Jump to content
BIEDRONECZKA

zamknięty PROŚBA O UN BANA

Recommended Posts

Nick:biedroneczka

UNBAN/UNMUTE: UNBAN

STEAM_ID:STEAM_0:1:459196421

Admin który cie zbanował: rufus 

Powód Bana: wyzywanie,obraza graczy i admina i multi konto

Wyjaśnienie:grałem sobie na serwerze hns jakiś rok temu wtedy to zdarzało mi się wyzywać czy tam obrażać ale teraz po roku bana przemyślałem swoje zachowanie i przysięgam ze już nie bede taki i chciałbym wrócić na serwerownie bo super mi się na niej grało. Prosze o unbana. POZDRO biedroneczka`

Share this post


Link to post
Share on other sites

No nie wiem czy tutaj mógłbyś dostać unbana za wyzywanie graczy i administrację, ponieważ mógłbyś nadal to robić a w podaniu możesz napisać tak sobie żebyśmy w to uwierzyli. Niech @Rufuszdecyduje

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gdybyś dostał bana za same wyzwiska jeszcze bym był za daniem ci szansy ponieważ,wierzę w to że przez rok mogłeś przemyśleć swoję zachowanie oraz możliwe że się zmieniłeś..

Niestety skreśla cię u mnie multi konto.

Jestem na NIE 

Piateczka

 

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dostałeś perm bana m.in. za obrazę admina po czym wpadłeś na pomysł żeby stworzyć multikonto, wejść na serwer i zrobić to jeszcze raz. Gdyby nie te multikonto to może byłbym za ub, ale w tym przypadku nie ma mowy. Jestem na NIE.

Pozdro600

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jest takie fajne przysłowie "jeden rabin powie tak, a inny powie nie" i niestety w Twoim przypadku wszyscy są przeciwni Twojej prośbie. Z jednej strony każdemu należy się druga szansa, ale z drugiej strony od samego początku wiedziałeś jakie są zasady na naszym serwerze (w końcu regulamin od czegoś jest) i nie tylko zlekceważyłeś punkt o obrazie admina, ale do tego zlekceważyłeś też punkt o multikoncie, żeby ponownie złamać ten pierwszy punkt. Trochę zagmatwane, nie uważasz? Możemy gdybać czy naprawdę się zmieniłeś czy tylko udajesz, ale jedno wiem na pewno, że w tej chwili NIE powinieneś utrzymać unbana.

Kończąc te marne wypociny, jestem na NIE.

 

PS - Każda osoba, której zależy na drugiej szansie, powinna nie tylko napisać podanie, ale także skontaktować się z Rufusem i zaproponować, że zrobi coś dla serwera/serwerowni, bo na pewno to by więcej znaczyło niż napisanie jednego zdania "sorry, zmieniłem się i więcej tego nie zrobię", bo takie coś to nawet dziecko wymyśli. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zwyzywałeś mnie, administracje, serwer, graczy :v I teraz oczekujesz unbana? Gdybyś jeszcze faktycznie żałował przez ten czas, a nie zakładał drugie konto, żeby wejść i zrobić dokładnie to samo. Po za tym poprawę obiecałeś już kiedyś kiedy ban był krótszy, jak widać były to tylko słowa rzucone na wiatr. Demokratycznie odrzucam prośbę o ub. 

BTW gdybyś nie czytał regulaminu tutaj masz pkt które złamałeś;

2. Zakaz wyzywania, obrażania i krytykowania innych graczy

8. Użytkownik powinien zachować kulturę na serwerze

33. Multikonto karane banem permanentnym

 

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×