Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na admina.


Hibitch

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:SO CLOSE
Wiek:15
Coś o sobie:Siema jestem Krzysiek mam 15 lat interesuje się motoryzacja i informatyka w wolnym czasie spędzam czas na serwerze ewentualnie grzebię cos przy motoryzacji. Na waszym serwerze gram już z dwa lata tylko po prostu na jedynym koncie dostałem vaca i teraz mam drugie.
ps: nie chciało mi się używać interpunkcji.
znajomość SM: 5
Doświadczenie:myślę,że mam jakie kolwiek doświadczenie w byciu adminem,poniewaz mialem juz admina na roznych serwerach. Najdłużej admina mialem na serwerze only awp(Rok) 
link do gametracker'a: https://www.gametracker.com/player/SO CLOSE/188.68.252.62:27015/
Kontakt: steam,fb 
Edytowane przez Hibitch
Musialem coś dopisać.
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Jestem na NIE

Nie będę się bawił tym razem w żadne "plusy" czy "minusy", bo plusów nie masz praktycznie w ogóle.

Nie wiem czy czytałeś wymagania, więc proszę tutaj -Brak blokady VAC na koncie Steam, -Minimalny wiek -  16 lat, -Dobra reputacja wśród graczy, 

To są podpunkty, których nie posiadasz (nie licząc blokady Vac).

Godzinę temu, Hibitch napisał:


ps: nie chciało mi się używać interpunkcji.

To jest chyba jakiś żart. PS; A mi się nie chce przyjmować Ciebie na administratora :) 

Jeżeli chodzi o doświadczenie, to nie do końca wierzę, że faktycznie masz ten rok stażu gdzieś tam, no ale okey. 

Aktywność to chyba jest jakiś kolejny żart. nie licząc 2 dni, twoja aktywność to 1h-30min albo coś pomiędzy (jeżeli grałeś wcześniej dajesz linki do GT do wszystkich kont). Jeżeli chodzi o reputacje, to nie raz wyzywałeś graczy albo administracje w momentach kiedy myślałeś, że nikt o tym nie wie. Więc tak jak pisałem wcześniej jestem na NIE

Czekam na wypowiedź @Elemen[T]  @Insane @Rafał @✪AZZTORM✪.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie wiem o co ci chodzi Ale bardzo ciekawie to napisałeś I powiem ci,że większość rzeczy które tu napisałeś to nie prawda.

Po 2 Masz problem O to, że na starym koncie dostałem vaca ? To śmieszne.

Jeśli chodzi ci o wiek to dobrze też zaraz mogę wskazać osobę O nazwie trebuh który nie mial 16 lat i został przyjęty.

Po 3 nie używałem interpunkcji bo mi się spieszylo I to, że napisałem "PS" to O takie coś masz problem? I też powiem ci,że jakoś nie przypominam sobie żebym  w jakiś sposób wyzywal administrację, jeśli tak poproszę dowód." Dobra reputacja wśród graczy" powiem ci, ze osoby grające na serwie co grały kiedyś I grają teraz to jakoś mnie pamiętają I mają ze mną dobry kontakt więc nie wiem w czym Ty widzisz problem.

A jeśli chodzi I czas gry to powiem ci, że miałem dłuższą przerwę od hns I mi się wyzerowal czas grania na serwie jak I nawet te "zabójstwa z noży"

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Hibitch napisał:

 

Jeśli chodzi ci o wiek to dobrze też zaraz mogę wskazać osobę O nazwie trebuh który nie mial 16 lat i został przyjęty.

 

 

Mordo. Przyjęto mnie na e stanowisko z powodu doświadczenia a ty jego za dużego nie masz. I to każde słowo, które rufus napisał jest prawdą. Większości osób na serwerze kiedy ty grałeś to mogą potwierdzić. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ¥°TrebuH°¥ napisał:

Mordo. Przyjęto mnie na e stanowisko z powodu doświadczenia a ty jego za dużego nie masz. I to każde słowo, które rufus napisał jest prawdą. Większości osób na serwerze kiedy ty grałeś to mogą potwierdzić. 

Nie masz prawa głosu. Żegnam

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Hibitch napisał:

Nie masz prawa głosu. Żegnam

Otóż to jako gracz mam i jako poprzedni admin tego serwera. Otóż dodam również, że gdy ja miałem jeszcze tutaj admina zdarzało ci się mnie zwyzywac itd. Ja tu pisze tylko z powodu tego że podałeś mój nick w podaniu i stwierdzam fakt. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ¥°TrebuH°¥ napisał:

Otóż to jako gracz mam i jako poprzedni admin tego serwera. Otóż dodam również, że gdy ja miałem jeszcze tutaj admina zdarzało ci się mnie zwyzywac itd. Ja tu pisze tylko z powodu tego że podałeś mój nick w podaniu i stwierdzam fakt. 

Daj dowód, ze cie wyzwalem. A jesli nie masz czasem dystansu to nie moj problem.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że zrobił się tutaj niezły bałagan. Najpierw kilka słów, a potem przejdziemy do sedna sprawy.

@RufusByć może i masz rację i hibitch faktycznie wyzwał graczy i Administrację, ale uwierz mi, że ironia z Twojej strony była kompletnie niepotrzebna (m.in. kwestia tego PS).

@¥°TrebuH°¥Czy byłeś dobrym Administratorem HNS czy nie, to nie mnie to oceniać (nie mam zamiaru wypowiadać się publicznie na temat Twojej degradacji, bo kto ma wiedzieć o tym co się wydarzyło na serwerze to wie, ale dla przypomnienia powiem Ci, że nie odszedłeś, bo miałeś ogromne doświadczenie, którego my nie potrafiliśmy docenić, a z pewnych względów, które przeczą temu co piszesz w sprawie Hibitcha), jednak nie wiem czy wiesz, ale obowiązuje nas regulamin nie tylko na serwerze, ale i na forum. Dotyczy to m.in. postów na SB (notabene jakiś dzień, a może dwa dni temu napisałeś 4 wiadomości pod rząd) czy niepotrzebnego spamu (dyskusja, którą prowadzisz z Hibitchem jest zbędna, bo od tego macie priva/discorda/ts'a), co nie bardzo stawia Cię w dobrym świetle, nie uważasz? Jako Administrator z dużym stażem powinieneś wiedzieć, że regulamin jest dla Nas (czyt. Adminów) najważniejszy, bo jeśli My go nie będziemy przestrzegać, to dlaczego ma to robić zwykły gracz, który zawsze może odejść na inną serwerownię? Oczywiście, w Naszym przypadku jest tak samo, co nie zmienia faktu, że My mamy o wiele więcej do stracenia niż Oni (choć nie będę porównał swojej pracy do H@, Moderatorów, itd.). Wiesz, choć nadal gram na HNS, to ostatnio zacząłem przebywać trochę więcej na innych serwerach Globalelite, a dokładniej na AWP, DR czy FFA, dlatego bardziej zainteresowałem się treściami, które są zamieszczone w tych działach. Zauważyłem też, że coraz częściej wypowiadasz się na forum, zwłaszcza w sprawie skarg na serwerze u Comfitego i może ta uwaga jest nie na miejscu, ale Twoje zachowanie zaczyna mnie coraz bardziej denerwować. Wszędzie gdzie się wypowiadasz, brzmisz tak jakbyś w każdym temacie był najlepiej obeznany (m.in. sprawa z cheatami czy podanie Hibitcha), a czasem po prostu tylko przytakujesz Adminowi jakbyś chciał mu się "przypodobać" (m.in. sprawa z jednym z H@, ale nie będę teraz tego rozwijał), bo Twoje treści nie wnoszą nic nowego do sprawy, która jest w danej chwili rozpatrywana. Rozumiem, że próbujesz być aktywny na serwerze, na którym aktualnie grasz i nawet to pochwalam, ale nie zapominaj o tym, że nie jesteś najlepszym graczem CS'GO i nie zawsze musisz mieć we wszystkim rację. Co więcej, jeśli zamierzasz pełnić rolę Administratora na którymś z serwerów Globalelite, to na pewno takie zachowanie nie przybliża Cię do tego, bo inni Admini, Opiekunowie i H@ widzą co piszesz i wiedzą o tym jaka była sytuacja na HNS, więc zanim zaczniesz składać nowe podanie na jakiś serwer, to zacznij od czegoś prostego jak np. przeczytanie regulaminu forum czy przeproszeniu paru osób z HNS.

@HibitchZdaje sobie sprawę z tego, że cały ten spam jest wynikiem ataku ze strony Trebuha (w przypadku Rufusa było to tylko wyrażenie własnego zdania na temat Twojego podania, choć jak napisałem wyżej przyznaję, że mógł sobie darować te uszczypliwości), jednak fakty są takie, że nie tylko złamałeś regulamin forum pisząc dwa posty pod rząd, ale pokazałeś też, że jesteś dość wybuchowy, bo wystarczyło jedno zdanie Trebuha, a Ty od razu wszedłeś z nim w zbędną dyskusję zamiast poczekać na opinię innych Administratorów na temat Twojego podania. Admin nie może być osobą, którą można tak łatwo sprowokować, a to kto miał rację nie jest w tym przypadku istotne, bo i Ty i On macie swoje za uszami (swoją drogą ta sytuacja za bardzo przypomina mi piaskownicę, w której dzieci kłócą się o nieswoją łopatkę).

No, mamy to już za sobą, choć pewnie nie wszystkim będzie chciało się to czytać.

 

Co do samego podania to dla mnie sprawa jest prosta.

+ Staż na serwerowni

+ Godziny

+ Znajomość SM

+ Mutacja

+/- Aktywność

+/- Doświadczenie

- Regulamin

- Wiek

- VAC

- Kłótliwy

Lubię Cię, ale niestety jestem na NIE, bo nie spełniasz zbyt wielu wymagań. Co więcej, opinie na Twój temat są różne i niektórzy potwierdzają to, że wyzywałeś innych graczy i Administratorów, a do tego obawiam się, że mógłbyś dać przyzwolenie innym graczom na łamanie regulaminu (m.in. txt). Dzisiejsza awantura też utwierdziła mnie w przekonaniu, że nie jesteś odpowiednią osobą do sprawowania rangi Administratora HNS. Przepraszam, ale tak będzie lepiej i dla Ciebie i dla serwera.

Edytowane przez Ponizam
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

Halo to jest podanie o admina? Bo mi to przypomina dwójkę kłócących się dzieci, którzy najwyraźniej nie dorośli, żeby załatwiać swoje sprawy na pv ewentualnie sb. I właśnie tutaj pokazałeś Hibitch powód, dlaczego nie zasługujesz na te stanowisko, jeżeli nie potrafisz zachować kultury nawet w własnym podaniu o Admina. Podanie odrzucone spróbuj kiedyś tam (co najmniej za tydzień, ale ja bym radził jak już dojrzejesz).

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...