Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie by Ceston


Beluga

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ceston.
Wiek: 22.
Coś o sobie: Większość osób i tak mnie zna, ale dla przypomnienia: mam na imię Rafał i w swoim marnym życiu "osiedliłem" się w województwie Dolnośląskim. Interesuje się sportem, a dokładniej piłką nożną i ręczną. W wolnym czasie lubię spotykać się ze znajomymi, oglądać filmy, denerwować Elementa i rozmawiać z Azztormem, który opowiada mi o swoich podbojach w szkole.
Znajomość SM: 5.
Doświadczenie: Przez jakiś miesiąc/dwa byłem Administratorem na Waszym/Naszym forum (chyba nie było ze mną żadnych problemów), lecz ze względów zdrowotnych (wszystko zostało wyjaśnione z Rufusem) straciłem rangę. Może uda mi się ją odzyskać, a może nie, ale warto spróbować.
Link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/Ceston/188.68.252.62:27015/ (obecne konto)
https://www.gametracker.com/player/Rafał/188.68.252.62:27015/ (stare konto).
Kontakt: Steam.
Edytowane przez Ponizam
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem na TAK

Plusy;

+Już cię znam i wiem czy sobie poradzisz, czy nie

+Doświadczenie

+Kultura

+Wiek

+Pomocny

+Ma chęci do gry

+Aktywność

Pół na pół;

+/-SM

+/-Za mało się odzywasz

Minusy;

Nie ma żadnych, ale jeżeli sytuacja, która miała miejsce wcześniej się powtórzy (nie chodzi  o problemy zdrowotne), czyli to co pisaliśmy na pv to będzie ogromny -.

 

Nawet jak już raz przeszedłeś ten okres, to muszę na nowo sprawdzić, czy faktycznie dajesz sobie z tym radę jak kiedyś.

Przyjmuję na okres próbny, który zaczyna się dzisiaj 23.10.2019r.

Zgłoś się po rangę do odpowiedniego działu.

Powodzenia ;) 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...