Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

UB na Ct


BlackArrow

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: BlackArrow

 

SteamID:  STEAM_1:1:95777220

 

Admin który cię zbanował: Ezik96

 

Powód bana: Faworyzacja

 

Długość bana: 420 Minut [przegranych] żeby dostac ub [ban jest na ct]

 

Godzina o której dostałeś bana: Nie pamiętam - z 2/3 Dni temu

 

Mapa na jakiej dostałeś bana: jb_brixx_v1_gle

 

Demko z mapy: Nie mam demka

Piszę to, ponieważ sądzę iż ban jest nie słuszny, ponieważ Bylo 3 terrorystów Byla zabawa karaoke, 1 Gracz - Zaspiewal cos ale dopiero po czasie i go zabilem 2 Terrorysta [raczek] Napisal cos i go nie zabilem poniewaz napisal cos w czasie, a 3 terrorysta powiedzial ze mam bana, i wpisal killa w konsoli a ja wyniki ,,karaoke,, oglaszam zawsze na koncu

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniam jednak zdanie... Ten ban ci się należy. Ostatnio w CT twoje prowadzenie jest nudne, monotonne.

Często się mylisz, czasami zdarza ci się faworyzacja. Ban jak najbardziej zasłużony. Sorry że tak opinie zmieniam ale napisałem zanim pomyślałem....

Edytowane przez MaxZz
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda
31 minut temu, MaxZz napisał:

Ogólnie jest to dosyć niecodzienna sytuacja. Black Arrow jest osobą czasami wredną i pyskatą. Jednak często zachowuje się kulturalnie, nie używa wulgaryzmów i ogólnie jest miły. Zdarzają się sytuacje gdzie naprawdę głupio zachowuje się w CT i jego decyzję są niezrozumiałe. Jednak ogólnie to chłopak ogarnia w miarę w CT, więc uważam, że gdyby dostał szanse...na pewno by jej nie zmarnował.

Ze względu, na to, że ostatnio byłem na JB i trochę pograłem to chciał bym dodać swoje 3 grosze. To co napisał Max według mnie jest kompletną nie prawdą. Jego prowadzenie w CT było nudne, czasami nie zrozumiałe, popełniał wiele błędów i nie potrafił ogarnąć tego. Dodatkowo jak zauważyłem innym graczom również nie podoba się jego prowadzenie, więc "grzecznie" proszą go o wyjścieKappa

Dodatkowo nie rozumiem, co ma "dobre" prowadzenie, do faworyzacji? Po części się to pokrywa to prawda, ale co z tego, że według ciebie potrafi "dobrze" poprowadzić, skoro była faworka potwierdzona przez naocznego świadka. A Ciebie zgaduje nawet tam nie było skoro wypowiadasz się w taki sposób. Jak dla mnie ban powinien zostać, a administracja przyjrzeć się temu graczowi bliżej, czy jednak ten ban powinien być tylko na 420 minut przegranych.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Rufus napisał:

Ze względu, na to, że ostatnio byłem na JB i trochę pograłem to chciał bym dodać swoje 3 grosze. To co napisał Max według mnie jest kompletną nie prawdą. Jego prowadzenie w CT było nudne, czasami nie zrozumiałe, popełniał wiele błędów i nie potrafił ogarnąć tego. Dodatkowo jak zauważyłem innym graczom również nie podoba się jego prowadzenie, więc "grzecznie" proszą go o wyjścieKappa

Dodatkowo nie rozumiem, co ma "dobre" prowadzenie, do faworyzacji? Po części się to pokrywa to prawda, ale co z tego, że według ciebie potrafi "dobrze" poprowadzić, skoro była faworka potwierdzona przez naocznego świadka. A Ciebie zgaduje nawet tam nie było skoro wypowiadasz się w taki sposób. Jak dla mnie ban powinien zostać, a administracja przyjrzeć się temu graczowi bliżej, czy jednak ten ban powinien być tylko na 420 minut przegranych.

Po przeanalizowaniu twoje wypowiedzi muszę się z tobą zgodzić. Ostatnio zachowania tego gracza w CT to jeden wielki żart. 

Ale możesz mi wierzyć lub nie BlackArrow jeszcze jakiś czas temu całkiem sobie radził. Pozdro Rufus?

Wpadaj częściej na JB

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat bo nie chce mi się po raz enty rozwijać twojego tematu:

Twoje prowadzenie w CT było już faworyzujące w wielu przypadkach ponadto gdy prowadzisz często się mylisz, robisz FK, oraz nie jesteś kreatywny przez co zawsze jest monotonnie kiedy jesteś w CT. Tak na marginesie powiem że ja bym na twoim miejscu się cieszył że nie dostałeś ode mnie jeszcze perma a teksty w stylu ,,upominam cie'' ,,wyjdź z CT bo nie ogarniasz'' leciały ode mnie w twoją stronę bardzo często..... 

Pozdrawiam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...