Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

niesłuszny ban


AGENCIK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:AGENCIK G4Skins.com

SteamID: STEAM_1:0:427342665

Admin który cię zbanował:Dominik

Powód bana/mute:za kłamanie admina

Długość bana/mute:Perm

Data i godzina, o której dostałeś bana: 10-24-19 16:15

Mapa na jakiej dostałeś bana:mirage

Demko z mapy:

Wyjaśnienie tak nie było tyko go zabijałem na serwerze i musiał znalesc sobie jakiś powód

 

Edytowane przez AGENCIK G4Skins.com
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick:

SteamID:

Admin który cię zbanował:

Powód bana/mute:

Długość bana/mute:

Data i godzina, o której dostałeś bana:

Mapa na jakiej dostałeś bana:

Demko z mapy:

Wyjaśnienie: 

Tu masz wzór i chyba czester ci dał ale nw co sie stało 

Napisz jeszcze raz albo zrob edita w tym poscie 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Dałem ci bana nie dlatego że mnie zabiłeś, tylko dlatego że wreszcie widziałem cię na serwerze. Oszukiwałeś michube że to niby ja wyzywałem twojego kolegę, powiedziałem michubie że jeżeli zobaczy sobie demko i sprawdzi jak naprawdę było aby dał wam bana za oszukiwanie. Jest Demko z tamtego dnia. Jak dla mnie ban słuszny.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

16 minut temu, Dominik napisał:

Dałem ci bana nie dlatego że mnie zabiłeś, tylko dlatego że wreszcie widziałem cię na serwerze. Oszukiwałeś michube że to niby ja wyzywałem twojego kolegę, powiedziałem michubie że jeżeli zobaczy sobie demko i sprawdzi jak naprawdę było aby dał wam bana za oszukiwanie. Jest Demko z tamtego dnia. Jak dla mnie ban słuszny.

to pokaż mi te demo

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Dominik napisał:

Dałem ci bana nie dlatego że mnie zabiłeś, tylko dlatego że wreszcie widziałem cię na serwerze. Oszukiwałeś michube że to niby ja wyzywałem twojego kolegę, powiedziałem michubie że jeżeli zobaczy sobie demko i sprawdzi jak naprawdę było aby dał wam bana za oszukiwanie. Jest Demko z tamtego dnia. Jak dla mnie ban słuszny.

I tu sie zgadzam ;) 

Ty i krzysu i ktos jeszcze mowiliscie ze jak dominik was wyzywał itp 

A dominik wgl nie wyzywa i bardziej ufam jemu niż wam

A i jeszcze jedno nie pisz 2 posty pod rząd bo warn będzie 

Jeszcze tam dominik gadał z krzysem i sie przyznał i zrobił ss więc to dowodzi ze ty też brałeś w tym udział

Więc nie udawaj głupiego teraz i sie przyznaj i oszczędz nam czasu

edit: jeszcze udawanie kozaka na serwerze ze jaki dominik to **** to juz dno bo juz pamiętam za co wam dał bana

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
14 minut temu, michuba02 napisał:

Jeszcze tam dominik gadał z krzysem i sie przyznał i zrobił ss więc to dowodzi ze ty też brałeś w tym udział

Sorry ze się wtrace to niech da ten SS bo niby jest a nikt prócz was się z nim nie zapoznał @Dominik @michuba02

I będzie po problemie mimo że też ufam bardziej dominkowi 

No ofence gajs ju noł

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Wkopał siebie i jego kolege więc tak perm ban + kłamstwo 

Jak dla mnie zasłużony ban od Dominika może nauczycie sie nie kłamac i troche szacunku do ludzi

I tylko prosze zeby twoj kolega nie wszedł na forum i mówił że nie nie nie to nie prawda bo juz sie wydało ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

ej ale michuba na demku tamtym jest ze my nic nie bedziemy mieli sam tak powiedziałes to czemu mi jakis chłop daje bana za niby oszukanie cb jak ja nawet nwm w czym oszukałem 

ale pamietam ze dominik tez kłamie znajdz demko obejrzyj pozdro

nad uzywanie  praw admina chłop dostał adma i juz szaleje

bo dostawał głowy gram codziennie i akurat dzis dał za cos z przed miesiaca hmm 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, michuba02 napisał:

I tu sie zgadzam ;) 

Ty i krzysu i ktos jeszcze mowiliscie ze jak dominik was wyzywał itp 

A dominik wgl nie wyzywa i bardziej ufam jemu niż wam

A i jeszcze jedno nie pisz 2 posty pod rząd bo warn będzie 

Jeszcze tam dominik gadał z krzysem i sie przyznał i zrobił ss więc to dowodzi ze ty też brałeś w tym udział

Więc nie udawaj głupiego teraz i sie przyznaj i oszczędz nam czasu

edit: jeszcze udawanie kozaka na serwerze ze jaki dominik to **** to juz dno bo juz pamiętam za co wam dał bana

ty ale to sobie zobacz godzine do tyłu czy coś te demko i sam mówiłeś że nie bedziemy mieli lipy jakiego udawanie kozaka że sobie robię częnsto bęke na serwerze to kozak

 

Edytowane przez AGENCIK G4Skins.com
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grubasekrzys.g4skins.com napisał:

ej ale michuba na demku tamtym jest ze my nic nie bedziemy mieli sam tak powiedziałes

Akurat tego dnia byłem jak by to powiedziec 'zlany' xD i nie ogarniałem co ludzie do mnie mówili więc jak bys mnie nazwał nawet kurwą to bym i tak nic nie zrobił w takim byłem stanie

A dominik powiedział że nic nie dostaniecie i to jest tak zwane iq 500 które ja też używam, czyli jak typo sie przyzna do winy to i tak nie ma tarywy ulgowej tylko normalny ban

i grubasek tak samo jak do agencika nie piszemy 2 razy pod rząd bo warn będzie

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

2 minuty temu, michuba02 napisał:

Akurat tego dnia byłem jak by to powiedziec 'zlany' xD i nie ogarniałem co ludzie do mnie mówili więc jak bys mnie nazwał nawet kurwą to bym i tak nic nie zrobił w takim byłem stanie

A dominik powiedział że nic nie dostaniecie i to jest tak zwane iq 500 które ja też używam, czyli jak typo sie przyzna do winy to i tak nie ma tarywy ulgowej tylko normalny ban

ty ale po jakimś miesiącu nagle tak ci się odwidziało

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grubasekrzys.g4skins.com napisał:

ale słuchaj daj demko screen to nie dowód adwokat by cie wysmiał xD

  

Sorka ale studiowałem prawo przez 1 rok i ss to jest dowód jak ma potrzebne info i sie ktos przyznaje to jest dowód 

A ty nie pisz ze adwokat by to wysmiał bo chyba kolego sie nie znasz ;) 

@Dante @BobPixel#DJ#Back @Comfti mozecie zrobic magie żeby nikt nic nie pisał pod tym podaniem bo spam sie robi 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda
2 minuty temu, AGENCIK G4Skins.com napisał:

dobra michuba jesteś dzieciak który myśli że jak ma admina to jest panem zycia moge się założyć że w szkole do tej pory cb gnębią albo gnębili i wytrzyj mleko z warg mamy

No to temu Panu już podziękujemy Cześć dobranoc do widzenia Elo narka???? miło było poznać 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

3 minuty temu, AGENCIK G4Skins.com napisał:

dobra michuba jesteś dzieciak który myśli że jak ma admina to jest panem zycia moge się założyć że w szkole do tej pory cb gnębią albo gnębili i wytrzyj mleko z warg mamy

ok kozak w necie pizda w realu tak? o

I tak chcesz miec ub? xD

Dzięki za gre i papa i naucz sie szacunku dziecko bo zle zkonczysz jak podskoczysz do kogos do kogo nie powinienies zadzierać ;) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Teraz, michuba02 napisał:

ok kozak w necie pizda w realu tak? o

I tak chcesz miec ub? xD

Dzięki za gre dziecko do spania bo jutro Piątek i matma pani cie wezmie do tablicy i pałe zaliczysz ;) 

 z kąd jesteś

 

Edytowane przez AGENCIK G4Skins.com
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra radze żebys przeprosił bo teraz to na bank nie dostaniesz UB nawet nw czm marnuje swój czas z wami szczyle 

To ze macie neta i mozecie kozaczyc do każdego bo to net i tak nic sie nie stanie to żałosne naprawde polskie gimbazy a nawet podstatówka rok co rok sie pogarsza aż oczy bolą jedynie to współczuje tb bo bez szacunku do innych daleko nie zajedziesz ;) 

Dobra ja już więcej nie pisze bo A marnuje czas B opiekun Comfti tu przyjdzie i rozpatrzy podanie o ub raczej negatywnie C nie moge powstrzymac łeż jak wy udajecie kozaków a tak nie macie żadnych argumentów itp 

Miłej nocy dzieci a raczej (dobranoc)

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...