Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na opiekuna Only Mirage


Casp3r

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa serwera: Only Mirage
Imię: Kacper  
Wiek: 17 (w styczniu 18)
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Przynajmniej 5h dziennie 
Staż na serwerze: 1 rok stażu mam
Znajomośc sourcemoda (1-10): 6
Zaufanie wobec graczy (1-10): 8
Dlaczego akurat Ty: Wydaje mi sie ze jestem dobrym kandydatem na to stanowisko,admini z różnych serwerów mnie zna i mają dobry kontakt ze mną, jestem osobą sprawiedliwą, miłą, pomocną, z poczuciem humoru, mam doświadczenie jako admin na różnych serwerach, (stąd medal z kwiatka na kwiatek xD) i też chce nowe wyzwanie czyli opiekun i mam nadzieje że podołam temu wyzwaniu 
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: Regularne rozpatrywanie podań, nowe pomysły na serwer, only mirage to znaczy tez ze tylko 1 mapa będzie, więc jakies nowe updaty żeby ludzie widzieli że coś innego będzie wprowadzane zeby gracze sie nie nudzili
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

Dobra, ja wiem, że wszyscy lubią być dla siebie mili i w ogóle, ale totalnie nie reaguję na posty, które nie wnoszą ŻADNYCH powodów przeciwko. Uznaję te posty za całkowicie nieprzemyślane i napisane tylko jako spam lub po byciu namówionym przez michubę czyli niepisząc własnej opinii.
Ja znajduję je choćby patrząc na ilość rang michuby i obowiązków.

Bycie opiekunem serwera to nie jest jakieś "e, przy okazji". I tak jak mogę uwierzyć, że taki @Comfti by sobie poradził mając już duże doświadczenie, tak chyba żartujecie sobie, że @michuba02 mając zerowe doświadczenie i admina na 2 innych serwerach poświęci CAŁY SWÓJ CZAS na przyprowadzenie graczy na serwer (nie poprzez napisanie raz na 2 dni na SB "gra ktoś na Mirage?").

 

Plusy:

+ chęci

+ ranga i doświadczenie w CS:GO (potrzeba dobrych i doświadczonych graczy, żeby móc wspierać ludzi na serwerze)

+ dobry kontakt z ludźmi

Tyle :)

 

Minusy:

- admin na innych serwerach

- wiek

- doświadczenie jako opiekun

- regulamin forum (masz już 3 warny za bezsensowny spam :) )

 

Teraz zadam pytanie i proszę SZCZERZE mi na nie odpowiedzieć. Czy byłbyś w stanie poświęcić CAŁY swój wolny czas na zachęcenie graczy na wejście na serwer?

Takiego opiekuna potrzebujemy. Nie takiego, który po 2 minutach zrezygnuje i pójdzie grać na innym serwerze.

Nie ukrywam, że to że masz admina na innym serwerze jest utrudnieniem. Dlaczego? Bo po prostu masz alternatywę. W każdym momencie możesz olać temat serwera Only Mirage i pójść dalej adminować na innych serwerach.

Dlatego jako opiekun serwera AWP na którym masz admina, mówię, że jestem na NIE. Bo powinieneś zrezygnować z admina na co najmniej jednym serwerze, a wiem, że bardziej cenisz sobie FFA. Potrzebuję adminów na AWP, a już ostatnio robiłem dramę o odchodzenie mojej administracji na inne serwery :)

 

Jako H@ jestem sceptycznie nastawiony, bo trochę robisz zamieszanie na sieci przez te swoje zmiany, wszystko zależy od Twojego działania na korzyść serwera w międzyczasie.

 

Zdania @SZEDI nie biorę pod uwagę. Przepraszam, ale nie uznaję tej oceny jako w ogóle przemyślanej xd

@Magik liczę, że napiszesz prawdziwe zdanie, a nie po znajomości jak najlepiej. Nikt rozsądny się na Ciebie nie obrazi :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra to i ja się wypowiem, co prawda nie grałem na mirage za długo ale zdążyłem poznać kandydata:

Na +

+ Chęci 

+ Pomocny

+ Przyjazny 

+ Ranga w csgo 

Na +/- 

+/- brak doswiadczenia, ale kiedyś zawsze trzeba się posunąć do przodu a nie stać w miejscu ( w tym punkcie nie zgadzam się z @Dante ponieważ prędzej czy później komuś innemu trzeba dać szanse i go poduczyć a nie polegać ciągle na tych samych doświadczonych osobach no OFFENS )

+/- masz admina na AWP więc może być to przeszkodą ale myślę że sobie poradzisz 

Na -

- 3 warny które jedna nie są dobra wizytówką 

 

Koniec końców jestem na TAK, myślę że trzeba dać komuś innemu szanse żeby czegoś się nauczył i wykazał co potrafi

Powodzenia

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • Head Admin

Trochę przemyślałem na podstawie ostatniej aktywności, działania na serwerze i tego, że inne kandydatury są takie sobie :v

 

Więc ja to widzę tylko pod jednym warunkiem. Dostęp na 3 serwerach to duża przesada, dlatego z jednego serwera musisz zrezygnować. A że ja mam na AWP poza Tobą tylko jednego admina (Kamil nie może :v), to będę za tylko pod warunkiem, że ściągniemy Cię z funkcji admina FFA.

 

Jeśli to będzie spełnione, to jestem na TAK.

 

P.S. W sumie dopiero ogarnąłem, że ludzie nie wiedzą, że masz admina na Mirage od dawna xd
Dla niewtajemniczonych, to michuba miał dostęp odkąd to był serwer DM i po prostu mu nie usunąłem :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

To jeszcze ja wtrace swoje 3 grosze 😃

Nie ma ci ukrywać chęci masz bardzo duże lecz tak jak to zuwarzyl przedmówca 3 serwery to już chyba za dużo. Sam przez chwilę miałem dostęp do 3 serwerów i naprawdę jest to ogrom roboty. 

I rozwiązanie @Dante'ego mi się wydaje że jest bardzo dobre. Bo sądzę że jesteś dobrym kandydatem na to stanowisko że względu na skila, doświadczenie i czas jaki poświęcasz na grę na sieci. I potrzeba osób z takim zapałem.

 

 

Podsumowując 

Plusy:

+Chęci 

+czas jaki może poświęcić na serwerze 

+doswiadczenie i skill w grze

 

Minusy

-admin na 2 serwerach

 

Jestem jak najbardziej za. Pod warunkiem jaki podał Dante

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...