Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Oszustwo z wymianą??


I hate everyone

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  jakiś czas temu założyłem temat z problemami odnośnie wymiany,na koniec napisałem że wszystko jest ok transakcja została zakceptowana.

I tak było, tyle ze  dziś napisałem do znajomego do którego myslałem że wysyłam przedmioty i napisał że on ich nie dostał.

Sprawdziłem i faktycznie wychodzi na to że ktoś zmienił nick na identyczny do mojego znajomego.

Załączam 2 screeny  na pierwszym ss widać że oferta została anulowana (przedmioty nie wróciły) i nic z tym nie zrobiłem,kolega wysłał mi ss że u niego anulowano oferte , na drugi dzień wyskoczyła ta sama oferta  tyle że zakceptowana.Dziś wchodzę w ofertę i profil  i faktycznie wychodzi na to że ktoś się podszył pod kolegę i mnie zablokował.

Myślę że oszukał mnie gracz z nickiem Aloha ,raz mu wysłałem ss z anulowaną ofertą wymiany do kolegi.Myslę że wyczuł moment.

 

Za w czasu napiszę że kolega do którego miały trafić skiny to dobry kumpel z pracy.

 

Cała wypowiedz pewnie jest dość nie jasna ale miałem kiepski dzień i wiem że po tym co napisałem dostane pewnie sporo hejtu  a nie po pomocy.

 

***Chciałem napisać do supportu tak czy inaczej ale nie wiedziałem jak się za to zabrać.

Steam-Pomoc-Pomoc Techniczna Steam-Wymiana,prezenty ,przedmioty,rynek społeczności-wymiana-moje przedmioty zagineły lub zostały skradzione-nieuczciwe wymiany i oszustwa- tu klikam w prawnym rogu "Skontaktuj się z pomocą techniczną steam" i cofa mnie do "Wymiana ,prezenty przedmioty,rynek społeczności.

 

 

Cytat

 

 

666.png

666.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Raczej nie odzyskasz przedmiotów. Za gapowe się płaci, Steam ostrzega zawsze jeśli ktoś ma podobny nick do Twojego znajomego. 

 

Możesz zgłosić jego profil i tam wyjaśnić, że się podszył. Może dostanie blokadę, ale jak mówiłem, przedmiotów raczej nie odzyskasz. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ✪AZZTORM✪ napisał:

Nie rozumiem trochę jak mamy ci pomóc xD 

Masz 2 możliwości 

1. Napisz do suportu steam (z innego urządzenia jeśli ci na kompie nie działa)

2. Jak nagle jakiś random podszył się pod twojego kolegę i miał cię w znajomych ? I na dodatek "wyczuł moment żeby podszyć się" 

Może to 2 konto kolegi ? Tak zwany smurf 

Tak jak napisałem wyżej myślę że gracz o nicku Aloha podszył się pod kolegę,miałem  go kawał czasu w znajomych.Mieliśmy dokonać wymiany i tylko on wiedział o blokadzie

wymiany na 14 dni.A nick zgarnął pewnie z screenshota z anulowania transakcji.

Zastanawia mnie jak mogło wyskoczyć mi transakcja anulowana ,a na drugi dzień zakceptowana.Nie mogłem tego zrobić bo  nie miałem przedmiotów.

 

Jeżeli np gracz Aloha miał level (steam)z boku profilu 81 to automatycznie jeżeli zmienił by nazwę i awatar to level powinien zostać.

Wychodzi na to że pewnie ja zrobiłem głupotę i dodałem jego fake do znajomych.

 

Człowiek uczy się na błędach.

 

Mam jeszcze jedną pytanie.Jak skontakować się z support na steam?

Steam-Pomoc-Pomoc Techniczna Steam-Wymiana,prezenty ,przedmioty,rynek społeczności-wymiana-moje przedmioty zagineły lub zostały skradzione-nieuczciwe wymiany i oszustwa- tu klikam w prawnym rogu "Skontaktuj się z pomocą techniczną steam" i cofa mnie do "Wymiana ,prezenty przedmioty,rynek społeczności.

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...