Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie o opiekuna


Comfti

Rekomendowane odpowiedzi

  • Detektyw
Nazwa serwera: Only Mirage
Imię: Kuba
Wiek: 19
Ile czasu dziennie możesz pomagać serwerowi: Trudno to określić, wszystko zależy od dnia
Staż na serwerze: Od początku istnienia jesli liczyć starego only mirage :v
Znajomośc sourcemoda (1-10): 6
Zaufanie wobec graczy (1-10): Nie wiem jak to określić, ale myślę, że bardzo duże, może w okolicach dychy :)))
Dlaczego akurat Ty: Jestem na serwerowni ponad 3 lata, ponad rok opiekunem FFA/Mirage/FFA, mam doświadczenie w tej branży, wiem jak ten serwer działa i mniej więcej czego mu potrzeba. Myślę, że jestem w stanie podjąć się pracy na dwóch serwerach.
Co byś chciał zmienić za twojej kadencji?: No myślę, że na początek przede wszystkim rozkręcić ten serwer.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Szczerze mówiąc jestem na nie. Dlaczego? Bo moim zdaniem ciężko jest prowadzić 2 serwery w różne sposoby, więc Only Mirage oraz FFA prawdopodobnie wyglądałyby bardzo podobnie, o ile nie identycznie. Po prostu wydaje mi się, że dla zachowania różnorodności jedna osoba nie powinna "opiekunować" dwóm tam bardzo podobnym do siebie serwerom. Oczywiście mogę się mylić, ale prosty przykład, każdy uważa inny freezetime na ten "właściwy", więc na obu serwerach zapewne byś chciał mieć to samo. No bo przecież według Ciebie inne są w jakimś stopniu mniej odpowiednie. No i tak prawdopodobnie by było z innymi kwestiami. Mam nadzieję, że nie muszę dopisywać jakiegoś bezsensownego "lubię cię, nie obraź się", bo raczej rozumiesz o co mi chodzi :')

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Hello, it's me.

 

No to tak:

+ doświadczenie

+ ogarnięty

+ aktywny na sieci i znany

+ raz był opiekunem Mirage i wiemy jak się skończyło :v

 

- skill (lol, boostowany global)

- opiekun na innym serwerze (opiekun = / = admin, a już to zaczyna być przeszkodą)

- pewnie będzie brał swoich adminów na oba serwery

- zerowa aktywność na serwerze Mirage

 

+/- nonskill

+/- noob

+/- nie umie grać

 

Szczerze? Nie mam pojęcia. Tak jak @Halmer powiedział, nie chciałbym, żebyśmy mieli lustrzane odbicie serwera FFA, gdzie wszystko, łącznie z administracją jest identyczne.

Jasne, ma to swoje plusy, że wiesz, co robić, ale nie uważasz, że któryś z tych serwerów będzie zaniedbany? RSy będą pewnie identyczne, błędy podobne, administracja taka sama. Jak na FFA będzie mapa Mirage, to pewnie nie będzie między tymi serwerami różnicy. Te tryby są zbyt podobne. Prędzej bym Cię widział na stanowisku opiekuna DR niż tutaj xd (już widzę jak Cię @BobPixel#DJ#Back przyjmuje xd)

Mimo że Cię lubię i wierzę, że chce Ci się to robić, to lepiej, gdyby zająłby się tym ktoś nowy.
Jestem na NIE.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

No to jazda z tematem. 

Kolejny chłop z wielkimi chęciami, a może nawet zbyt wielkimi. 

Wiem, że radziłby sobie na tych 2 frontach dobrze tylko przez jak długi czas???

Co do argumentu podanego przez Halmera to nie wiem czy jest on bardzo przeważający według mnie. Bo może on ma pomysł na serwer, a wszyscy zakładają "ooo bo pewnie będzie lustrzane odbicie ffa". Uważam, że @Comfti jest bardzo pomysłowy i raczej ciężko by było o jakieś powtórzenia między serwerami. 

Myślę że jak coś ja bym się prędzej starał na twoim miejscu o admina i pomagał nowemu opiekunów swoimi pomysłami i doświadczeniem. 

 

Kończąc 

Plusy 

+doswiadczenie

+dobrze poradził sobie ze starym mirage(teraz ffa) 

+aktywny na sieci

+coś tam czasem strzeli

 

Minusy

-bustowany global, który mnie wybustował do kałacha (<3 ju noł) 

-opiekun na innym serwerze(główny powód decyzji ) 

 

Ostatecznie z przykrością muszę napisać że jestem na NIE

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...