Jump to content

Recommended Posts

Siemka Piateczka

W związku z dodaniem nowych map na [AWP] proponował bym dodanie paru rzeczy wspominanych już w poprzednich postach typu

Spadochron dla VIPa.

Zeus do zbierania TYLKO dla VIPów Lub całkowite usunięcie go. 

Ograniczenie obrażeń z kos.

Kolejnymi rzeczami do usunięcia byłyby duale powody i bugi: 

Deagle <--(nie działa/są kosy którymi nie można bić) więc jestem zmuszony do robienia im zabaw jak na JB w stylu kto pierwszy napiszę dane hasło wygrywa a przegranego zabijam Slay'em.

Noscope <--- osoba która je wygra w następnej ma awp bez scop'a (nie ma też oznaczników przez co gracze się szukają)

Byłbym wdzięczny za dodanie starego pluginu na noscope :3 

Scout'y <-- są fajne tylko bugują się w ten sposób iż zwycięzca zostaję z scoutem na następną rundę i może grać tylko noscope.

(To samo w przypadku rund noscope z AWP)

Rangi <-- dodanie rang z mma ponieważ wygląd rang z danger zona jak i wingmana odpychają :y (przy okazji bug kolejny,nowy gracz który zaczyna dostaje na start g3 :y 

Reszta dueli Jest w miarę okej lecz rozgrywki typu wabiki strasznie długo się ciągną i gracze nie potrafią w siebie trafić.

(Uciekają w przewadze na grawitce) 

#Edit: w wszystkich duelach z grawitką od czasu do czasu występuję bug z brakiem grawitki u jednego gracza oraz hp się nie regeneruję więc jest to nie fair pojedynek :y

Ujemne skutki Pluginu: Usunęło mi komendę !noscope :y 

To wszystko :3 

• Upvote 2

Zgadzam sie jak miałem duale z azztormem i mielismy deagle to my mielismy wciaz awp nic nie moglismy zrobic i na koniec azztorm zginał xD

Spadochron w awp??? dla mnie to bedzie zbyt op więc jak dla mnie 2 jump zostanie

Zeus to juz było wałkowane bo dante ma sentyment to tej broni więc napewno nie zostanie usunięta, albo ze tylko vip moze podnosic to +1

I komenda ns też nie działa chciałem dać noscope bo inni tak chcieli wczoraj ale cos nie chciało działac

Więc jak dla mnie dobre propozycje oprocz spadochronu

edit: a rangi to lepiej dac przed updatem czyli te z 2k15 

Myślę ogólnie że najlepiej byłoby cofnąć wszystko z przed resetu. Zbugowane duele często przeszkadzają a w grze i psują staty, poza tym wszystko się przedłuża. Najlepsze byłyby dawne noscopy. Z jednej strony rangi z mmów wyglądaja bardziej orginalnie ale może i z jednej strony można raz na jakiś czas dla odmiany dać z wingmana lub danger zona, ale nie na stałe, tak samo wróciłbym stary system wbijania punktów( +10-frag, -10-zginięcie i tak samo z wygranymi i przegranymi rundami (po 5). Teraz cięzko wszystko się wbija bo (np. zabijając 2-3 osoby, ginąc i przegrywając rundę dalej jesteśmy na minusie co jest troche dziwne). O vipach dużo nie powiem bo nie miałem ale z jednej strony jest parę rzeczy które mocno im ułatwiają grę. Usunięte powinno zostać leczenie za fraga( zdarza się tak że vip nie pada po 1 strzale za 100 bo ma np. 120 hp). Zeusy z jednej strony mogą zostać ale powinny (zadawać może mniejszy damage'a i aby każdy mógł je podnosić(tak jak jest teraz). Tak samo myślę że podwójny skok może zostać, spadochrony nie bylyby lepsze.

Ogólnie wprowadzone zmiany oceniam na minus, ale niektóre pomysły były naserio ciekawe(może gdyby miały lepszy start byłoby lepiej), (nie wiem lubie po prostu klasyczne rzeczy) ?

Więc tak:

- jeżeli znajdziemy plugin ze spadochronem niebugujący się, to wgramy. Był kiedyś u nas, ale jak był używany, to wzrastał var na całym serwerze

- z zeusem było nieraz głosowanie na ten temat. @michuba02 nie pisz, że ja mam sentyment, bo to nieprawda. Większość graczy i adminów była za jego wprowadzeniem a potem za jego utrzymaniem. Udowodnijcie mi, że przeciw niemu jest więcej niż 4 osoby, to wtedy rozpatrzymy to realnie.

- zrobiłem plugin co do kos, będzie wgrany (kosa będzie zadawać ok. 10% swoich obrażeń, czyli ok. 3 HP lewym i 7 HP prawym o ile dobrze pamiętam)

- rangi WM będą ustawione

#Refresh 

Po dzisiejszej aktualizacji znalazłem nowe bugi :y 

Duele z kosami <-- każdy duel z kosą jest teraz zbugowany przez Plugin @Dante który miał redukować obrażenia :y 

Kosa <-- miała zadawać po 3hp lewym i 7hp prawym,teraz nic nie zadaje co przekształca się w bug na rozgrzewce ponieważ gracze nie mogą się bić z kosy w tym przypadku tak jak napisałem u góry występuję to na duelach. 

Kolory wiadomości <-- po wpisaniu komendy !custom wybieramy opcje z kolorem wiadomości w menu ukazują nam się różne kolory do wybrania po wybraniu dalej mamy białą wiadomość.

Prefiksy <-- wszystko ładnie śmiga. 

Mapy <-- zdarzyło już się z 2/3 razy kiedy po załadowaniu się mapy ping skaczę do 1000 i mapy zmieniają się co chwilę. 

Po czasie wszystko wraca do normy. 

Propozycja: dodał bym rzecz,którą zauważyłem na HNS a mianowicie możliwość regulowania głośności dźwięku aktualnych R'sów. 

To wszystko Piateczka

• Like 1

#Refresh 

Kolejny bug >_< 

Każdy nowy gracz na start otrzymuję g3 lub rangę pomiędzy g1 a g4.

Gracz,który spadł do powiedzmy rangi s3 może zastosować metodę na zresetowanie całkowicie swoich statystyk jak i rangi (!lvl-->my stats --> reset all my stats) po wykonaniu tych czynności gracz otrzymuję spowrotem rangę w przedziale g1-g4 xD 

Buga odkrył nasz kochany bocik @Rafał 

który niefortunnie musiał zamaskować słabą rangę resetując przy tym statystyki Kappa(dzięki za zgłoszenie) Piateczka

(Był to żart dla osób, które nie wiedziały) 

#Edit 

Kosa ---> Gdy gracz ma kevlara uderzając w przeciwnika zabiera mu jedynie po 3armora xD 

Bez kamizelki graczowi nic nie zadajemy.

• Upvote 1