Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

PROŚBA O UN BANA


BIEDRONECZKA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:biedroneczka

UNBAN/UNMUTE: UNBAN

STEAM_ID:STEAM_0:1:459196421

Admin który cie zbanował: rufus 

Powód Bana: wyzywanie,obraza graczy i admina i multi konto

Wyjaśnienie:grałem sobie na serwerze hns jakiś rok temu wtedy to zdarzało mi się wyzywać czy tam obrażać ale teraz po roku bana przemyślałem swoje zachowanie i przysięgam ze już nie bede taki i chciałbym wrócić na serwerownie bo super mi się na niej grało. Prosze o unbana. POZDRO biedroneczka`

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest takie fajne przysłowie "jeden rabin powie tak, a inny powie nie" i niestety w Twoim przypadku wszyscy są przeciwni Twojej prośbie. Z jednej strony każdemu należy się druga szansa, ale z drugiej strony od samego początku wiedziałeś jakie są zasady na naszym serwerze (w końcu regulamin od czegoś jest) i nie tylko zlekceważyłeś punkt o obrazie admina, ale do tego zlekceważyłeś też punkt o multikoncie, żeby ponownie złamać ten pierwszy punkt. Trochę zagmatwane, nie uważasz? Możemy gdybać czy naprawdę się zmieniłeś czy tylko udajesz, ale jedno wiem na pewno, że w tej chwili NIE powinieneś utrzymać unbana.

Kończąc te marne wypociny, jestem na NIE.

 

PS - Każda osoba, której zależy na drugiej szansie, powinna nie tylko napisać podanie, ale także skontaktować się z Rufusem i zaproponować, że zrobi coś dla serwera/serwerowni, bo na pewno to by więcej znaczyło niż napisanie jednego zdania "sorry, zmieniłem się i więcej tego nie zrobię", bo takie coś to nawet dziecko wymyśli. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Zwyzywałeś mnie, administracje, serwer, graczy :v I teraz oczekujesz unbana? Gdybyś jeszcze faktycznie żałował przez ten czas, a nie zakładał drugie konto, żeby wejść i zrobić dokładnie to samo. Po za tym poprawę obiecałeś już kiedyś kiedy ban był krótszy, jak widać były to tylko słowa rzucone na wiatr. Demokratycznie odrzucam prośbę o ub. 

BTW gdybyś nie czytał regulaminu tutaj masz pkt które złamałeś;

2. Zakaz wyzywania, obrażania i krytykowania innych graczy

8. Użytkownik powinien zachować kulturę na serwerze

33. Multikonto karane banem permanentnym

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...