Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o unbana


mujstary420 mnie bije

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: mujstary420 mnie bije

SteamID: STEAM_1:1:519505032

Admin który cię zbanował: Dominik

Powód bana/mute: Wallhack

Długość bana/mute: Permanentny

Data i godzina, o której dostałeś bana:Data 11-03-19 Godzina 14:59

Mapa na jakiej dostałeś bana:Mirage

Demko z mapy:Brak

Wyjaśnienie: Sam w sumie nie rozumiem dlaczego takiego ów bana dostałem. Po sprawdzeniu mida, który okazał się czysty zrotowałem na A, ponieważ na B stało już 3 moich z czego żaden nie podał infa że tam już są terroryści. Po trafieniu ziomka z jungli na pałace z akacza dostałem bana.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też miałeś takie dziwne akcje, dziwny movement, czasami przez sciany celowałeś, a za ścianą był przeciwnik, ja sam miałem ciebie zbanować ale nie miałem 100% pewności więc nie dałem ci, ale demko by sie przydało, jeszcze twoje konto steam budziło podejrzenia, 0 poziom, i tylko 2 znajo więc takie konto do chitowania, 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

4 minuty temu, michuba02 napisał:

Dla mnie też miałeś takie dziwne akcje, dziwny movement, czasami przez sciany celowałeś, a za ścianą był przeciwnik, ja sam miałem ciebie zbanować ale nie miałem 100% pewności więc nie dałem ci, ale demko by sie przydało, jeszcze twoje konto steam budziło podejrzenia, 0 poziom, i tylko 2 znajo więc takie konto do chitowania, 

Dziwny movement mógł być spowodowany tym ze nie moge robic szybkich ruchów myszką (myszka za 30ziko) albo tym że czasem wywalało mnie do pulpitu przez wyskakujące powiadomienia Windowsa. Gram na takim koncie bo nie bede wydawal 60zł na gre w której mimo prime bedzie mnostwo cziterów a mm nie gram juz wiesz dlaczego.

Edytowane przez mujstary420 mnie bije
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Dominik napisał:

No to Samo co Michuba. Sądzę że miałeś wh dziwny movment wychylanie prosto na łeb , miałeś sporo akcji podchodzących pod wh dlatego dałem ci Bana.

 Wychylałem prosto na łeb? Wychylałem gdzie spodziewałem się przeciwnika / drogą dedukcji, przykładowo: Wychylam na mida , wcelowywuje sie w lewą stronę okna, nie widzę nikogo po tej stronie - patrzę prawą, nikt nie wychyla przez następne parę sekund - connector albo short. Nie sądzę iż ten ban jest słuszny. Jeżeli byłoby demo mógłbyś je wtedy rozpisać a ja jestem przekonany , że każdą wypisaną przez Ciebie akcję bym dał radę wyjaśnić.

Edytowane przez mujstary420 mnie bije
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Head Admin

Dla osób z problemami, nieumiejących kliknąć ikonki demka w tabeli serwera:

auto0-20191103-144248-176770174-de_inferno-GLOBALELITE.pl___FFA___Skiny___Kosy___Rekawiczki.dem

 

Na 70% to to. Jeśli nie, to któreś w pobliżu. 

/mir/ <- przeszukaj sobie @Comfti i daj adminom które trzeba. 

 

Po raz kolejny przypominam, że wystarczy kliknąć na ikonkę kamerki obok nazwy serwera w tabeli serwerów na stronie głównej. Zapewniam, że działa to tak samo jak na każdej innej sieci. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dante napisał:

Dla osób z problemami, nieumiejących kliknąć ikonki demka w tabeli serwera:

auto0-20191103-144248-176770174-de_inferno-GLOBALELITE.pl___FFA___Skiny___Kosy___Rekawiczki.dem

 

Na 70% to to. Jeśli nie, to któreś w pobliżu. 

/mir/ <- przeszukaj sobie @Comfti i daj adminom które trzeba. 

 

Po raz kolejny przypominam, że wystarczy kliknąć na ikonkę kamerki obok nazwy serwera w tabeli serwerów na stronie głównej. Zapewniam, że działa to tak samo jak na każdej innej sieci. 

no fajnie fajnie, tylko że:pVrce5P.png

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mujstary420 mnie bije napisał:

@Dominik Jaki jest oficjalny werdykt? Mam czekać aż mi korzenie urosną czy jak

Problem z demkiem jest

werdykt bedzie prawdopodobnie dzisiaj

jeszcze ja musze powiedziec czy na demku cos było

Dominik nie zmienia zdania

A Comfti też ma problem z demkiem

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

1 minutę temu, michuba02 napisał:

Problem z demkiem jest

werdykt bedzie prawdopodobnie dzisiaj

jeszcze ja musze powiedziec czy na demku cos było

Dominik nie zmienia zdania

A Comfti też ma problem z demkiem

 

No dobrze, ale idąc tokiem myślenia Dominika, gdybyś poszedł do sądu bez dowodów to by cie wyśmiał i uznał oskarżonego jako niewinnego :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...