Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

michuba02 szuka 4 osób do drużyny CS:GO


Casp3r

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Krótko i na temat, szukam 4 osób do drużyny (imie drużyny jak i logo) ogarniemy jak team będzie zrobiony, żeby nie było sytuacji że imie jak i logo im sie nie podobają żeby wszyscy byli zadowoleni.

 

Wzór:

Nick:

Wiek:

Coś o sobie:

Link do steama:

Doświadczenie w drużynie:

Jaką role byś wybrał i dlaczego:

Czego oczekujesz będąc w drużynie:

 

 

Wymagania:

Min 16 lat (mogą być wyjątki)

Szacunek do drużyny jak i do przeciwnej drużyny

Znajomość map

FACEIT, ESPORTAL

Czas na granie

Dobry internet

Doświadczenie w grze

 

Role jakie będą w drużynie:

Sniper / IGL (Sniper czyli osoba która ma pierwszeństwo kupowania broni AWP, a IGL czyli osoba która mówi taktyke)  - michuba02

Entry Fragger (Osoba która idzie zawsze pierwsza, zdobywa pierwszego fraga w rundzie) - 

Support (Osoba która rzuca potrzebne granaty, ta osoba nie jest od robienia statystyk ale od pomagania innym) - 

Hybrid (czyli osoba która może grać AWP i innymi karabinami bez problemu, też będzie secondary Sniperem) - 

 

Każdy ma szanse na dostanie sie, zrobie grupe na FB żeby każdy mógł dawać swoje propozycje tam i żeby każdy mogł dać swoje zdanie.

Wszystkie inne potrzebne rzeczy też tam dam, te wymagania to część z tego co tutaj napisałem, reszte napisze na FB

Jak ktoś chce dołączyc to dawajcie ;) 

 

Edit: Będziemy też szukali kogoś na ławce więc im więcej tym lepiek ;) 

 

 

 

 

 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Nick: ¥°TrebuH°¥

Wiek:15

Coś o sobie: Zachodniopomorskie. 15 lat. lubie grac w csa i dogadywać się z ludźmi. Lubie grać w piłkę siatkową.

Link do steama:https://steamcommunity.com/id/Torebka/

Doświadczenie w drużynie:Tak

Jaką role byś wybrał i dlaczego: Hybrid, ponieważ potrafię zarówno grać awp jak i ak i różne bronie.

Czego oczekujesz będąc w drużynie: Gier, w których zwyciężamy, only info podczas gry i miłej zabawy.

Edytowane przez ¥°TrebuH°¥
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick: GAS na steam aktualnie Samuel Eto ale jak zostane prosem chce być GAS

wiek: 17

coś o sobie: pochodzę z Poznania Wielkopolska grałem kiedyś już pół profesjonalnie z takimi gwiazdami jak EXUS, Patitek, dycha, chewie i cała gromadką z ppl'a było to jakieś kwalifikacje nic nie znaczące nic dużego nie osiągneliśmy.

Link do steam: https://steamcommunity.com/id/krzoczek/

Doświadczenie: jak już wcześniej wspomniałem grałem i to nie z byle kim.

Rola: Hybrid ponieważ zazwyczaj występowałem na roli snipera jednak zabrałeś już tą role to będę tym drugim :)

czego oczekuje: minimum wygrania kwali do minora potem może win majora ale to się zobaczy 

dzięki pozdrawiam GAS 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick:Punisher 

Wiek:15

Coś o sobie:Jestem Tomek gram w csa około 3 lata .Na co dzień uczę się w technikum.Interesuje się Csem,LoLem.

Link do steama:https://steamcommunity.com/profiles/76561198216672591/

Doświadczenie w drużynie:Małe ale jest 

Jaką role byś wybrał i dlaczego:  Entry-fragger ponieważ czuję się dobrze na tej pozycji 

Czego oczekujesz będąc w drużynie: Zgrania 

Edytowane przez Punisher
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick: zipppuśAtomówka
 

Wiek: 21
 

Coś o sobie:  A co tu dużo mówić, Kamil, łącznie w cs`a gram prawie 13 lat (w 1.6 mnóstwo przegranych godzin na NS) i można powiedzieć, że poświęciłem tej grze połowę swojego życia i słucham tego co mi wpadnie w ucho. 
 

Link do steama: https://steamcommunity.com/id/zipppusAtomowka/
 

Doświadczenie w drużynie: Raczej nie wielkie, trzy lata temu byłem w dwóch drużynach (miałem innego steama wtedy oraz nick) a od tamtego czasu jakoś nie było okazji do ogarnięcia sobie teamu, żeby grać całkowicie zespołowo prócz wybranej grupki z którymi grałem cały czas.
 

Jaką role byś wybrał i dlaczego:
Entry - Jedynie co przychodzi mi do głowy to to, że jak przegrywaliśmy to wbijałem pierwszy na bs`a (czasami agresją) zagarniałem jednego, dwa albo więcej fragów i sprawdzałem all miejscówki, bo wymagali ode mnie ludzie z którymi grałem, którzy aż tak nie kwapili się do sprawdzania miejscówek. 

Support  - Jak nie wychodziłem pierwszy na bs`a i widziałem, że moi stali i nie chcieli pójść za pierwszym ziomkiem to podejmowałem szybką decyzję i szedłem za pierwszym nie jednokrotnie ocalając mu życie lub asystując przy zabójstwie. 
 

Czego oczekujesz będąc w drużynie:  Zgrania, śmieszków, nie chciałbym aby TEAM był sztywny jak nie powiem co, fajnie by było jakby był również fun z dobrą grą.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nick: DavvidOS

Wiek:21

Coś o sobie: Interesuje mnie sport, motoryzacja, informatyka. Grałem w cs 1.6- mam płyte nawet.. 

Link do steama:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198381625343 ( wejdz w link na profilu i zobacz jaki skan ;0) 

Doświadczenie w drużynie: Małe ale jest. 

Jaką role byś wybrał i dlaczego: Sniper. Lubie snajperki, Często chodze na mida. Snajpy nie oddaje, chyba ze naprawde mam chujowy dzień xd 

Czego oczekujesz będąc w drużynie: Oczekuje miłej atmosfery, no toxic, oczywiście treningów i turniejów.. 

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...