Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie o admina


Pituś

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:Pituś
e-Mail: [email protected]
Ilość przegranych godzin na serwerze: httpswww.gametracker.complayerPitu%C5%9B91.234.146.16927315 Pituś
Wiek 16
Steam: IDSTEAM_10518172927
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a od 5 do 9
Miałeś kiedyś u nas bana Nie miałem.
Doświadczenie w adminowaniu Kiedyś miałem admina.
Umiejętność obsługi komend SourceMod 8/ 10
Dlaczego miałbyś dostać admin: Dużo czasu spędzam na serwerze,lubię pomagać innym graczom.
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl Nie posiadam.
Znajomość: Regulaminu 9/10 ¯\_(ツ)_/¯
Drobna pomoc pieniężna jeżeli będzie potrzeba

Edytowane przez Pituś
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj pituś pituś

 

+ Wiek

+ Strzelać umie

+ Aktywność

+ Rozpoznawalny

+ SM (może jakis dowód będzie trzeba pokazać bo 8 brzmi too good to be true)

- Jesteś mega toxic (szukałem demko z udziałem mujstary i słyszałem co mówiłeś do innych i co pisałeś)

- Regulamin (nie masz minki)

 

Mimo to że masz więcej plusów to ja jestem na NIE

Twoje wyzwiska to next level, admin musi być opanowany, miły (jak taki michuba ;) ) a to co ja słyszałem to aż nie mogłem ciebie wyobrazic na stanowisku admina

Prosze popraw to, jak ci sie uda to potem szansa że zmienie na tak będzie duża

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

Ehh Pituś Pituś

 

+ Wiek

+ Aktywność

+ Ludzie cię znają

+ SM

+ Coś tam potrafi ustrzelić

+/- Ta toksyczność, niby jak ja jestem to starasz się nie być toksyczny ale nie mogę się wypowiedzieć o twoim zachowaniu kiedy mnie nie ma na serwerze

 

Plusy plusami ale czasami musisz się opanować, bo to podstawa. Ja jestem tak neutral ale z bardzo dużym nastawieniem na TAK.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • VIP

Od kiedy gram na tym serwie, do można powiedzieć zeszłej niedzieli, nie było chyba dnia w którym bym nie słyszał od Ciebie multum wyzwisk w stronę graczy, co też za tym idzie, z takim zachowaniem raczej daleko nie zajdziesz na stanowisku admina. Niby od niedzieli widać poprawę, ale po tym co się nasłuchałem, to nie jestem póki co przekonany do cudownej przemiany, dlatego na obecną chwilę jestem na NIE.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Piter :) 

+ Wiek
+ Aktywność
+ Rozpoznawalność 
+ Doświadczenie 
+ SM
+ Czas na grę dziennie

-/+ Toksyczność

- Wyzywanie magika =  na nie z automatu Kappa 

 Spodziewałem się twojego nadejścia, i napisania podania. Dlatego też chciałbym skumulować wszystkie wymienione punkty wyżej i utworzyć wspaniałą wypowiedź.
Jesteś już trochę czasu na serwerze, na początku twojej przygody serwerem widziałem u ciebie problemy z kulturą i wyzywaniem innych co w większości było w celach
humorystycznych, lecz nie zmienia to faktów że to robiłeś wielokrotnie. Jednak zaobserwowałem u ciebie dużą poprawę, twoje toksyczne zdania mocno opadły od czasu
kiedy byłeś na serwerze nowy, jednak nie zmienia to faktu że nadal ich używasz. Jesteś fajną osobą do grania, i u graczy masz dużą popularność. Dlatego też moje ostateczne zdanie to TAK, powodzenia. 

Dla pana marudy niszczyciela dobrej zabawy, punkt 8 jest w celach humorystycznych i nie jest w żaden sposób uznawany.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Legenda

+ Aktywność 

+ Rozpoznawalność 

+ Wiek 

+ SM

 

U Ciebie największym minusem jest toksyczność... Fakt, że próbujesz to jakoś zmienić i to widać, ale stanowisko admina wymaga opanowania i spokoju. Ja bym się przychylił za tym, żeby jednak dać ci szanse, bo widać że starasz się być mniej toksyczny i jednak potrafisz pomóc nowym graczom.  Jeśli dostaniesz admina, to będę mieć na Ciebie oko ;)

 

Jestem na TAK

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...