michuba02

Propozycje do serwera Only Mirage

Recommended Posts

Witam 

Only Mirage to serwer że jest i będzie tylko 1 mapa, czyli będzie trzeba dodać różne rzeczy żeby graczom nie chciało sie wychodzić z serwera, o to moje propozycje

- Po zamianie stron, ci którzy mają vipa albo admina mają kevlar automatycznie, i mogą kupić jeszcze hełm więc moja propozycja jest taka zeby nie mieć odrazu kevlara tylko żeby miec 800 dolarów i kupić kevlar bez hełmu

- Nowe rsy by sie przydały 

- Plugin żeby widać czy dana osoba która wchodzi na serwer ma status Prime

- Informacja że tylko 1 bombsite jest otwarty żeby było po środku ekranu żeby było widoczne, bo ludzie mają pretensje ze info sie pokazuje na chacie i nie widzieli tego bo jest za małe i w takim jest takie info, a nie po środku ekranu a takie info napewno każdy zobaczy

- Usunąc na dole ekranu napis 'Seria Zabojstw' jak dla mnie to jest nie potrzebne

- Częsc info takie jak tylko bombsite a jest otwarty powinno byc po angielsku żeby ludzie którzy nie rozumieją polskiego łatwo im było zrozumieć jaki bs jest otwarty a jaki nie

- Jak dana osoba wchodzi na serwer powinno sie pojawić małe okienko z regulaminem serwera (wiem że dałem taką propozycje i została odrzucona ale komu by sie chciało iść specjalnie na forum i czytać regulamin serwera kiedy regulamin będzie jak osoba wejdzie na serwer?) w ten sposob jak ktoś złamie regulamin to wtedy można dać info że trzeba było przeczytać to małe okienko a nie je zamykać i mieć je gdzieś

- Jak sie podłoży bombe to powinno być 35 sec do detonacji, jak ktos grał w csa z 2014 to tyle zajmowało żeby bomba wybuchła

- Sound effect 'Pierwsza krew' albo jak kto woli 'First Blood', czyli osoba która zabiła pierwszego przeciwnika to usłyszy ten sound effect, albo też osoba która zgineła też ten dzwięk usłyszy

- Zmienic dzwięk broni albo z cs 1.6 albo przed updatem w csgo że zmienili dzwięk broni 

- 20 slotów na serwerze może zmienic na 14, bo ludzie mają pretensje że im więcej ludzi wchodzi to im fpsy spadają więc to mogło by być rozwiązanie

- (Nie wiem czy sie da) ale dać mape mirage z 1.6, source żeby nie było tylko z cs:go

Takie mam propozycje na ten moment to wszystko co mi wpadło do głowy

Dajcie swoje opinie a może nawet wasze propozycje ;) 

@Dzagu mam nadzieję że pomogłem 

• Like 1

20 minut temu, Boguś napisał:

Proponowałbym bardziej, żeby serwer był ustawiony w taki sposób by mogły wchodzić tylko osoby z Prime 😄

To już było wprowadzone przez Dzaga jak miałem admina na arenkach, sam to zaproponowałem, dał tego only prime ale potem ustawił że każdy mógł wchodzić bo CS:GO wtedy był F2P i chciał wykorzystać przepływ nowych graczy :(

Można dodać coś co proponował wcześniej Halmer o ile się nie mylę. Aczkolwiek chodzi tu o plugin na Bet’y po śmierci. Dla przykładu kiedy umrę mogę obstawić jedną ze stron „/bet t - /bet ct”, wtedy nasz fundusz automatycznie zostaje przelany na bet’a. Kiedy się wygra dostaję się swoje obstawione fundusze x2, a jak przegra - wszystkie. 

• Like 2

Ten plugin był już tutaj lata temu :v

Jeśli dobrze pamiętam to zaczął się pieprzyć i dlatego go nie ma. 

4 godziny temu, Dante napisał:

- Informacja że tylko 1 bombsite jest otwarty żeby było po środku ekranu żeby było widoczne, bo ludzie mają pretensje ze info sie pokazuje na chacie i nie widzieli tego bo jest za małe i w takim jest takie info, a nie po środku ekranu a takie info napewno każdy zobaczy //Jestem za, to samo na FFA, plz.

Przecież to jest na FFA :v @Dante

• Upvote 1

Taaak, mam gdzieś paczkę starego DD2 i jest tam ten plugin, ale jest taki biedo-plugin bez komunikatów z kolorkami. Chyba tylko czasem się jakieś wyświetlą (fun fact, jest wgrany na CodModzie xD).

Ogólnie jestem za pluginem na bety, był spoko i bilansował trochę rozgrywkę przeciwko VIPom xd

W dniu 9.11.2019 o 19:04, michuba02 napisał:

- Po zamianie stron, ci którzy mają vipa albo admina mają kevlar automatycznie, i mogą kupić jeszcze hełm więc moja propozycja jest taka zeby nie mieć odrazu kevlara tylko żeby miec 800 dolarów i kupić kevlar bez hełmu; //Widzę, że ktoś nie patrzy na zmiany na swoim starym serwerze xD Na FFA próbujemy się tego pozbyć od paru miesięcy, ale myślę, że fajny sposób, żeby było dodatkowe 800$ zamiast kevlaru.

- Nowe rsy by sie przydały //To zrób xD

- Plugin żeby widać czy dana osoba która wchodzi na serwer ma status Prime //Po co Ci to? Serio pytam, ja nie lubię szufladkować ludzi na prime/nieprime bo w obu tyle samo cziterów

- Informacja że tylko 1 bombsite jest otwarty żeby było po środku ekranu żeby było widoczne, bo ludzie mają pretensje ze info sie pokazuje na chacie i nie widzieli tego bo jest za małe i w takim jest takie info, a nie po środku ekranu a takie info napewno każdy zobaczy //Jestem za, to samo na FFA, plz.

- Usunąc na dole ekranu napis 'Seria Zabojstw' jak dla mnie to jest nie potrzebne //Za, bezsensowny spam i natłok informacji

- Częsc info takie jak tylko bombsite a jest otwarty powinno byc po angielsku żeby ludzie którzy nie rozumieją polskiego łatwo im było zrozumieć jaki bs jest otwarty a jaki nie //idk, na Mirage chyba większość to Polacy xd Chyba da się uzależnić treść od języka, ale wymagałoby to pewnie trochę pracy od @Dzagu i @BobPixel#DJ#Back

- Jak dana osoba wchodzi na serwer powinno sie pojawić małe okienko z regulaminem serwera (wiem że dałem taką propozycje i została odrzucona ale komu by sie chciało iść specjalnie na forum i czytać regulamin serwera kiedy regulamin będzie jak osoba wejdzie na serwer?) w ten sposob jak ktoś złamie regulamin to wtedy można dać info że trzeba było przeczytać to małe okienko a nie je zamykać i mieć je gdzieś //Kiedyś można było tak zrobić, wprowadzenie panoramy to zepsuło. Jest chyba gdzieś plugin, ale myślę, że z takimi pytaniami musisz napisać na PW do Dzaga lub Pixela, jak się uda to jestem za

- Jak sie podłoży bombe to powinno być 35 sec do detonacji, jak ktos grał w csa z 2014 to tyle zajmowało żeby bomba wybuchła //ale jest 40 i to jest standard w CS:GO od wielu lat, nie wiem czy chcesz wprowadzać to dla tych setek nowych graczy dla 3 może 4 którzy kiedyś wbiją na ten serwer :v

- Sound effect 'Pierwsza krew' albo jak kto woli 'First Blood', czyli osoba która zabiła pierwszego przeciwnika to usłyszy ten sound effect, albo też osoba która zgineła też ten dzwięk usłyszy //za, fajna rzecz, zwykłe Quake Sounds

- Zmienic dzwięk broni albo z cs 1.6 albo przed updatem w csgo że zmienili dzwięk broni  //idk, nie wiem czy chcemy się cofać o tyle lat wstecz xd

- 20 slotów na serwerze może zmienic na 14, bo ludzie mają pretensje że im więcej ludzi wchodzi to im fpsy spadają więc to mogło by być rozwiązanie //miałeś kiedyś więcej niż 14 graczy na tym serwie? Przecież on ma 128 tickrate i więcej slotów przeznaczonych. Więc powinien śmigać lepiej przy niepełnym serwie :d Ale jak wolisz, mnie to obojętne xd

- (Nie wiem czy sie da) ale dać mape mirage z 1.6, source żeby nie było tylko z cs:go //dodawanie map do tego serwera na razie to kiepski pomysł, mam wrażenie, że odepchnie graczy, bo większość to nowi (patrz na FFA, tam na mirage większość jest nowych graczy, nie warto dla tych 2,3 zmieniać wszystkiego. Jak wstawiliśmy starego DD2 na serwer only DD2 to w zasadzie bardziej stracił niż zyskał, bo były problemy z mapą)

@Comfti ale nie działa jak trzeba, bo nie zawsze wyświetla. 

• Upvote 1

- Sound effect 'Pierwsza krew' albo jak kto woli 'First Blood', czyli osoba która zabiła pierwszego przeciwnika to usłyszy ten sound effect, albo też osoba która zgineła też ten dzwięk usłyszy //za, fajna rzecz, zwykłe Quake Sounds 

- Usunąc na dole ekranu napis 'Seria Zabojstw' jak dla mnie to jest nie potrzebne //Za, bezsensowny spam i natłok informacji Zrobione

- dodałem nowy lvl ranks 

http://lvl.globalelite.pl/mirage/?page=home#

• Upvote 1

Hej,na prośbę @michuba02 dodaję moje 

propozycje:

+Dodanie pluginu typu !ruletka 

+Możliwość rozmowy z przeciwną drużyną 

podczas "fazy kupowania" (o ile to możliwe : /) 

+Obok wiadomości z tytułem piosenki na czacie dodać od kogo ona jest. (Dany gracz który ją zaproponował na forum) 

+Naprawienie głosowania ALL TALK (zazwyczaj po głosowaniu zainicjowanym przez admina,alltalk nie działa choć głosów było 100%) 

+Usunięcie granatów+dodatkowego hp za trafienie w głowę (w ciało może zostać) za granaty można dodać medishota

+Dodanie dla darmowego vipa medishota+zestaw granatów na start

• Upvote 1

+Dodanie pluginu typu !ruletka (Na TAK, fajna rzecz i da troche emocji jak ktoś może obstawić jakąś sume)

+Możliwość rozmowy z przeciwną drużyną 

podczas "fazy kupowania" (o ile to możliwe : /) (Na NIE, tylko na 5 sec rozmawianie z przeciwną drużyną? Bezsensu według mnie

+Obok wiadomości z tytułem piosenki na czacie dodać od kogo ona jest. (Dany gracz który ją zaproponował na forum) (Niestety gracz o nicku michuba02 zrobił błąd w configu, prosze o DEGRADA dla tego pana, następnym razem będzie od kogo ten utwór był zaproponowany.

+Naprawienie głosowania ALL TALK (zazwyczaj po głosowaniu zainicjowanym przez admina,alltalk nie działa choć głosów było 100%) (Na TAK, miałem to dodać ale kolega był szybszy ;) )

+Usunięcie granatów+dodatkowego hp za trafienie w głowę (w ciało może zostać) za granaty można dodać medishota (Co do medishota już napisałem na wielkie NIE, HP za zabicie normalnie albo w HS jest dobre więc tu nie potrzeba zmian) 

+Dodanie dla darmowego vipa medishota+zestaw granatów na start (Co do medishota jestem negatywnie nastawiony do tego czegoś :v ale co do nadeów to jestem za, ale nie wszystkie granaty)