Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Prośba o unbana v2?


mujstary420 mnie bije

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: mujstary420 mnie bije

SteamID: STEAM_1:1:519505032

Admin który cię zbanował: Dominik

Powód bana/mute: Wallhack

Długość bana/mute: Permanentny

Data i godzina, o której dostałeś bana: 11-14-19 18:09

Mapa na jakiej dostałeś bana: Brak

Demko z mapy: Brak

Wyjaśnienie:Dostałem bana w momencie gdy nawet nie było mnie na serwerze, proszę o wyjaśnienie sytuacji przez admina, ewentualnie rozpisanie demka. Z pewnością udowodnię swojej niewinności :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana ode mnie, twoje wcelowywanie sie przez sciane setny raz spowodował, ze ci dałem bana za wh.

Już wiem czm Dominik ciebie zbanował za pierwszym razem

auto0-20191113-122951-1761995955-de_dust2-GLOBALELITE.pl___FFA___Skiny___Kosy___Rekawiczki.dem

Tu jest demko, twoje wcelowywanie sie przez sciane to juz przegięcie, 1 raz ok może przypadek ale kurde 10 razy to juz przesada...

@Czesti @Nefrete cs.money @noskillPL i inni gracze też mogą to potwierdzic ze ty masz nie czyste zagrywki

Mam tutaj przykład co zrobiłeś, niestety na demku tego nie ma nw czm, byłeś w CT, broń AUG, poszedłeś na longa, terro szedł longa, rzucił flesza, miałeś mleko, i celownikiem przez ściane wymierzałeś w niego, i to było wczoraj na dd2.

Ty wgl masz dar boga, że wiesz gdzie przeciwnik jest, jak na mirage, za skrzynką, typo jest po lewej stronie skrzynki, wcelowujesz sie w lewą strone nie patrząc prawej, i tak na odwrót, typo po prawej, patrzysz prawą, i masz gdzieś tą lewą strone.

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@up
Odpowiem jutro na każde pytanie i sa opisze to demko oczywiście bo teraz nie mam czasu
PS:To z augiem to było tak że miałem niepełne mleko (praktycznie znikome i wtedy ogladal mnie bodajże TrebuH) i nie wymierzałem celownikiem przez sciane tylko zmienilem pozycje celownika na wyjscie z drzwi zebym byl przygotowany i odrazu po uslyszeniu kroków szarżującego na mnie ziomka zaczałem strzelac  :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Jak na moje wygląda to w następujący sposób.

 

Runda 2 Nie powinieneś wiedzieć, że wychylę z tamtego miejsca, a mimo to byłeś tam wcelowany.

 

Runda 8 Pozostawia wiele do życzenia.

Wydaje mi się, że jak wchodzi się jako CT na shorta to patrzy się na róg a nie na skrzynkę w pozycję, gdzie może wychylić się  głowa przeciwnika, mowa tutaj o fragu na torsenie.

Drugi frag tak samo podejrzany, wygląda, jakby celownik delikatnie leciał ku górze względem zbliżającego się drugiego, pozostałego przy życiu gracza CT.

 

Runda 19 Celownik tak samo poleciał Ci jakoś dziwnie na model, zamiast w wejście w drwi, co normalne raczej nie jest.

 

Runda 22 W tym miejscu też mi się wydaje, że każdy normalny gracz, wchodząc w shorta powinien w takim wypadku pierwsze wcelować się z róg pod schodami, Ty natomiast wcelowałeś się w pozycję, którą powinno się sprawdzać jako drugą, jakbyś wiedział, że ktoś tam będzie.

 

Runda 24 Nie mając idealnego  respa na longa, wbiegasz w niego, jakbyś był w pełni przekonany, że nikogo nie ma ani w picie ani po prawej stronie wybiegając z anarchi. Mając respa bardziej do prawej strony ( bliżej rampy TT  a nawet i na rampie ) jestem prawie na 100% przekonany, że CT zdążył by się schować i to też raczej każdy wie.

 

Tym samym, jak na moje oko, to tutaj jest zbyt wiele zbiegów okoliczności, żeby to można było nazwać zbiegami okoliczności. Nie sprawiasz wrażenia osoby, która ma jakieś wspomaganie celowania, ale osoby, która umie dobrze korzystać z WH. Niejednokrotnie sprawiałeś wrażenie zbyt pewnego siebie i miałeś wiele, wiele więcej dziwnych akcji na innych mapach.

Jestem oczywiście tylko człowiekiem i mogę się mylić, więc proszę tutaj o wyrozumiałość, natomiast proszę się zapoznać z moją opinią i się do niej odnieść. 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@up
Runda 2: Byłem poprostu wcelowany w mida, co w tym dziwnego? Byłem przygotowany na nagły powrót jakbyś chciał mnie poprostu zbaitować.

 

Runda 8: Jako tako masz racje, tak sie nikt normalny nie zachowuje lecz popatrz wtedy na mój movement, chcialem sie zatrzymać żeby poprawić kabla od słuchawek ale zauważyłem "wypustke" nad skrzynią (głowa) więc strzeliłem.

Runda 19: Mam tanią i słabą myszke jak mówiłem w poprzedniej prośbie, ten ruch jako tako nie wydawal mi sie dziwny, ale może to wyglądało tak przez akcelerację myszki / okruch na podkładce ,idk. Nie pamiętam dokładnie tamtej akcji, lecz możliwe jest również, że zauważylem model przeciwnika i chcialem juz nakierowac ale że juz nie mialem szans trafic (w dodatku walka na daleko deaglem) to odpuscilem. Warto zaznaczyc że widok demka nie jest 1:1 z widokiem gracza przez ping i extrapolacje.

Runda 22: Racja, powinno się lecz to że nie grałem dusta 2 dość długo sprawiło że nie zwróciłem na to aż tak wielkiej uwagi.

Runda 24: Wtf? Przecież widać jak byk że byłem wnerwiony poprzednią rundą i chciałem spushować na fragi 😉

Jak na te powyżej podane rundy to tyle, jeżeli chcecie żebym coś jeszcze wyjaśnił, nie ma sprawy.
@noskillPL 5zbiegów okoliczności to już nie zbiegi okoliczności? xD to nie jest dużo przecież :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

auto0-20191113-122951-1761995955-de_dust2-GLOBALELITE.pl___FFA___Skiny___Kosy___Rekawiczki.dem

W rundzie 3 - miałeś mp5, biegłeś na longa i przez ściane byłeś wcelowany w typka co wybiegał, jak sie z tego wytłumaczysz?

Sorka z tą historią że miałeś aug, a to było mp5 xD

Tylko prosze mi nie wciskaj kit z słuchawkami ze masz Razer za 2k pln

specjalnie szukałem tej akcji 3 godziny, bo właśnie po tym chciałem ci dać bana

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

@up ale ty bredzisz ziomek XDD
To wcale nie było celowanie na typa tylko normalne wcelowanie się w drzwi, nawet nie jechalem idealnie na nim tylko kolo niego tą myszką, zbieg okoliczności. W tamtym momencie zauważ też że nawet on zaczal do mnie pierwszy strzelac a nie ja do niego, marne te wasze "dowody"

Edytowane przez mujstary420 mnie bije
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, mujstary420 mnie bije napisał:

@up ale ty bredzisz ziomek XDD
To wcale nie było celowanie na typa tylko wcelowanie się, nawet nie jechalem idealnie na nim tylko kolo niego tą myszką, zbieg okoliczności. W tamtym momencie zauważ też że nawet on zaczal do mnie pierwszy strzelac a nie ja do niego, marne te wasze "dowody"

Typie oglądałeś wgl to demko i tą runde którą napisałem? xD

To jest dziwne, normalny gracz by sie wcelował w drzwi a ty zanim jeszcze byłeś wpatrzony w drzwi, to przez sciane sie gapiłeś, i twój celownik był na przeciwniku, i tak go namierzałeś idealnie,  jak dla mnie to jest dobry dowód że grałeś z WH bo kto sie wcelowuje w ściane???

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

3 minuty temu, michuba02 napisał:

Typie oglądałeś wgl to demko i tą runde którą napisałem? xD

To jest dziwne, normalny gracz by sie wcelował w drzwi a ty zanim jeszcze byłeś wpatrzony w drzwi, to przez sciane sie gapiłeś, i twój celownik był na przeciwniku, i tak go namierzałeś idealnie,  jak dla mnie to jest dobry dowód że grałeś z WH bo kto sie wcelowuje w ściane???

Tak teraz mam to demko przed sobą.Jeżeli to było idealne namierzanie przez ściane to ja jestem Maria Boska... Pamiętasz co ja wczesniej pisalem o braku mozliwosci szybkich ruchów mojej myszki, gdybym nią machnal zeby sie odrazu w drzwi wcelowac to bym pewnie tam baczki krecil ziomek

Edytowane przez mujstary420 mnie bije
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mujstary420 mnie bije ale to nie jest jedyna akcja o którą cię podejrzewają gracze jak i administracja na serwerze. Jest wiele więcej demek z tych akcji na których widać jak dokładnie celujesz na innych przez sciany itp. Zamiast przyznac się już to ty jakieś bajeczki administracji wciskasz gdzie mają wystarczające dowody na twojego bana. Dla mnie ban sluszny z tego powodu iż sam wiem jak na mnie celowales itd. Więcej nie mam nic do powiedzenia. Ale z unbanem będzie trudno. 

Edytowane przez ¥°TrebuH°¥
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up
Twoja logika: Większość lepszych graczy powinna dostac bana bo miala akcje na ktorych celowala do kogos przez sciany.
Ja sam dobrze wiem  że jestem niewinny i jeżeli będzie trzeba to poprostu pójde na inną serwerownie na której nie ma bana za nic, tyle.
// EDIT
Mogę się założyć że wielu z was też miało takie akcje tylko sobie sprawy nie zdawali :)

//EDIT2
Ciekawe tez ze nie sprawdziliscie jak sie wychylam zawsze na longa/obracam, praktycznie zawsze tak jak na tym "OCZYWISTYM WH" heh. (Przykładowo runda 16 tego podesłanego przez cb demka, tylko że w drugą strone)

Edytowane przez mujstary420 mnie bije
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory ale ja nie przypominam sobie żebym celował przez ściany i olewał 2 strony jak przeciwnik moze być po lewej albo po prawej stronie skrzynki na mirku ;) 

Masz dobre wytłumacznie, nie powiem, teraz pytanko czy są one prawdziwe, bo my nie wiemy co masz na twoim PC.

Jest duzo demek na których 80% akcji są podejrzane, a 20 jest czystym zagraniem.

Wielu graczy narzekało że masz dziwne akcje nie 1 osoba nie 2 ale tak z 10+ osób.

Ja też byłem podejrzewany o chity jak składałem podanie o admina na Arenki 1v1, byłem nowy, nikt mnie nie znał, tylko 2 opiekunów, 1 z nich myślał że coś mam, bo zawsze byłem top 1 w tabeli, miałem szybkie reakcje itp (RIP Arenki (*) )

Ale potem udowodniłem że nic nie mam, wyjaśniłem mój sposób myslenia i co robiłem w każdych akcjach, bo miałem dużo doświadczenia w tą gre, steam konto który tylko idiota by chitował.

A ty? 0 poziom steam, 3 stopien, celujesz w ściany, dziwny movement, i to mi sie nie podoba, tak z 50 akcji które mają wiele do życzenia.

Już sie nie będe wypowiadał bo grzecznie poczekam na opinie innych użytkowników

Życze miłego dnia :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Co do wyjaśnienia czemu nie mam prime, czemu mam 3 stopień to powiem tak:
Nie będę wydawał 65złotych za status który umożliwi mi grać z cheaterami tak czy siak tylko że nie kręcących się. Nie gram dzięki temu mm'ów/wingmanów bo to jest dosłownie strata czasu bo mecz co mecz jest jakiś cheater czy spinbot czy jakiś kid z wh co wywala non stop prefire. Mój komputer to ziemniak (Pentium G2030, Geforce GT 610, 8GB Ram) dzięki temu moje ruchy nie dokońca są przetwarzane jakbym chciał. Myszka to jakaś z biedry za 30ziko, słuchawki które mają przesłuch niemiłosierny (słychać jak mówie w grze). Również życzę miłego dnia lecz imo powinniście popatrzyć na to bardziej obiektywnie + nie bazować na jednym/dwóch demkach lecz na średniej.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mujstary420 mnie bije wiele demek było rozpatrywanych na twoje zagrania lecz każde wynikalo z tego iż celowanie przez sciany perfekcyjnie i praktycznie co rundę to odrazu z buta administracja może dać bana, bo ma pewność co do twojego zagrania. Możesz również kłamać w tych twoich wypowiedziach ale nie jestem administratorem więc nie będę się wtrącać za bardzo ale jako gracz ffa wiem dobrze jak celujesz itd, ponieważ wiele razy (no praktycznie ciągle) po twoim zabiciu mnie oglądałem pośmiertne demko (jakby) i było widać. Inni również to obserwowali jak ich zabijales i stwierdzili, że twoje zagrania są podejrzane więc dostałeś kolejnego bana za Wh tym razem już chyba bez możliwości unbana. Również życzę miłego wieczorku. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

To teraz coś ode mnie

Sytuacja z mapy DD2 - zostaje sam na dwóch, jeden z przeciwników jest mujstary. Rzucam smoke przed double doorsy od strony longa. Po moim skróceniu przez smoke'a nawet mnie nie słyszałeś, bo byłem cały czas na shifcie, odwracasz się na mnie i perfidnie jesteś wcelowany. Normalny gracz by poszedł razem z kolegą z drużyny, żeby go coverować. Po tym zacząłem cię cały czas oglądać i miałeś dziwne akcje. Kilka rund później zostałeś 1 na 1. Siedziałeś praktycznie całą rundę za autem na longu, patrząc CT, long, short (tutaj był przeciwnik i celownik ci lekko uciekał w tamtą stronę, bo był tam przeciwnik)

 

Obserwowałem Cię po tym na Nuke i miałeś podobne akcje jak opisane wyżej. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...