Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie na Admina.


⑥TOREBA⑨

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ¥°TrebuH°¥

Wiek: 15 Lat

Coś o sobie:Nazywam się Hubert z czego można wyniknąć z nicku :) Lubię grać w Piłkę siatkową jak i pingponga :D Ps. Co do mojego poprzedniego degrada wypowiem się tyle, że się zmieniłem co do paru rzeczy związanych z moją przeszłością 😛

SteamID:STEAM_1:1:506605699

Znajomość SM: 9/10

Znajomość Regulaminu: Dobre 9/10  ¯\_(ツ)_/¯

Ilość godzin w CS:GO: Aktualnie 528h

Ranga CS:GO: Aktualnie mg1.

Link do gametracker'a:https://www.gametracker.com/player/¥°TrebuH°¥/91.234.146.169:27315/

Kontakt: Steam    messenger

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • VIP

Jako gracz na serwerze jesteś raczej rozpoznawalny, coś tam potrafisz strzelać, z tego co napisałeś to znasz regulamin i SM . Natomiast kwestia poprzedniego degrada nie daje mi spokoju i w pewnym stopniu przychyla mnie to do negatywnej opinii. Tak samo, Nurtuje mnie też pewna kwestia, która miała miejsce dzisiaj na serwerze, gdzie jako były admin powinieneś znać coś takiego jak u@, Ty natomiast wolałeś na cały serwer krzyczeć, że ktoś lata odpalony i pochopnie oceniłeś, że powinienem go zbanować, co dla mnie nie było oczywiste patrząc na jego grę, Ty i tak dalej byłeś przy swoim, a pochopne ocenianie raczej nie idzie w parze z adminowaniem. Także ja na obecną chwilę jestem na NIE.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Panie TrebuH

Widze że znowu składasz podanie o admina, widać u ciebie determinacje i zapał, i to jest mile widziane u admina, ale widać też że robisz to na siłe.

 

+ Regulamin 

+ Grać umie

+ SM

+ Doświadczenie

+ Rozpoznawalny 

+ Aktywność

- / + Wiek 

- / + Ranga

- Degrad z HNS

- Różne rzeczy sie o tobie słyszy (że jesteś toxic, jak tracisz punkty to płaczesz i sie wydzierasz)

- Na siłe robisz żeby dostać tego admina 

- Czasami za szybko oceniasz że ktoś może miec cheaty

 

Widać że po tym degradzie wciąż walczysz żeby dostać admina.

Widać że masz dobre chęci, ale stary przykro mi ale jestem na NIE

Mój tip: Popraw te minusy, panuj nad sobą żeby nerwów nie było, nie oceniaj tak szybko bo ktoś ci strzeli jakiś tam strzał (np taki michuba miał scouta i w skoku ci strzelił heada na mirku w apartach xD) poczekaj tak do grudnia i pokaz jaki jesteś, powodzenia Piateczka

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

+ Regulamin

+ Doświadczenie

+ SM

+ Rozpoznawalny

+ Aktywność

+ Potrafi coś tam zagrać

-/+ Wiek

- Zostałeś zdegradowany z HNS

- Zbyt szybko oceniasz ludzi (ktoś strzelił kilka dobrych strzałów i już osądzasz go o cheaty)

- Ogólnie lekki toxic jesteś ( i właśnie przez to wprowadzanie złej atmosfery dostałeś degrada o ile się nie mylę)

 

Powiem tak, na moje oko starasz się dostać admina, masz dobre chęci i walczysz o admina. Niestety ale aktualnie jestem na NIE.

Jednakże uważam tak jak @michuba02 że trzeba ci dać trochę czasu żebyś pokazał że mimo tych wszystkich minusów zasługujesz na admina.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Detektyw

Jest mi najzwyczajniej w świecie przykro, bo liczyłem, że po tym degradzie się czegoś nauczysz.

Jeśli chcesz być adminem musisz zmienić swoje zachowanie.

Owszem przy mnie zachowywałeś się w porządku i chciałem Ci dać szansę, ale niestety słowa Pixela tutaj przeważyły. 

Myślę, że raczej wiesz o co chodzi, bo Pixel zwracał Ci uwagę. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...