Skocz do zawartości
  • Drogi gościu!

    Tutaj możesz się zarejestrować lub zalogować:

Podanie o administratora


Pituś

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:Pituś
e-Mail: [email protected]
Ilość przegranych godzin na serwerze: httpswww.gametracker.complayerPitu%C5%9B91.234.146.16927315  Pituś
Wiek 16
Steam: IDSTEAM_10518172927
Ile godzin dziennie poświęcasz na grę w cs'a od 5 do 9
Miałeś kiedyś u nas bana Nie miałem.
Doświadczenie w adminowaniu Kiedyś miałem admina.
Umiejętność obsługi komend SourceMod 8/ 10
Dlaczego miałbyś dostać admin: Dużo czasu spędzam na serwerze,lubię pomagać innym graczom.
Czy jesteś adminem na innym serwerze Globalelite.pl Nie posiadam.
Znajomość: Regulaminu 9/10 ¯\_(ツ)_/¯
Drobna pomoc pieniężna jeżeli będzie potrzeba

Edytowane przez Pituś
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Legenda

+ Aktywność

+ Dobrze grasz 

+ Godziny w CS'ie 

+ Rozpoznawalny na serwerze 

 

- TOKSYCZNOŚĆ 

- Zły wzór 

 

Przez chwilę próbowałeś "dobrej zmiany", ale ci to nie wyszło. Dalej jesteś toksyczny i tego już chyba nie da się zmienić.

 

Jestem na NIE

Edytowane przez Czesti
Dopisanie minusa
Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

  • VIP

Co do znajomości regulaminu mam wątpliwość, emotka została dodana po edytowaniu posta 😆

I nie wiem w sumie skąd Ty ten wzór wziąłeś, nie jest on z serwera FFA.

Natomiast, co do samego podania, to tak:

- Na serwerze jesteś rozpoznawalny

- Potrafisz strzelać

- Na serwerze widać Cię stosunkowo często

- Zachowanie na serwerze się od ostatniego podania moim zdaniem się poprawiło, ale nie jestem przekonany, że tak zostanie, jak znam ludzi, tak nie wierzę  cudowne przemiany. Pograj jeszcze trochę, daj się poznać lepiej z tej dobrej strony a wtedy zdanie może się zmieni.

 

Podsumowując, coś jednak mnie przechyla do negatywnej opinii, zapewne przez to, jaki byłeś na samym początku, co też za tym idzie, niestety muszę zagłosować na NIE.

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Jako ex-admin FFA znowu sie wypowiem 

 

+ Rozpoznawalny na serwerze

+ Aktywność

+ Dobrze strzelasz

+ Godzinki w csie

+ Wiek

+ SM

- / + Twoje zachowanie znacznie sie poprawiło, ale teraz pytanie? czy NAPRAWDE sie zmieniłeś, bo znam typów co byli mega toxic, a potem pokazali swoje prawdziwe wnętrze

- Wzór

- Regulamin (Jak złożyłeś podanie to nie dałeś minki, edytowałeś post i potem dałeś :v)

 

Pituś... widze że bardzo sie starasz o tego admina... ostatnio składałeś podanie 19 listopada, (nie wliczam tego z 21 listopada bo nw czy ty tak na serio czy co xD) no ale ta ja ciebie zawsze będe pamietał z tego że jesteś, a może byłeś toxic, bo ja nie wiem jak to jest teraz... No sorki ale jeżeli będziesz składał podanie co tydzień to napewno ludzie będą ci dawali na NIE, ty robisz na siłe to podanie, moja sugestia, poczekaj tak do stycznia, pokaż adminom FFA i graczom że naprawde się zmieniłeś, a nie że haha byłem toxic, nie będe przez 3 dni i sobie złoże podanie jak by nigdy sie nic nie stało, udowodnij to, pokaż nam to, a ludzie tobie ufają i napewno dadzą ci na TAK, ostatnim razem dałem na NIE, i jeszcze raz dam na NIE, daj sobie czas stary... a nawet jeżeli byś dostał tego admina, to bym mógł wyobrazić ciebie banując kogoś bo ci ktoś strzelił lucky shota :v

Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cegiełki

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


O GLOBALELITE.PL


Chcemy pokazać absolutnie wszystkim, że człowiek jest zdolny do rzeczy wielkich! Potrzebujemy tylko waszej pomocy. Dzięki ciężkiej pracy chcemy udowodnić, że razem możemy wszystko! Szukamy ludzi ambitnych i skorych do poświeceń, ludzi którzy są godni, aby dołączyć do globalnej elity społeczności, którą traktuje się jak drugą rodzinę!

Istniejemy od 2014 r.

Motyw zrobiony przez doc

Strona zarządzana przez: Adam Plicha

Linki społecznościowe

Gdzie można nas znaleźć?


Facebook Teamspeak Discord

Linki forumowe

Linki z różnego rodzaju podaniami


Podanie o admina Prośba o unbana Propozycja Złóż skargę

Administracja

Oni odpowiedzą na Twoje pytania ;)


×
×
  • Dodaj nową pozycję...