Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Nie wiem czemu zostałem zbanowany.


people are so mad

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Pituś napisał:

Ja wszystko widziałem i mogę potwierdzić, że kolega huh? grał ma aimbocie wallhacku i autobanyhopie. Oglądałem go przez cały mecz i widziałem że on cheatuje od razu napisałem do @michuba02

Co do aimbota, to wiem z jakiej akcji to podejrzewacie ale do wh i bh się nie zgodzę. Oczywiście do aimbta też się nie zgodzę, bo nie używam, ale te strzały z digla siadały tak pięknie.

BH na tym serwerze robi się bardziej płynniej i więcej skoków siada, oczywiście na scrolu bo inaczej nie da się robić bh, jak dla mnie.

WH to nie wiem z czego, więc prosił bym o rozpisanie tej rundy czy coś w tym stylu.

Edytowane przez huh?
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, huh? napisał:

Co do aimbota, to wiem z jakiej akcji to podejrzewacie ale do wh i bh się nie zgodzę.

BH na tym serwerze robi się bardziej płynniej i więcej skoków siada, oczywiście na scrolu bo inaczej nie da się robić bh, jak dla mnie.

WH to nie wiem z czego, więc prosił bym o rozpisanie tej rundy czy coś w tym stylu.

dobrze demko dam tutaj żeby każdy miał dostęp do niego

Prosze o cierpliwość bo teraz nie moge, jak zkoncze mma to dam demko :) 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

5 minut temu, huh? napisał:

ale te strzały z digla siadały tak pięknie.

Z tego co wiem to nawet pierwszy gracz w topce tak nie strzela jak ty z tego deagle. Aimbot według mnie jest przez ciebie używany razem możliwe z Wh. Według mnie to ezfrags, ponieważ wiem jak te cheaty działają a tak właśnie strzelales jakbyś je posiadał. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ¥°TrebuH°¥ napisał:

Z tego co wiem to nawet pierwszy gracz w topce tak nie strzela jak ty z tego deagle. Aimbot według mnie jest przez ciebie używany razem możliwe z Wh. Według mnie to ezfrags, ponieważ wiem jak te cheaty działają a tak właśnie strzelales jakbyś je posiadał. 

Jak wprowadzono non-prime to założyłem 2 smurf konta i pobrałem ezfrags'y. Powiem ci że VAC'a można na nich złapać w mniej niż minutę.

Edytowane przez huh?
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, huh? napisał:

 Powiem ci że VAC'a można na nich złapać w mniej niż minutę.

Owszem na grach Turniejowych/skrzydłowych lub uproszczonych itd. to tak potwierdzam to lecz na serwerach społecznościowych to już tutaj jesteś w błędzie. Czyli właściwie tutaj jakby wpadles z tymi cheatami według mnie. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ¥°TrebuH°¥ napisał:

Owszem na grach Turniejowych/skrzydłowych lub uproszczonych itd. to tak potwierdzam to lecz na serwerach społecznościowych to już tutaj jesteś w błędzie. Czyli właściwie tutaj jakby wpadles z tymi cheatami według mnie. 

Społecznościwe to pierwsze co zrobiłem, ale vaca dostałem a na 2 koncie na dm'ie.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...