Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Skarga


Pituś

Rekomendowane odpowiedzi

  • VIP

Była to jednorazowa sytuacja, w tym momencie akurat miałem na niego kamerę, z jego perspektywy było z Twojej strony słychać tupnięcie, stąd był możliwy ten skan, przez pewien czas po tym sprawdzałem jego grę, i to była jednorazowa, dziwna akcja a na podstawie przypuszczeń za jedną akcję nie mam powodu banować.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • VIP

To, że nie siedzę na spect, to nie znaczy, że kogoś nie sprawdzam, "wywalone" na zgłoszenia nigdy nie mam "mordko", chyba, że ktoś na u@ napisze a nie zauważę, ale tego też nie można nazwać wywaleniem, natomiast z perspektywy nieżywego gracza też można sprawdzać, co też poczyniłem i jak już napisałem wyżej, nie widziałem u niego żadnych podejrzanych akcji poza tą jedną, gdzie mógł wiedzieć, że tam siedzi bo było słychać tupnięcie z pozycji na której siedział trebuh. Także na bana zdecydowanie za mało. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • Head Admin

@Pituś masz pretensje do noskilla o to, że uznał, że przesadzacie? 

Nie dziwię się mu. Jak widzę, że gracz zrobił całkiem spoko akcję i w tym samym momencie przeciwnik się zaczyna pruć, że jest odpalony, co jest dla mnie oczywistą nieprawdą, to nie będę go sprawdzać. 

 

Wg mnie skarga do zamknięcia, bo tyczy się sytuacji, którą @noskillPL wyjaśnił. Nie zaniedbał swoich obowiązków. Jak chcecie bana dla Siwego, to proponuję złożyć na niego skargę. Jeśli noskill będzie nie spełniał swoich obowiązków, to napisz skargę ponownie.

 

@¥°TrebuH°¥ każdy ma wywalone na Twoje "wątpię, żeby" - sam sobie obejrzyj demko, zgłoś to w skardze, wskaż podejrzane akcje i wyjaśnij na jakiej podstawie gość ma czity. Na podstawie "skana mi walnął", to ja bym mógł zbanować samego siebie :)

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Detektyw
55 minut temu, Dante napisał:

@Pituś masz pretensje do noskilla o to, że uznał, że przesadzacie? 

Nie dziwię się mu. Jak widzę, że gracz zrobił całkiem spoko akcję i w tym samym momencie przeciwnik się zaczyna pruć, że jest odpalony, co jest dla mnie oczywistą nieprawdą, to nie będę go sprawdzać. 

 

Wg mnie skarga do zamknięcia, bo tyczy się sytuacji, którą @noskillPL wyjaśnił. Nie zaniedbał swoich obowiązków. Jak chcecie bana dla Siwego, to proponuję złożyć na niego skargę. Jeśli noskill będzie nie spełniał swoich obowiązków, to napisz skargę ponownie.

 

@¥°TrebuH°¥ każdy ma wywalone na Twoje "wątpię, żeby" - sam sobie obejrzyj demko, zgłoś to w skardze, wskaż podejrzane akcje i wyjaśnij na jakiej podstawie gość ma czity. Na podstawie "skana mi walnął", to ja bym mógł zbanować samego siebie :)

 

4 godziny temu, noskillPL napisał:

Była to jednorazowa sytuacja, w tym momencie akurat miałem na niego kamerę, z jego perspektywy było z Twojej strony słychać tupnięcie, stąd był możliwy ten skan, przez pewien czas po tym sprawdzałem jego grę, i to była jednorazowa, dziwna akcja a na podstawie przypuszczeń za jedną akcję nie mam powodu banować.

 

 

2 powyższe wypowiedzi, tyle mam do powiedzenia. "Wyjaśnioned"

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...