Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o UnBana


Old Spice

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ✔NOFORM лυк1 ✔ 

UNBAN/UNMUTE:unban

Steam ID:STEAM_1:1:442689067 

Powód Bana:Napisanie na czacie dla Administracji jd gdzieś z 10 razy

Wyjaśnienie:Nie wiedziałem ,że u@ to czat dla administracji ,chciałem przetestować to i pierwsze co przyszło mi do głowy to jd. Przepraszam za moje głupie zachowanie. Od teraz będę używał tego czatu tylko kiedy będzie trzeba i nigdy nie napisze jd.

Edytowane przez Old Spice
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ✪AZZTORM✪ napisał:

Bo to jest 300IQ dostać bana za pisanie JD na czacie dla adminów xD.

Jak nie wiedziałeś do kogo jest to kierowane po co to pisałeś ? Mogłeś chociaż siema czy coś xd.

A tak btw zaraz dostaniesz nie tylko ha-ha ale warnika za pisanie pod prośbą o ub Kappa

Napisałem że nie wiedziałem po co ten czat:D

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Ban zostaje tak jak jest. Za twoje ogólne prowokacje na serwerze. I jakoś nie chce mi się wierzyć, że nie wiedziałeś o tym, po za tym 1. Grając na serwerach GlobalElite akceptujesz poniższy regulamin. Nie znajomość regulaminu nie zwalnia z nie przestrzegania go! , 2. Zakaz wyzywania, obrażania i krytykowania innych graczy ,. 

Po za tym ja sam mówiłem wiele razy, że u@ to jest czat do administracji lub czat administracji, przykład, którego używałem wiele razy

i jest w regulaminie "Graczy zgłaszamy na u@, czyli czatu do administracji, a nie na zwykłym czacie". W regulaminie jest podobnie 25. Graczy zgłaszamy na u@, a nie na zwykłym czacie.

Przeczytaj dokładnie regulamin HNS i forum, bo pisanie bezsensowne i to jeszcze pod swoim postem jest karane warnem. Ja temat zamykam, bo chyba wszystko wyjaśnione :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...