Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

zbanowany skarga na gracza


Pikachu

Rekomendowane odpowiedzi

Twój wiek: 15
Nick Oskarżonego(prawdopodobnie: BlackArrow 
Nick Oskarżyciela: NoName
SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:95777220
Gdzie to się wydarzyło(KONKRETNA MAPA!): jb_moonjail_v2_gle
Data zdarzenia(Godzina):12:30-40
Opis Sytuacji: BlackArrow wyzywał admina wcześniej i mi napisał cicho na pv aby nie dostał bana a dzisiaj freekilluje obrarza graczy oraz kiedy chciałem aby 2 raz powturzył to nie dał mi freekilla
Dowody: demko
Czego oczekujesz: że BlackArrow dostanie perma bo co on tu wyprawia się w muzgu nie mieści
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pikachu czy wyzywał on Admina na serwerze i na mapie którą wymieniłeś, czy zrobił to poza serwerem? 

 

 Co do samej skargi jestem za permanentnym mute’m = permanentna blokada na CT. Nie raz widziałem jak robi zamieszanie na serwerze oraz nadużywa mikrofonu (bez mutacji). Nie jeden z Adminów ma takie same zdanie, wczoraj omówiliśmy trochę twój temat. Z czego mi było wiadomo miałeś już perma na CT jednak chyba źle zostałem poinformowany. Wydaję mi się że dzięki takiej karze w końcu zastanowisz się nad swoim zachowaniem. 

 

Co do twojej odpowiedzi @BlackArrow sprawdzę jeszcze potem demko.

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Ja mam takie samo zdanie jak koledzy na gorze, permmute i perm CT ban, wielokrotnie robil on niepotrzebne zamieszanie, klamal, freekilow'al oraz naduzywal mikrofonu...

Podsumowujac taryfa ulgowa sie skonczyla a miarka sie przebrala w moim odczuciu jak i innych graczy/adminow

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, oglądnąłem demko i się mocno zaskoczyłem.

Treść znajdująca się na demku:
 Można powiedzieć że wszystko zaczęło się od FreeDaya w którym to 2 terro weszło na rurę prowadzącą do Gun Room'a,

kiedy to weszli na teren giera BlackArrow zabił ich obu. W następnej rundzie zaczęła się dyskusja o tym gdzie zaczyna się 
Gun Room, według mnie nikt nie miał racji. Jeżeli wejdziemy na teren Gun Room'a to CT ma prawo nas zabić. Nie ma takiego

czegoś że w takim Gun Roomie jest miejsce które się do niego nie zalicza (przynajmniej na mapie moonjail). Nie ma to znaczenia 

czy wisimy na drabince czy też wchodzimy od jakieś dziwnej strony. A więc @☞Kiryuuu666☜, BlackArrow nie popełnił wtedy żadnego 
FreeKilla. Przechodząc do 2 rundy to ty spowodowałeś taką sytuacje że serwer zaczął się buntować, te wasze krzyki całkowicie zagłuszały wardena. 
Jednak @BlackArrow zachował się moim zdaniem najlepiej, dodał krótką odpowiedź dlaczego to nie był FreeKill i nie przeszkadzał 
sobie tymi krzykami w prowadzeniu. Jednak chwilę potem doszło do sytuacji w której to zostało zadane pytanie od Mewto, coś w 
stylu "BlackArrow, a jak ludzie ciebie tak lubią co nie.." i wtedy pytanie zostało przerwane odpowiedzią typu "No, w porównaniu do ciebie".
Wtedy pan @☞Kiryuuu666☜ odpowiedział 2 razy bardziej wulgarnie. Dalej runda potoczyła się bez większych konfliktów. 
W następnej rundzie tam gdzie zaszła wymieniona sytuacja przez Oskarżyciela, @☞Kiryuuu666☜ wraz z  @Pikachu zaczęli głośno rozmawiać
o tym ile to BlackArrow zrobił Freekill'y, oraz jak bardzo należy mu się ten ban. Wtedy @BlackArrow kontynuował prowadzenie tak samo jak 
było to w przypadku akcji z GunRoom'em, kiedy to powtórzył polecenie 2 RAZY @Pikachu zaczął powtarzać głośnym tonem "Powtórz, Musisz powtórzyć".
Chwilę potem jak @Pikachu został zabity, padły prowokujące słowa od @☞Kiryuuu666☜ typu "JB, JB..". Rundę po tym, BlackArrow wyszedł z CT, i mu się 
w sumie nie dziwie jak cały serwer mówił o tym że zaraz dostanie bana i nie umie prowadzić. W tym czasie @Pikachu  pisał tą skargę, kiedy wrócił zaczął się 
wyzywać z BlackArrowem i groził mu perm Banem.   

W skrócie: 

Po obejrzeniu demka, wyszło na to że cała trójka powinna ponieść karę.
@BlackArrow: Nie jedno krotna prowokacja w stronę TT
@☞Kiryuuu666☜: Wyzwiska, Krzyki do mikrofonu, Prowokacje
@Pikachu: Groźby perm banem, Wyzwiska, Krzyki do mikrofonu.

Razem z Adminami przedyskutujemy jeszcze jaka kara komu powinna się należeć. A więc na pewno potem coś tu dopiszę lub zrobię edit. 

p.s

4 godziny temu, Magik napisał:

jestem za permanentnym mute’m = permanentna blokada na CT

Ta propozycja też na razie znika do puki nie przegadam całej sytuacji z Adminami. 

EDIT:
Po małej dyskusji z aktualnie Aktywnymi Adminami JB doszliśmy do:
BlackArrow: ctban perm + mute tydzień
Kiryu: Mute 7dni
Noname: Mute 7 dni
SS:

Spoiler

1831615186_Zrzutekranu(64).png.f01d5c114537f16a01c5d22759326fe5.png



 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...