Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Problem JB


MaxZz

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ponad połowa serwer JB uważa że ten serwer umiera. Pomimo usunięciu nieaktywnych adminów, obecnie na serwerze można liczyć tylko na Pepe i Dominika. Nawet Fafik(który niedawno dostał Strażnika) rzadko jest widywany na serwerze. Liczba osób grających w weekendy jest niewielka...

W tygodniu to nawet nie przekracza 2 osób.(oczywiście są wyjątki)

Jest to irytujące ponieważ bardzo lubie ten serwer i chciałbym dla niego jak najlepiej.

Przydałoby się coś co zachęciłoby graczy do grania, a takich rzeczy nie ma.

Szkoda mi to mówić ale wątpie że serwer się odbuduje.

Edytowane przez MaxZz
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie się popłakałem ze śmiechu xD

Żeby było w miarę spojnie wypisze wszystko w podpunktach 

1. Jak dla mnie serwer nie umiera tylko ma lepsze i gorsze okresy, co prawda nowe mapy by się przydały oraz reset topki ale już trudno.

2. Fafik i ja jesteśmy aktywnymi graczami więc jeśli bierzesz pod uwagę tylko dzień kiedy mieliście w Polsce wolne a ja w Niemczech musiałem iść do szkoły, to raczej ciężko jest mi wbić na serwer o 10 bądź 11..... Więc nie bież proszę pod uwagę twoich doznań z 1 dnia :) Fakt nasza aktywność ostatnio się zmniejszyła ale nie widzę sensu wbijać na pusty serwer tylko po to żeby nabić godziny.

3. Swoja opinie zachowaj dla siebie a nie zalisz się na forum 

4. Gdzie te przekleństwa bo jakoś ich nie widzę xD

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Nie wiem czego oczekujesz szczerze mówiąc :v

Myślisz, że 24/7 serwer JB będzie miał po co najmniej 10 osób? I tak dobrze, że ma wzloty i upadki, bo niektóre serwery rzadko mają nawet 5 graczy.

Po za tym ja ostatnio grając, może nie codziennie, ale co drugi dzień zawsze widziałem jakiegoś admina, czy to Pepe, Magik, Fafik, Dominik i Ezik. Tą ostatnią trójkę widywałem za każdym razem. A jak już ci zależy na tym serwerze i Ci go szkoda i według ciebie nie przetrwa/odbuduje się, to czemu nie dałeś jakiś pomysłów co można by lepiej zrobić albo poprawić? Co druga osoba może wypisać co jej się nie podoba, ale już dać jakiś pomysł co by zmienić, żeby było lepiej to już nikt nie raczy napisać o tym :) 

BTW Gdzie te "liczne przekleństwa"? Może chodziło o "irytujące", albo "rzadko"? No nie wiem

 

To tyle z mojej stronyPiateczka

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupie. 

Żalisz się na braki ludzi oraz brak czegoś co zachęciło by graczy do wejścia na serwer, zamiast spiąć poślady i wymyślić jakąś kreatywną propozycje czegoś co by właśnie przyciągnęło graczy. Co do chłopaków z Administracji nie widzę wielkiego problemu, Ezik przesiaduję na serwerze prawie cały swój czas Online, Pepe też zaczął częściej wbijać, Dominik połowę swojego czasu gra na JB a resztę poświęca na Only Mirage czy jakieś MMy. A co do Fafika, nauczył się on w zaskakującym czasie większość komend/bindów Admina/Strażnika co daje mu duży + (przynajmniej u mnie). Z aktywnością też nie widziałem u niego większego problemu. Przed wzięciem mojego urlopu (11 Października) na serwerze graczy było standardowo 7-12, a więc jak już piszesz o małej ilości graczy to nie w „Weekendy” tylko w „1 Weekend”. 

Mam nadzieje że trochę zastanowisz się nad tym, i zrobisz coś pożytecznego niż tylko narzekać. Tak jak już mówiłem na początku, jeżeli lubisz ten serwer i ci na nim zależy, pomyśl o jakiś fajnych propozycjach - bugach do naprawienia i napisz je w tym dziale: 

Pozdrawiam ~ Magik.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...