmów dodawać link globalelite.pl
    lub też dodać jakiś znak wodny loga forum w filmie. W skrócie, reklamować forum poprzez swoje filmy.
  3.  Odznaka "Gracz CS:GO" - Nie, każdy gracz CS'a nie dostanie tej rangi od tak, natomiast musi on posiadać 1000+ przegranych godzin w tej grze. (Można ustalić więcej)
  4.  Odznaka "Weterana" - Coś w stylu rangi "Weteran", lecz ją może mieć każdy kto ma 3 lata stażu, lub i też 2 lata admina. Przydało by się to, ponieważ rangę weteran
    możemy dostać tylko jako zwykły użytkownik. Czyli przykładowo Admin AWP może mieć tą oto odznakę, żeby pokazać że ma tu dobry staż.
  5.  Odznaka "Wzorowy Admin" - Admin który wyróżniająco w śród innych adminów pomaga serwerowi. Licząc Propozycje, Odpowiedzi pod działem serwera, Wypowiedzi
    oraz Aktywność którą można sprawdzić na GameTrackerze.
  6.  Odznaka "Zweryfikowany" - Dostępna dla każdego który był widziany na serwerze nie raz oraz ma dobry kontakt z administracją.


 Kolejna propozycja jest dodanie rangi "Streamer" która może wyglądać tak: Streamer #b58ee8 czyli taki stary Grafik. 
Oczywiście ranga do zdobycia za stream z reklamą forum. (Jeżeli jest Youtuber, to why not Straemer albo Twitcher :v )

 Ostatnia propozycja to dodanie edycji 2 tła, czyli to co ma Dzagu dla Adminów wzwyż. Zawszy jak by
ktoś nie umiał dopasować dobrego zdjęcia/tła zapraszam tu: https://globalelite.pl/forum/115-zlecenia/

Ode mnie to już wszystko, zapraszam do wypowiedzi.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Jestem prawie pewien, że prosiłem Cię o zrobienie medali x czasu temu, żebyśmy mieli co dodać xD

Fajne propozycje, choć nie wszystkie przyjmiemy. 

Medal CS:GO można zrobić od 2k godzin na jednym koncie. 

Weteran i wzorowy admin spoko, mogą być. 

 

Streamera, YouTubera nie będzie. Rangi Streamera też nie. 

Gadałem z Dzagiem o tle na profilu możliwe jest tylko dla Donatorów ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

#UPDATE 
No siema, zrobiłem kilka dodatkowych medali :D 

odznaki2.thumb.png.5a6185ee78dc375142cae1035087e413.png
odznaki3.thumb.png.8484603e69752ed0b6f4c3575fbbf19e.png

Zaczynając od samej góry, lewej strony i w kierunku prawym opisy wyglądają tak:

  1. VIP - Dla tych co włożyli dużo pracy w sieć. Nie można o nich zapomnieć.
  2. Donator - Każdy wie o co chyba chodzi :v
  3. Globalelite - Gracz który na swoim koncie posiada/posiadał rangę "The Global Elite".
  4. TOP3 - Do ustalenia* Dla gracza z TOP 3 na serwerze lub też TOP 3 reputacji na forum.
  5. Technik - serwera, discorda, teamspeaka, forum itp.
  6. Popularny/Gwiazda - Za popularny temat/Temat przyciągający duże ilości ludzi.
  7. Przyjaciel - Kulturalny, miły, uprzejmy użytkownik forum.
  8. Pomocnik - Tego co wszędzie widać pod dobrym kątem :)
  9. Śmieszek - No ten, taki to się nadaje Magik Kappa <-- tutaj macie przykład :v . A serio, to każdy chyba zrozumie po nazwie.
  10. Odznaka Grafika - Dla Grafika, oraz tych co mają zdolności w tej robocie.
  11. Pisarz  - W skrócie redaktor forum ( @BaSroS;) )
  12. Nowy styl rangi "Multiopiekun"

Czekam na wasze opinie. 2 szablon jest większy od 1 bo jest krótszy. 1 został pomniejszony przez forum żeby się zmieścił a drugi wykorzystał tyle miejsca ile chciał.

Pixele są lekko widoczne, jednak nie ma to znaczenia. Odznaki zostają zmniejszone przez co od razu pixele w większości znikają/są niewidoczne.
Na jutro możecie się spodziewać innej odmiany takich medali, natomiast coś większego ? 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
14 godzin temu, Magik napisał:

#UPDATE 
No siema, zrobiłem kilka dodatkowych medali :D 

odznaki2.thumb.png.5a6185ee78dc375142cae1035087e413.png
odznaki3.thumb.png.8484603e69752ed0b6f4c3575fbbf19e.png

Zaczynając od samej góry, lewej strony i w kierunku prawym opisy wyglądają tak:

  1. VIP - Dla tych co włożyli dużo pracy w sieć. Nie można o nich zapomnieć.
  2. Donator - Każdy wie o co chyba chodzi :v
  3. Globalelite - Gracz który na swoim koncie posiada/posiadał rangę "The Global Elite".
  4. TOP3 - Do ustalenia* Dla gracza z TOP 3 na serwerze lub też TOP 3 reputacji na forum.
  5. Technik - serwera, discorda, teamspeaka, forum itp.
  6. Popularny/Gwiazda - Za popularny temat/Temat przyciągający duże ilości ludzi.
  7. Przyjaciel - Kulturalny, miły, uprzejmy użytkownik forum.
  8. Pomocnik - Tego co wszędzie widać pod dobrym kątem :)
  9. Śmieszek - No ten, taki to się nadaje Magik Kappa <-- tutaj macie przykład :v . A serio, to każdy chyba zrozumie po nazwie.
  10. Odznaka Grafika - Dla Grafika, oraz tych co mają zdolności w tej robocie.
  11. Pisarz  - W skrócie redaktor forum ( @BaSroS;) )
  12. Nowy styl rangi "Multiopiekun"

 

Zróbmy jeszcze rangę dla każdego Admina, bo przecież grafikowi ranga nie wystarczy i trzeba mu dać jeszcze tak co najmniej z 3 trofea. Cmon z tego co ja widzę to zrobiłeś kilka rang pod siebie bardziej niż pod serwerownie. Ja doceniam np twoją pracę, że w ogóle Ci się chciało i znalazłeś czas, ale po co dawać trofeum jak już ktoś ma rangę? I co straci np posadę admina to traci też trofeum? Mi się wydaje, że jak ma się trofeum, to raczej jest ono permanentne (zazwyczaj), trochę jak z pucharem na zawodach. Jak dla mnie rangi, które mają sens z tych dodatkowych jedenastu to trofeum nr; 3(może, nie jestem za bardzo przekonany co do tego), 4,6,7(może być),8,9.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Racja, nie pomyślałem o tym że taka odznaka powinna być permanentna. Pisarz może to jednak przesada, ale co do grafika chodziło mi bardziej o to że każdy by mógł ją dostać za fajne pracę w specjalnym do tego dziale. Ale jak nie pasuje to nie widzę problemu żeby po prostu ją zostawić. Odznakę technika można przerobić na coś innego, w sensie opis. 

 

 Jednak fajnie by było gdyby ktoś wypisał swoje pomysły na odznakę i napisał je właśnie tu. Wtedy można było by przedyskutować temat przed tym jak odznaka zostanie zrobiona pod względem graficznym. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

To ten, #UPDATE
Siema, odnowiłem trochę aktualne odznaki tak żeby te pixele nie kuły w oczy + dorobiłem kilka nowych.

1668612930_ODZNAKIjakociowo1.thumb.png.aae676d8d03c63a686d83431bcd108a6.png
10673937_odznakijako2.thumb.png.2036868b3023669864ebef2934e45d70.png

Tym razem sami se już je nazwijcie :v 
Nie obiecuje też że każda nowa ranga/odznaka będzie każdemu odpowiadać i trzeba ją dodać. 
Poza szczegółami:

  1. Minimalistycznie zmieniono kolory
  2. Dopracowane stare nierówności 
  3. Dodano rangi z minimalnym podświetleniem
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...